Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeZřejmě vás v následujících dnech bude trápit mírný nedostatek energie, ale oproti ostatním znamením jste na tom dobře, protože vás dostatečně živí váš vnitřní oheň. Nemusíte přece stihnout úplně všechno, na co jste normálně zvyklí, milí Berani. Udělejte z nedostatku přednost a naordinujte si wellness proceduru, relax nebo prostě a jednoduše nicnedělání. Práce počká, ne že ne. :)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVás, milí Býci, bohužel v prvních dnech nového roku trápí ztráta elánu i dobré nálady. Tyto problémy se jako mávnutím kouzelného proutku o víkendu rozplynou a do dalšího lednového týdne vstoupíte v plné síle a tak, jak vás všichni znají. Rýsují se také zajímavá setkání, pro nezadané dokonce nová známost a vy, zadaní, si dávejte pozor a nehrajte si s ohněm ani s city. Víte, že nakonec jste to většinou vy, kdo pláče, protože pod vaší silnou býčí kůží je velmi citlivé srdce, což se o některých jiných znameních, která mají právě na vás spadeno, říct nedá.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Jste celkem při síle, milí Blíženci, přesto se vám do ničeho moc nechce, když vidíte, jak ostatní zahálejí… Přemluvte se ale, protože pro vás je konstelace příznivá a můžete toho spoustu zařídit a udělat. Navíc budete mít před ostatními velký náskok, což potěší ješitnou část vašeho já. :) Tak s chutí do toho, půl je hotovo!


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeRaci, vy jste ještě myšlenkami u stromečku, u rozbalování dárků a u slavnostně prostřené tabule, ne a ne se od těchto příjemných vzpomínek odtrhnout. Dobře, nechte je v sobě ještě doznít, ale po víkendu si přísně naordinujte návrat k předvánočnímu režimu, nedá se nic dělat, pracovat se musí! Nebude to tak nakonec tak hrozné, jak si myslíte. Ostatně - polovina ledna je pryč a dny se prodlužují, to by vám mohlo přidat na dobré náladě.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVy byste z těch vánočních oslav nejradši nevyšli, milí Lvi, nemáme pravdu? Možná byste byli ochotní slavit i ty pravoslavné, jen abyste unikli všedním dnům. :) Co se ale dá dělat, zapojit do procesu se musí všichni, a vy nejste výjimkou. Nepomůže vám ani útěk na hory, k zimním sportům... sice si to užijete, ale návrat do reality bude o to horší, tak se na to připravte. Jestli máte pocit, že vám chybí energie, vězte, že po víkendu už budete v plné síle.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeZpátky nohama na zem, milé Panny, jedině tak se zachráníte před nepříjemnými překvapeními. Myslete i na zadní kolečka a nespoléhejte pořád na to, že „nějak bylo, nějak bude...“. Vánoční svátky vás rozněžnily a nejradši byste z té sentimentální nálady nevyšly, to vám věříme, ale nedá se nic dělat. Tedy... naopak: Musí se něco dělat! :) Leden vám nic zadarmo nedá, musíte se přičinit vlastními silami.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVy jste se, milé Váhy, rády nechaly unést poklidnou posváteční atmosférou a užíváte si i to, že ostatní kolem se ještě nedostali do tempa, takže vás nikdo k ničemu nenutí. Vězte ale, že po víkendu vám tohle posvícení skončí a vy se budete muset vrátit k normálu. Nebojte se, zvládnete to, a rozhodně vám v tom pomůže vstřícnost a úsměv na tváři. Ano, i tak málo stačí k tomu, aby šlo všechno líp. :)

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeZatímco ostatní znamení jsou ještě po všech těch dnech volna tak nějak „z konceptu“, vy jste se naopak velmi rychle - a velmi rádi - vrátili k všedním činnostem všedních dnů, protože vás nic nerozhodí tak, jako když věci nemají řád - tedy, ten váš řád. :) Nic proti tomu, ale mějte ohled na ostatní, ne všichni jsou schopní tak rychlé adaptace, a vy nemáte právo je za to soudit. Buďte shovívaví!


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVánoční svátky i oslavy Nového roku jste přežili, milí Střelci, a teď jste zase na startu, což vás baví. Nové začátky, nové výzvy, to je vaše! Na tom není vůbec nic špatného, jen byste si měli pořádně rozmyslet, na čem chcete začít pracovat, co je vlastně vaším cílem... tyto dvě věci spolu úzce souvisí. Nemá cenu hnát se za něčím, o čem nejste přesvědčeni, že stojí za to. Pečlivě si proto vybírejte nejdříve ty cíle, potom až prostředky, jak jich dosáhnout. Ne naopak!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePrvní lednové dny, které byly poněkud ospalé, máte zdárně za sebou, milí Kozorozi, a teď se můžete směle vrhnout do práce. Máte celkem dost energie i sil a hvězdy vám přejí. Na co byste si měli naopak dávat pozor? Na vaše zdraví. Zima není zdaleka za námi a vaše imunita není zrovna nejlepší, snažte se na ní proto zapracovat. Kouříte? Jíte přespříliš? Sedíte celý den na zadku? A co takhle ještě dodatečné novoroční předsevzetí? :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeRadujte se, milí Vodnáři, protože jako jediné znamení z celého zvěrokruhu vás vůbec nezasáhl nedostatek energie, který přišel s prvními lednovými dny. Jste plní sil, optimismu a všechno vidíte růžově. Jen neradi budete čelit škarohlídům a těm, kteří s vámi nebudou sdílet vaše optimistické vidění světa, ale měli byste být tolerantní a snažit se vžít do druhých. Možná neměli tak hezké Vánoce jako vy, něco je trápí... proto je neodsuzujte, ale naopak - potěšte je a podejte jim pomocnou ruku.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNenechte se pohltit lednovou letargií, milé Ryby, podporujte v sobě všechno pozitivní a promítejte si optimistické vize do budoucna, protože to, co si přejete, se vám může splnit. :) A je rozhodně lepší mít krásná přání než jen chmurné myšlenky, které vám jenom ubírají životní elán a energii. Jako rozptýlení si dopřejte potěšení ve formě masáže nebo pohybové aktivity, kterou máte rády. Prospěje to i vaší duši.

Reklama