Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeV práci je na vás vyvíjen nepřiměřený tlak, který by jen tak někdo nevydržel. Vy jste ale silná a přesvědčíte ostatní, že vás jen tak něco nezničí. Doma se naopak podřiďte partnerovi, ať nemusíte nic řešit. On to také zvládne, nebojte se, jen když od vás dostane prostor... Oslaďte si život něčím dobrým, vaši figuru to neohrozí.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeLépe si organizujte svůj čas. Máte toho hodně, ale stále spoustu času strávíte sledováním a čtením informací, které vlastně k životu vůbec nepotřebujete. Zaměřte se na zážitky, a ty si pečlivě naplánujte. Víte, že to za vás nikdo neudělá, váš partner rozhodně ne. Ale rád se potom zúčastní. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeNemáte ráda, když se o něco musíte pokoušet opakovaně. Tentokrát to ale nevzdávejte, protože se vám skutečně podaří něco, o co už dlouhou dobu usilujete. Úspěch bude sladký a vy si ho náležitě vychutnáte. Oslavte jej i se svým partnerem, který vás podporuje a díky kterému jste tam, kde jste.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeV příštích dnech vám bude hodně chutnat, proto hlídáte-li si figuru, snažte se držet od ledničky dál. Míjíte-li po cestě z práce oblíbenou cukrárnu, vezměte to oklikou a ještě přidejte do kroku. :) Neodolatelné chutě a choutky můžete ale vyřešit i jinak - setkáním s někým, vedle koho nemáte prostě na jídlo ani pomyšlení. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNepříjemné zjištění ohledně vašich financí vás rozladí. Situace ale není tak kritická, jak se zpočátku bude zdát. Pro vás je to hlavně poučení do budoucna. Bude lepší, když si některé věci budete hlídat sama. Jste dost chytrá na to, abyste to zvládla, tak se nemusíte obracet na někoho, komu nemůžete plně důvěřovat.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeČlověk si má dávat pozor na to, co chce, protože by to mohl dostat, říká jedno vtipné úsloví. O jeho pravdivosti se v příštích dnech přesvědčíte. Naštěstí jste byla dost chytrá a nechala jste si zadní vrátka otevřená. Máte tedy možnost „hodit zpátečku“, ovšem nesmíte váhat ani minutu. Jinak se „řadička“ zasekne a půjde to už jenom dopředu (a z kopce dolů).

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNeuvážená nabídka pomoci někomu z vašich známých vás v příštích dnech dostane do úzkých. Budete muset splnit, co jste slíbila, a nebude to jednoduché. Ale podaří se! A příště si radši dejte na podobné situace pozor a více važte svá slova, abyste zase nemusela věnovat více pozornosti cizím lidem než vlastní rodině.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeBudete zřejmě čelit setkání se svojí sokyní v lásce. Že o žádné nevíte? Pak možná budete o to více překvapená. :) O svého partnera pořádně zabojujte, taktika „mrtvého brouka“ se vám nevyplatí. Je to tak, máte vedle sebe poklad, který je potřeba si chránit. Pokud ale zjistíte, že je vám to vlastně tak nějak jedno, pak je nejvyšší čas uvažovat o novém vztahu.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNebudete-li si jistá, jak se v situaci, do níž se v práci dostanete, zachovat, udělejte jediné: vsaďte na jistotu, ať už to znamená ve vašem konkrétním případě cokoli. Rozhodně nejděte do risku, nevyplatil by se vám. Nehazardujte v těchto dnech ani se svým zdravím, chcete-li si ještě užít pěkné babí léto a neproležet ho v posteli.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeStres posledních dní se nepříznivě odrazí na vaše zdraví. I obyčejná chřipka by vám mohla velmi znepříjemnit život, proto se vyhýbejte přelidněným místům. Útěchu naleznete v náruči partnera nebo vám milé osoby, neodříkejte si lidské teplo. :) O tělesnou schránku se pečlivě postarejte. Zkusit můžete bylinky a přírodní prostředky, jako prevence bohatě postačí.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVaši příbuzní vás poslední dobou zaměstnávají více, než byste chtěla. Zejména rodiče, pokud je ještě máte, vás budou hodně potřebovat. Nestrachujte se o ně tolik, je o ně (díky vám) dobře postaráno. V kritické situaci musíte zachovat klid a chladnou hlavu, protože ostatní ovládnou emoce.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVaši pomocnou ruku ocení vaše kamarádky. Ať už se jedná o cokoli, pro vás nic nebude problém. Stihnete všechno, co si naplánujete, proto mezi oblíbené činnosti vpašujte i nějakou tu méně zábavnou, ale nutnou. Zvládnete ji v rekordním čase a spousta vám ho ještě zbude na odpočinek.