Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeUplynulý týden s dvěma dny volna navíc vás přece jen trochu odpočinkově naladil. Sice byste mohla energii rozdávat, přesto využijte momentální „relaxační“ náladu a dopřejte si trochu toho lenošení. Že to vlastně ani neumíte? No dobrá, v rámci odpočinku můžete i trochu pracovat, ale věnujte se výhradně tomu, co vám dělá radost. Zpruzelé jedince ve vašem okolí ignorujte. Jde jim jen o to, aby vám taky zkazili náladu.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeBlýská se na lepší časy. Posbírejte síly, kde se dá, a učiňte konečně první krok k tomu, k čemu se už tak dlouho chystáte. První úspěch vás nakopne a pak už to půjde jako po drátkách. Nedorozumění v rodině si vyjasněte s příbuznými u šálku kávy a snažte se najít řešení, které bude vyhovovat vám všem. Kompromis budiž vašim cílem.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Máte-li momentálně rozpory se svými rodiči nebo s jinými blízkými příbuznými, nesnažte se je řešit na dálku, po telefonu a podobně, a už vůbec ne přes nějakou třetí osobu, která všechno jen zkomplikuje! Vaše síla vždy byla a je v osobním jednání. O víkendu se věnujte vaší drahé polovičce. Její výtky, že spolu trávíte málo času, jsou oprávněné. A ne, nestačí, že spolu občas sedíte u stolu nebo u televize.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVaše touha po změnách dojde naplnění, ale možná budete lehce zklamaná, protože zjistíte, že to, co jste si tak toužebně přála, není pro vás úplně to pravé... nevadí, každá zkušenost je dobrá, a vám se zase podaří dostat se do rovnováhy. O víkendu zůstaňte doma a věnujte se zkrášlování vašeho příbytku. Je to vaše oáza, ze které čerpáte sílu, a čím dokonalejší bude, tím silnější budete vy.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeLéto míváte pravidelně nabité zážitky všeho druhu, letos se ale smiřte už rovnou s tím, že všechno, co dříve, rozhodně nestihnete. Následující dny budete mít hodně práce, na kterou ale budete mít sílu i energii, proto nežehrejte a vrhněte se do nových úkolů po hlavě. Koupání i slunce na vás počkají, nebojte se. Odpočinout si můžete i nad kávou s vaší nejlepší kamarádkou, která se potřebuje vypovídat.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNení všechno zlato, co se třpytí, o tom vy byste mohla psát romány. Neprožívejte tolik momentální zklamání, milé Panny, nakonec každá zkušenost je dobrá a vy se za pár týdnů, až se budete ohlížet zpět, budete ještě divit, že jste se tak trápila. Nejlepším lékem na splíny všeho druhu pro vás bude váš partner nebo nejbližší přátelé. Rozhodně se neuzavírejte do samoty.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVáš partner po vás bude chtít zásadní rozhodnutí ve věci, kterou už delší dobu řešíte, a na vás je, abyste konečně řekla poslední slovo. Čeho se tak bojíte, milé Váhy? Nemáte co pokazit, vaše schopnost diplomatického řešení jakékoli situace je doslova pověstná. :) V práci se snažte dohnat všechny resty, pokud se chystáte na dovolenou. Váš šéf nebude v nejlepší náladě a nic vám neodpustí.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePřekvapíte nejen svého partnera, ale i vaše děti, pokud přijdete s nějakým nečekaným plánem na léto či dovolenou. Tak se odvažte a opusťte myšlenku, že byste opět jeli na místo, kde už jste byli stokrát. Popusťte uzdu fantazii a doma budete za hvězdu! Návštěvu přátel či známých si užijete, jen pokud se na ni dobře připravíte. S prošlými křupkami a rozpustnou kávou moc parády nenaděláte.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePřekvapí vás příval citů k osobě opačného pohlaví. Doslova vás pohltí, a je jen na vás, jak s tím naložíte. Občasných dobrodružství se sice úplně nezříkáte, na druhou stranu, pokud je váš partner v zemském znamení, nechcete ho příliš dráždit, a dobře děláte. Takový rozzuřený býk, ten se umí rozparádit. :) Tak moc neprovokujte, a pokud se nemůžete ovládnout a nějaké ty techtle mechtle vás lákají, buďte velmi, velmi opatrná a diskrétní.

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Dočasné odloučení od partnera vám sice udělá dobře a užijete si pocit volnosti, ale nebude to dlouho trvat. Vy jste totiž, i když si to nechcete přiznat, na svém partnerovi velmi citově závislá, a proto si už po několika dnech, nebo dokonce hodinách, nepřejete nic jiného než být zase po jeho boku. A není na tom vlastně vůbec nic špatného, naopak. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePřekvapí vás informace, na kterou jste sice čekali, jenže jste přesně nevěděli, kdy se k vám dostane... tak už je to tady. :) Zachovejte poker face a nedělejte unáhlená rozhodnutí, která byste jen těžko mohla vzít zpět. Doma buďte tolerantní a odpusťte dětem nějakou tu lumpárnu. Jsou přece prázdniny, tak nemusí šlapat jako hodinky. :)

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVáš partner toho o vás ví hodně, proto se nemusíte bát svěřit se mu ani s vašimi nejniternějšími přáními. Neostýchejte se a svěřte se mu, setkáte se s pochopením. O víkendu naplánujte společnou dovolenou, pokud jste tak ještě neučinili, je nejvyšší čas. Váhala jste proto, že jste se bála navrhnout nějaké nové místo nebo nové aktivity? Obavy byly zbytečné.

Reklama