Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeJste ambiciózní a máte v hlavě spoustu projektů, které by stály za to, abyste je uvedla do chodu. Bohužel čas je vaším nepřítelem. Musíte si ujasnit, čemu se opravdu chcete věnovat; přihlédněte hlavně k tomu, aby daná věc pro vás měla také jasný smysl a aby vás práce naplňovala. Jinak je ale právě teď nejlepší doba pro nové začátky.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVaši přátelé pro vás mnoho znamenají, ale neměla byste si je nechat přerůst přes hlavu. Vaše obětavost hraničí občas až s hloupostí, milé Býčice. Napadlo vás někdy zamyslet se, zda by vaši přátelé dělali pro vás to, co děláte vy pro ně? Jistě, pravé přátelství přece nefunguje v modu „má dáti - dal“, ale na druhou stranu, nejste to pořád jenom vy, kdo dává?

 


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Vaše ohromné pracovní nasazení neunikne vašim nadřízeným, a pokud nepolevíte, čeká vás odměna nebo ocenění, o jakém se vám ani nesnilo. Soukromé aktivity proto na chvíli uložte k ledu; nebojte se, než bude léto, zase na ně dojde. :) Jen se připravte na stížnosti vašich rodinných příslušníků, kteří jsou zvyklí, že jim věnujete více pozornosti. Vysvětlete jim, jak se věci mají, oni to pochopí a ještě vás podpoří.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopePokud vás někdo jednou zklame, je velmi těžké, nebo spíše nemožné získat si vaši přízeň zpět... Přimlouváme se ale, abyste se nyní nad hříšníkem, který se nedávno provinil, smilovala a odpustila mu. Zanedlouho se totiž ukáže, proč musel dotyčný jednat tak, jak jednal, a vyjdou najevo i jeho skutečné city vůči vám. Negativní rozhodně nebudou. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeDejte si záležet na tom, jak zapůsobíte na nového známého, který vám v příštích dnech bude představen. I když váš první dojem z něj nebude úplně nejlepší, nenechte se ošálit. Je dost pravděpodobné, že tato osoba, zvlášť jedná-li se o muže, bude pro vás a váš budoucí život hodně znamenat. Tak ať si to nepokazíte. :)

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePokud se nad vašim vztahem pozvolna stahují mráčky, není potřeba hned panikařit. Tak to bývá, jednou je líp, jednou hůř. Hlavně nedělejte unáhlené závěry, na ty nejste stavěná. V klidu popřemýšlejte, co by se dalo udělat pro návrat staré dobré pohody. I snaha se cení!

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeSkončete s tou sebelítostí, milé Váhy, k ničemu vám není. Nemůžete donekonečna oplakávat něco, co už je dávno pasé... zaměřte se na dny příští. Žádné výmluvy, energie budete mít od neděle, alespoň podle hvězd, tolik, že byste ji mohla rozdávat. Tak se připravte na rychlou jízdu!


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeVěřte ve své schopnosti a nenechte se zastrašit vlastními pochybnostmi. Nová pracovní výzva vás sice nejprve ochromí svojí zdánlivou složitostí, vy si ale nakonec poradíte. Nepouštějte se do ničeho bez rozvahy, vše si pořádně promyslete. A pamatujte, že ráno je moudřejší večera. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVaše ztřeštěné nápady už vaše okolí dobře zná. Tentokrát vám ale vyjde jeden v těch nejšílenějších plánů a všem kolem vás patrně spadne sanice až na zem. :) Užijte si chvilky slávy a úspěchu, sdílejte je se svými nejbližšími, ale jinak buďte obezřetná a nesvěřujte si nikomu, komu opravdu nedůvěřujete.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Nenechte se zahrnovat povinnostmi, které nejsou vaše, ale vašeho partnera. Nemůžete za něj řešit jeho záležitosti, máte dost svých starostí. Dejte mu to jasně najevo. Stejně obezřetná buďte i v práci a nedělejte nic za druhé. Nepomůžete tím nikomu, sobě už vůbec ne.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVáš bohorovný přístup k vašemu okolí vám tentokrát neprojde. Na všechno znáte většinou odpověď, nyní vás ale někdo opravdu zaskočí a vy budete jen ztěžka nabírat dech. Hlavně buďte upřímná, a to nejenom k druhým, ale především sama k sobě. Není ostuda přiznat, že nevíte, kudy kam.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeV posledních dnech jste hodně aktivní a vaše pracovní tempo málokdo stíhá. Dejte si ale pozor na to, aby se neozvalo vaše unavené tělo. Vyčerpání vás překvapí v tu nejméně vhodnou chvíli, pokud se neukázníte a nedopřejete si o víkendu trochu toho pasivního odpočinku. Vždyť vy zahálet také umíte, jen si na to musíte vzpomenout... :)

 

Reklama