Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeDostůjte svým slibům, a pokud jste se k něčemu zavázala, nedělejte, jako byste na to zapomněla! Ano, máte toho skutečně hodně, ale také máte spoustu energie, jen ji musíte investovat tím správným způsobem. Nevysilujte se tam, kde to nestojí za to. A hlídejte si zdravotní stav, neriskujte ani „obyčejné“ nachlazení, stálo by vás spoustu sil, které teď potřebujete.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNecítíte se zřejmě úplně fit, potřebujete na vzduch! Nevymlouvejte se na nepřízeň počasí, sama dobře víte, že když se k aktivitě venku přemluvíte, stojí to vždy za to a vaše nálada je hned mnohem lepší. Děláte-li si starosti s povánočními kily navíc, nezoufejte, ještě pár měsíců bude milosrdná zima a pod kabátem se leccos skryje. :) Na hubnutí máte tedy zatím čas, rozhodně se už ale začněte trochu hlídat a hlavně nenabírejte!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Leden vás zastihl v poklidné náladě, to se ale rychle změní. Dostanete se do časového presu a dost pravděpodobně nestihnete všechno, co potřebujete. Dávejte si pozor na sliby, neplánujte si nic navíc, nezvládnete to. Řešte přednostně ty úkoly, které už nesnesou odkladu... a zaplaťte konečně ty složenky!


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeO svátcích jste snad zjistila, jak moc pro vás může být změna prospěšná... nezapomínejte na to ani v lednu a nezabředávejte do tzv. starých kolejí. Nemusíte hned měnit partnera nebo zaměstnání, jste-li s nimi ovšem spokojená. :) Začněte zlehka, co třeba zkusit na oběd jinou restauraci nebo v pátek večer nový bar? Zažijete příjemnou zábavu. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeCítíte příliv nové energie, která se projevuje i navenek. Konec loňského roku byl pro vás náročný, teď se ale blýská na lepší časy. A víte proč? Je to vaše zásluha. :) Konečně jste přestala paličatě trvat na svých stanoviscích a ejhle, nové obzory, které se před vámi otevřely, vás dostaly do skvělé nálady. Jen tak dál!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeMožná jste to pocítila už v prvních dnech nového roku - rok 2016 pro vás bude přelomový v mnoha oblastech, a musíte se smířit s tím, že některé změny sama jen těžko ovlivníte. Jste zvyklá mít situaci pevně ve svých rukách a mít také vše pod kontrolou... je proto nejvyšší čas začít trénovat, abyste pak nebyla tolik vyvedená z míry. :) Pro začátek třeba nechte svého partnera, ať naplánuje program na víkend on. A nemluvte mu do toho!


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeRozhoupejte se už konečně, milé Váhy, Vánoce i novoroční oslavy už jsou minulostí, odpočinula jste si dostatečně, takže vzhůru do práce! :) Máte spoustu energie, byla by škoda ji nevyužít. Ukažte kolegům v práci, že taky umíte pořádně „máknout“, a pokud nestíhají, pomozte jim. Nic vám to neudělá, naopak - budete se těšit nebývalé oblibě. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeV práci to klape, finanční problémy vám na počátku nového roku také nehrozí, zaměřte se spíše na situaci doma. Máte sice dojem, že je všechno v pořádku, ale co takhle se o tom přesvědčit a zeptat se partnera, dětí či rodičů, jestli je všechno podle jejich představ? Možná budete překvapená, že z jejich pohledu není vaše soužití úplně ideální. Vyjděte jejich požadavkům vstříc.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeUž jste se vzpamatovala z vánočních a novoročních oslav, nebo ještě jedete tak trochu na jejich vlně? Nevadí, leden ještě zdaleka nekončí a vy jste rychlá a pracujete efektivně - tedy, pokud vás zrovna nerozptyluje nějaká lákavá „kořist“ mužského pohlaví...:) Jste-li sama, neodolávejte, s tímto mužem se nudit nebudete!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Svoji pověstnou tvrdohlavost byste měla uplatnit hlavně při dodržování novoročních předsevzetí, pokud jste si nějaká dala. V partnerském vztahu si těžko něco „vydupete“, tam je potřeba kooperace a hlavně kompromisů. Máte-li pocit, že jste doma v nevýhodě, zapojte svůj šarm a ženské zbraně, budou fungovat nejlépe.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePokud něco nebo někoho delší dobu přehlížíte, neznamená to, že se situace vyřeší sama - právě naopak, a bude z toho velký problém! Nedělejte pštrosa a nestrkejte hlavu do písku, postavte se k tomu konečně čelem. Chcete přece dostát své pověsti rozumné a spravedlivé ženy, nebo je vám to jedno?


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeDo nového roku jste vstoupila se skvělou náladou a spoustou energie. Jak by ne, když se vám daří jak po pracovní, tak po vztahové stránce... Tak si to nepokazte a nechtějte, aby se všechno hned vyřešilo. Některé věci prostě mají svůj čas, vždyť vy sama nesnášíte, pokud vás někdo do něčeho tlačí. Trpělivost!

 

Reklama