Týdenní horoskop pro Berany: Nic neodkládejte!

horoscopeV příštích dnech se řiďte heslem: Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra. A to hlavně v práci. Chcete-li si do konce prázdnin ještě vybrat nějaké volno, je to jediná možnost, jak se potom z práce nezbláznit. Pokud se vám zdá, že přestáváte rozumět vašemu partnerovi, že se dokonce odcizujete, pak je nejvyšší čas s tím začít něco dělat. Trávíte hodně času vedle sebe, ale ne spolu? Promluvte si!


Týdenní horoskop pro Býky: Nedělejte ze sebe služky ostatních!

horoscopeCítíte se poslední dobou vyčerpaně? Věnujte aspoň dvě hodiny týdně sami sobě a fyzické aktivitě v přírodě, která na vás má ty nejlepší účinky, což sami dobře víte. Člověk je tak mladý/starý, jak se cítí, ale pečovat o tělesnou stránku je doslova nutnost. Honíte se jako blázni, aby se všichni kolem měli královsky, jenomže pak vedle nich vypadáte jako uhonění psi! A to vás přece není hodno, milí majestátní Býci!

 


Týdenní horoskop pro Blížence: Vyhlaste pauzu!horoscope

Nějak se vám lepí na paty lenost, milí Blíženci, a nemyslete si, že to ostatní nevidí. :) Pokud vás posedla nepřekonatelná touha po odpočinku a nicnedělání, vyhlaste oficiální volno a všichni pochopí, že ho potřebujete. Když ale zbytečně plýtváte síly na to, aby „to vypadalo“, že něco děláte - a přitom jenom chytáte lelky - budete působit opravdu hloupě. A o to přece nestojíte!


Týdenní horoskop pro Raky: Neřešte věci za druhé!

horoscopeVaše pracovní nasazení v následujících dnech bude opravdu obdivuhodné. Jako byste chytili druhý dech, milí Raci. Rozhodně ale neudělejte tu chybu jako už tolikrát - nedělejte práci za druhé a nepřebírejte za ně zodpovědnost! Tím škodíte nejen sobě, protože toho na sebe berete víc, než dokážete unést, ale především druhým. A platí to i v případě vašich (dospělých) dětí. Tím, že za ně budete řešit jejich problémy, jim rozhodně nepomůžete. Naopak!


Týdenní horoskop pro Lvy: Sex je náš!

horoscopeV příštích dnech se na vás usměje štěstí zejména v milostných záležitostech. A nepůjde ani tak o city, jako o tělesno a sex. Užijete si ho dosytosti, a to jak zadaní, tak nezadaní. Využijete každou příležitost a nebudete litovat. Zpívejte si spolu s kapelou Lucie: Sex je náš, dělá dobře mně i tobě... :) A nebojte se, bude to bez následků!

 


Týdenní horoskop pro Panny: Změna je život

horoscopeObdobí důležitých životních kroků a rozhodnutí kupodivu stále pokračuje. I když vám už z toho jde hlava kolem a máte pocit, že nic dalšího už se snad změnit nemůže. Někdy je zkrátka život nevyzpytatelný a není možné plánovat příliš dopředu, i když se o to ze všech sil snažíte. Buďte silné, milé Panny, vy to zvládnete!

 


Týdenní horoskop pro Váhy: Zůstaňte nad věcí!

horoscopeV příštích dnech se nejspíš opět zanoříte do vašeho vnitřního světa a nebude se vám chtít ani na chvíli ven. Nebude to na škodu, kolem vás se totiž strhne mela, které byste se raději neměli účastnit. Zachovejte klid a buďte loajální v práci i doma. Pokud budete mít pocit, že se musíte někoho zastat, tak to udělejte, ale rozhodně se vyhněte ostrým střetům a buďte nad věcí, tak jak to umíte jen vy.


Týdenní horoskop pro Štíry: Nepozorujte se tolik!

horoscopeA už je to zase tady. Proč se pořád tak pozorujete? Máte snad pocit, že vaše dny jsou sečtené? Nebojte se, není to tak, rozhodně neumíráte! Možná jste jen něco špatného snědli nebo jste se nachladili, ale to je celé... zveličováním svých potíží neprospějete nikomu, sobě samým už vůbec ne. Lepší než stižnosti je prevence, milí Štíři!

 


Týdenní horoskop pro Střelce: Nedělejte unáhlená rozhodnutí!

horoscopeNa nebi se objevily mráčky, milí Střelci, hlavně ale nepodléhejte panice! Nejhorší, co byste mohli udělat, je řešit důležité záležitosti s horkou hlavou. V příštích dnech se tedy řiďte příslovím: Dvakrát měř, jednou řež - a měřte klidně radši desetrát než jednou nebo vůbec! Bude zase lépe, uvidíte, hlavně nedělejte unáhlená rozhodnutí, kterých byste později mohli litovat!


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Risk je zisk

horoscopeV příštím týdnu přijde pravděpodobně nová pracovní nabídka nebo možnost, jak si dobře a rychle vydělat. Ačkoli vaše přirozenost vám velí pochybovat, měli byste tuto nabídku přijmout, nebo o ní aspoň vážně uvažovat. Pomohla by vám dostat se někam, kam byste se jinak šplhali ještě hodně dlouho. A taková výzva už za nějaký ten risk stojí, ne?

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Udělejte si jasno!

horoscopeHaló, haló, kam se poděla ta okouzlující a milá osoba, kterou všichni znají? Co se to s vámi stalo, milí Vodnáři, že najednou nemáte na nic a k ničemu chuť? Odpověď hledejte u sebe. Vy přece musíte vědět nejlépe, co chcete, nezlobte se proto na druhé, že vám nedokážou vyhovět, když ani vy sami momentálně nevíte, co byste vlastně chtěli! Lidé ve vašem okolí už pomalu neví, jak by vám „udělali bene“, ale vám je všechno málo... a je to vaše škoda!


Týdenní horoskop pro Ryby: Šetřte síly, budete je potřebovat

horoscopeKonečně jste se vrátily nebo se pomalu vracíte z prázdninových cest, milé Ryby, je tedy čas se znovu ponořit do práce. Nepřehánějte to ale, protože prázdniny ještě zdaleka nekončí a není potřeba se vyčerpávat, podzim bude dlouhý a energie nebude nazbyt. Zřejmě vás budou v práci čekat nové výzvy a záleží jen na vás, jak se k nim postavíte. Jisté je, že váš obvyklý postoj „budu dělat mrtvého brouka a nic se mi nemůže stát“ tentokrát stačit nebude, ba naopak, mohl by vaše nadřízené pekelně naštvat.

 

Reklama