5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Prospěla by vám změna image. Zkuste se objednat ke kadeřnici a nechte si střihnout letní účes. Dobře to dopadne, nebojte. Nebo si kupte bronzer, mentolový lak na nehty, nové výraznější brýle. Přivítejte léto s plnou parádou.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Je čas vyrazit do akce. Už delší dobu něco odkládáte a vůbec se vám do toho nechce. Ale do nekonečna to odkládat nejde. Tento týden se vám budou rozhodnutí dělat snáz a i výsledek bude stát za to. Držíme palce.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Harmonie pokračuje, ale vám už to zase nedá a budete mít chuť pokoušet osud. A my vám dobře radíme všem nástrahám odolat. Právě teď si totiž nemáte nač stěžovat. Popřemýšlejte o svém životě a možná na to také přijdete…

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Milí Raci, pokud jste single, koukejte okolo sebe, čeká na vás možná nezávazný flirt, možná rande, které vám změní život. A vy, co jste zadaní, si dopřejte nějakou romantiku se svým partnerem a navrch hodně sexu. Obě varianty jsou lákavé, nemyslíte? A navíc lásky není nikdy dost, tak si to užívejte na maximu.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Splnili jste si minulý týden detox? Pokud ano, tak jste na ten následující jistě nastartovaní na maximum. Počasí nám přeje, tak zkuste co nejvíce času trávit venku na sluníčku, v lese nebo třeba v parku s přáteli na pikniku. Znáte snad lepší program na líné horké odpoledne?

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Pokud jste se do této chvíle obávaly spontánních nápadů, teď je nejvyšší čas se do nich pustit. Kupte si letenku do zahraničí, pořiďte si nový kousek do svého šatníku, odejděte dříve z práce a zaskočte s kamarády na panáka, nebo třeba vyjádřete svoje city k někomu dalšímu. Občas jsou takové skutky opravdu osvěžující.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Venku je tak nádherné počasí a vy jste většinou zavřená doma, protože musíte uklízet, pracovat, vařit… Zastavte se. O tomhle přeci život není. Jeden den se vykašlete na povinnosti a vychutnejte si ho plnými doušky. Uklízet můžete kdykoli, práce počká, stejně ji za vás nikdo neudělá a najíst se můžete někde v přírodě. Začněte si užívat, ne přežívat.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Už vás ta samota ničí? Ano, je těžké si někoho najít, ale popřemýšlejte, zdali nemáte zbytečně moc nároků na budoucího partnera. Je také možné, že kolem vás je mužů více než dost, ale vy stále doufáte, že přijde někdo lepší. S tím přestaňte. Je vám s dotyčným dobře? Umí vás rozesmát? Pak není co řešit. Dejte mu šanci. Třeba se z toho vyklube jen několikatýdenní známost nebo také ten pravý do života. Nikdy nevíte.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Pro vás je následující týden ve znamení partnerství. Věnujte tedy budoucí dny utužování vztahu se svým partnerem. Vystupte z nudného stereotypu, který u vás doma už dlouho panuje. Vyjděte si do společnosti, naplánujte si víkend bez dětí, jeďte někam na výlet. Zkrátka, věnujte se jen sami sobě. Dopřávejte si něžnosti, sdílejte své pocity, komunikujte. To je přesně to, co nyní vaše soužití potřebuje.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Proč máte pořád takovou smůlu? Je to proto, že poslední dobou myslíte málo pozitivně. Počasí je krásné, žádné vztahy nejsou v tuhle chvíli napjaté a finančně se taky nemáte špatně. Tak co vás pálí? Zamyslete se nad tím, co způsobuje vaši špatnou náladu a snažte se to odbourat. Je to jen a jen o vás a na vás.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Ano, teď je ten správný čas na to skončit s vaším nejhorším zlozvykem. Váš život se nyní drží na vlně klidu a pohody a vy víte, že je věc, kterou leta děláte a vašemu okolí vadí. Teď, když se neděje nic zásadního, je ten správný moment na odnaučení se a získání si většího respektu vašich nejbližších. Navíc, koho by bavilo stále poslouchat ty poznámky odstatních, jak je s tím štvete.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Blíží se dovolená a vám už začala cestovní horečka. Letos vás ojediněle zajímá, zda nepoužíváte špatné ochranné krémy a jestli byste si neměla do kufru přibalit ještě objemnější lékárničku, když se všude píše, jaké nemoci kolem krouží. Zastavte se a maličko zpomalte, nenechte se vystresovat do nepříčetnosti vás i vaší rodiny, která by mohla ještě zešílet z vás.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama