ber.gifBeran
Držíte v sobě už dlouho něco, co vás rozčiluje a trápí. Nyní dozrál čas, kdy by bylo dobré to ze sebe dostat. Lepší teď než v nějakém nekontrolovatelném afektu. Uleví se vám, vyčistí vzduch a bude se vám žít o poznání lépe.

byk.gifBýk
Načerpejte přes prodloužený víkend dostatek energie, nasajte slunce, smích. Odpočiňte si do zásoby, v novém týdnu přijde ochlazení teploty i vaší nálady. Ale nebojte, přejde rychle obojí.

bliz.gifBlíženci
Čekají na vás nová setkání, která vám přinesou trochu jiný impuls do života i do vašeho vnímání. Žijete ve své bublině, kterou někdo přeruší. Ale setkání se neobávejte, bude příjemné.

rak.gifRak
Nemusíte se do všeho vrhat po hlavě. Vaše totální nasazení je v mnoha případech spíš ke škodě než k užitku. Zkuste se uklidnit a před konáním víc myslet na důsledky. Zachráníte si krk i čest.

lev.gifLev
Nebojte se experimentovat. Tento týden je plný nečekaných zvratů a změn, ale záleží, jak ho uchopíte. Budete-li chodit s hlavou sklopenou a na všechny nabídky říkat ne, nikdy nepřijde ta pravá příležitost změnit věci k lepšímu.

panna.gifPanna
Stále občas myslíte na svou první lásku, nebo se vám o něm v poslední době zdálo? Je to tím, že i on na vás myslí. Vaše znamení má nyní silnou tendenci vracet se do minulosti. Dávejte si však pozor na vaše vyslovené přání.

vaha.gifVáhy
Nic není jako dřív, ale nezoufejte. Všechno se obrátí k lepšímu. Planeta Merkur vám posílá čistou mysl, abyste mohla přemýšlet o svém osobním rozvoji. Nenechte se spoutat negativními emocemi. Svůj osud máte ve svých rukou dřív než kdy jindy.

stir.gifŠtír
Svrbí vás prsty a máte chuť něco vyrobit. Tak se do toho pusťte. Půjde vám to totiž nečekaně snadno a od ruky. A i výsledek bude velmi uspokojivý. Tak vzhůru do nového dobrodružství.

strelec.gifStřelec
Morální zábrany vám budou radit, abyste v určité situaci zařadila zpátečku, ale v hlavě se vám objeví i hlas, který bude našeptávat, abyste se do toho pustila. Nesnažte se obohatit na úkor někoho jiného, jinak ztratíte respekt širokého okolí.

kozo.gifKozoroh
Zkuste zařadit na následující dny lehkou očistu těla. Sáhněte po bylinkách, které odplaví z těla vše, co tam nepatří. Přemýšlejte více nad tím, co vkládáte do úst. Tělo vám jen poděkuje.

vod.gifVodnář
Není třeba pořád něco tvořit a hrotit. Váš domov to zvládne i bez úklidu, oběd si můžete jednou pro změnu objednat, pračku můžete zapnout až zítra. Zklidněte se, vydechněte, relaxujte.

ryby.gifRyby
Zklidnění potřebujete jako sůl, ale nevíte, jak na to. Najděte si na internetu návod, který vám pomůže proniknout do tajů meditace. Chce to trénink, ale po čase zjistíte, že se vám daří vyprázdnit mysl a hluboce se zrelaxovat. Díky tomu budete podávat lepší výkony.

Reklama