5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
V práci začíná být trochu dusno, ale vy se tím nenechte rozhodit. Je to jen vlna, která přejde a pak bude klid. Zkuste si ten stres a nepříjemnou pracovní náladu vykompenzovat jinde. Příliš nepohody není pro nikoho přínosem…

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Zkuste následující týden vnímat a naslouchat vašim snům, které vám možná ukážou cestu. Dost často do nich promítáme naše zážitky, obavy, ale i radosti a naše nevědomí je třídí a ukládá po svém. Třeba řešení vašeho problému najde ve snu...

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Zkuste po zimě alespoň na týden odlehčit svůj jídelníček. Nikdo neříká, že se musíte pouštět do nějakého bláznivé detoxu, ale vyměnit sekanou za salát byste mohla. Vezměte si k ruce i nějaké bylinkové čaje, uvidíte, že vám tělo poděkuje a vy se budete cítit lépe.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Většinou týdne proplujete v klidu a v pohodě. Chléb se bude lámat až na jeho konci, takže začněte sbírat síly. To, co už tak dlouho tajíte před svým okolím, vyplave na povrch. Možná by bylo lepší, kdybyste šla sama s pravdou ven. Přiznání je polehčující okolnost. 

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Alespoň na týden se z vás stane královna kuchyně. Nebojte se experimentovat. Odvážné recepty mají zelenou. Tentokrát nic neskončí v koši, jako při vašich minulých pokusech. Partner vás pochválí a to vám velmi zalichotí. Řád zlaté vařečky je váš.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Je pravý čas vyrazit do obchodu poohlédnout se po nějakých nových kouscích, které oživí váš jarní šatník. Zaměřte se hlavně na pastelové barvy. Nemějte výčitky, že moc utrácíte, po práci si zasloužíte nějakou odměnu. Nemyslete pořád jen na ostatní, ale udělejte radost i sama sobě. 

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Přestaňte být tak důvěřivá a vykládat všem o svém soukromí. I když to pro vás bude těžké, jelikož o sobě prozradíte vše, začněte si dávat pozor na pusu. Pokud tak neuděláte, mohlo by se vám to škaredě vymstít. Zdá se, že kolem vás se motá škodná, která se nebude bát bodnout vás do zad, když bude třeba.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Začněte více žít dle vlastních potřeb. Neustále se ohlížíte na ostatní, svá přání ignorujte. Nastavte si s partnerem den, kdy večer strávíte každý po svém a nebudete si nic vyčítat. On může vyrazit na pivo, vy s kamarádkami do baru. Jestli máte rodinu, požádejte partnera, aby se jedno odpoledne v týdnu postaral o potomky, a vy jste měla prostor sama pro sebe.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Zaměřte se na rodinný život, práce není všechno. Pamatujte na to. Vezměte děti a manžela na výlet do přírody, udělejte si hezký večer u společenské hry, zkrátka, buďte více spolu. Nejen následující týden, ale i každý jiný den. Blízkost milovaných je k nezaplacení.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Padají na vás chmury a kamarádkám se nedaří vás rozveselit, tudíž bude nejlepší, když si uděláte radost. Pokud máte už dlouho na svém seznamu přání nějakou hodnotnější věc, je nejvyšší čas si ji koupit a rozveselit se. Pokud na vás nefungují materiální dárky, kupte si zážitek, nebo letenku. A klidně vyrazte sama.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Občas byste se měli zamyslet, než něco začnete říkat. Tím, že často vynášíte soudy na ostatní a sami se nedržíte jednoho názoru a o pár hodin později jste schopni říct názor protichůdný vám přátele nepřinese. Naopak se s vámi lidé nebudou rozcházet v dobrém a už vůbec si nezískáte jejich důvěru. Urovnejte si v hlavě, co vlastně chcete a nesnažte se vždy vypadat nadřazeně a chytřejší než ostatní.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Máte tendenci lidmi manipulovat, ale mohlo by se vám to desetkrát vrátit. Je mnohem lepší, když si s lidmi promluvíte na rovinu a prozradíte jim svůj záměr, i když by se jim v prvním momentě nemusel líbit. Všechno je o komunikaci a do té pavučiny lží, kterou máte dojem, že vytváříte bravurně, se můžete velice rychle zamotat. Lidé kolem vás nejsou hloupí, nepodceňujte je.

Reklama