5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Nefňukejte, nelitujte se, nezalézejte do skrýší. I špatné zprávy mohou být nakonec impulzem pro šťastné konce. Raději popřemýšlejte, jak z té šlamastyky ven a soustřeďte se na to, jak tomu cíli dojít. Ano, už bylo lépe, ale taky bylo mnohem hůře a není nic, s čím byste si neporadila.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Tento týden bude buď a nebo. Buď se vám bude dařit v práci a doma budete překonávat potíže nebo to bude přesně naopak. Klid a mír na všech liniích bude velmi vzácný. Ale naštěstí je to jen přechodná fáze a za pár dní se to přežene.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Pravé kamarády na celý život můžete potkat kdekoli a právě nyní vám do cesty možná takový vstoupí, tak mějte oči a srdce otevřené. Pokud máte za sebou nemoc, opatrně. Dejte tělu dostatek času na odpočinek a nespěchejte. Nic vám neuteče…

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Daří se vám a bude dařit posouvat spoustu věcí vpřed. Jen tak dál. Využijte přízně hvězd a pouštějte se klidně i do smělejších projektů. V práci vám budou naslouchat, partneři budou naladěni na podobnou vlnu a vám se podaří prosadit věci, které si vymyslíte.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Vy máte ale energie, jako by se vás udeřil blesk! Využijte to pro plánování velké události, která vás v letošním roce čeká. U někoho to bude svatba a u jiného pracovní akce, kterou máte na starosti. Nyní jste v nejlepším rozpoložení všechno zvládnout a dokonce domluvit lepší podmínky, než by tomu bylo za měsíc.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Začněte si dávat pozor na to, co komu říkáte, jaké informace pustíte do světa. Zdá se, že kolem vás je osoba, která čeká na zprávu, kterou by vám uškodila. Teď přemýšlíte, kdo by to mohl být. Může to být někdo, do koho byste to nikdy neřekla a považujete jej za dobrého přítele/přítelkyni. Buďte hodně obezřetná.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Dostanete nepříjemnou zprávu. Zprvu budete v šoku. Budete se cítit špatně, stres s vámi bude vnitřně cloumat. Nesmíte ale propadnout panice. Berte, že i špatné věci nám otevírají novou cestu. Možná je to i směr, díky němuž získá život kvalitnější a lepší smysl. Přijměte novou výzvu a skočte do ní po hlavě.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Někdy jsou slova zbytečná. I „obyčejné“ obětí dokáže toho tolik „říci“. To ale vy nevnímáte. Pro vás je důležité slyšet výrazy, jako miluji tě, záleží mi na tobě, jsem tu pro tebe, atd. Naučte se vnímat i drobná gesta, číst mezi řádky. Uvidíte, že najednou zjistíte, jak moc na vás partnerovi i přátelům záleží. Ne každý umí projevovat city slovem.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Máte pocit, že žijete až moc stereotypně? Není nic snazšího než za zajetých kolejí vystoupit. Popřemýšlejte, co by vašemu bytí dalo nový náboj. Může to být sen, kdy toužíte na vlastní oči spatřit polární záři, nebo jen vyzkoušet si něco, z čeho máte obavu. Tu a tam je dobré zažít něco víc a nenechat se ovlivnit strachem. Vzpomínky jsou to jediné, co nám nikdo nemůže vzít.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Všem nezadaným kozorohům se na vědomí dává, že je tu šance na seznámení. Ta by se mohla objevit při sportovní aktivitě, takže pokud v tuto chvíli žádnou neděláte, měli byste začít. Vyberte si něco, u čeho vám nehrozí úraz a přitom je šance potkat opačné pohlaví.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Vaše vztahové problémy nejsou jednoduše řešitelné. Pokud vás vztah dostává do pocitů viny a máte dojem, že nemůžete říct ani slovo, pak spíš couvejte, než abyste se snažili vše narovnat. Když už na začátku vztahu vidíte, že vás partner žene do kouta a nenechá vás ani v drobnostech rozhodnout, bude to jen horší a horší.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Nehrajte si na chudinku a zkuste se častěji zamyslet nad tím, co ostatním děláte. Vynucování si lítosti vám dlouho procházet nebude. Partner ani kamarád nebude dlouhodobě nakloněn tomu, že vás musí stále podporovat a litovat a vy mu to naopak nikdy nevrátíte, protože na to nemáte čas a není vám to přirozené. Zkuste se vcítit aspoň do lidí, které máte opravdu rádi. Projevte jim trochu víc té lásky.

Reklama