Beran
Bude vás provázet špatná nálada a dá vám pořádně zabrat, abyste se jí zbavila. Pozitivní myšlení zkrátka nebude vaší silnou stránkou. Žádné temné období ale netrvá věčně. Už na konci týdne se dočkáte příjemného překvapení, které vám rozveselí den.

Býk
Delší dobu nejste spokojená se svým vzhledem. Nevzhledné špíčky vás trápí čím dál tím víc. Zvedněte své pozadí z gauče a místo naříkání s tím začněte něco dělat. Před Vánocemi si vyhlaste svou soukromou výzvu, a ještě lépe k tomu přiberte i nějakou svou kamarádku.

Blíženci
Opakováním některých věcí stále dokola lezete lidem ve svém okolí na nervi. Zařaďte trochu zpátečku, vy sama byste určitě nechtěla, aby do vás pořád dokola někdo hučel to samé.

Rak
Přej a bude ti přáno. Lidé, kteří někomu stále něco závidí, nemají šťastný život. Odpoutejte se od hořekování, že někdo má štěstí a vy máte smůlu. Pozitivním náhledem na svět si ho můžete udělat lepším sama.

Lev
Poslední dobou máte tendence komentovat dění kolem. Také se rychle pro všechno nadchnete. Dejte si ale pozor. Neuvážené řešení problémů má krátkodobý efekt vždycky, i ve vztazích. Tak si dejte obzvláště velký pozor.

Panna
Tento týden se připravte na hektičtější tempo. Výrazné proměny nálad nejen vašich, ale i lidem kolem, vás mohou vyvést z míry. Dejte si pozor na jazyk, ať neřeknete něco, čeho budete později litovat. A také pozor, komu to řeknete.

Váhy
Využijte svou energii k překonání překážek. Váš úspěch bude zasloužený. S nadcházející zimou je energie stále méně, takže je nutné využít toho, dokud se cítíte na to, pouštět se do menších i větších věcí. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, nebojte se požádat o pomoc někoho ze svých blízkých.

Štír
Dozvíte se informaci, která vás donutí k hlubšímu zamyšlení o mezilidských vztazích. Na konci týdne se můžete zkusit více zajímat o spirituální poznatky. Také se připravte na to, že vás ovládnou vás smutnější vzpomínky. Bude lepší trávit čas s blízkými a nějak se rozptýlit.

Střelec
Buďte stále na pozoru. Ale nebojte, ne proto, že by vás chtěl někdo přepadnout. Možná se však ve vašem okolí pohybuje někdo, kdo by mohl v dobrém ovlivnit váš život. Může to být pracovní příležitost nebo láska. Rozhodně mějte oči otevřené.

Kozoroh
Podzim svádí k tomu, že se uzavíráme samy do sebe a leckdy trpíme úzkostí. Vy rozhodně ale špatnou náladu mít nemusíte. Stačí se podívat kolem sebe. Všechno, co vidíte tak černě, ve skutečnosti vůbec není tak hrozné. Všechno bude v naprostém pořádku.

Vodnář
Připadáte si čím dál tím více línější? Možná je to pravda, ale možná se také jen zbytečně podceňujete. Odpočinek prospívá duši i tělu, a pokud si potřebujete po práci zdřímnout, udělejte to. Nikdo vás za to rozhodně nebude odsuzovat.

Ryby
Rada pro tento týden zní: Nešetřete na sobě tolik! Už dlouho jste neinvestovali do svého vzhledu, přitom ten vám může pomoct navázat jakékoliv kontakty. Zajděte ke kadeřnici a kupte si něco hezkého na sebe.

Reklama