Beran
Čeká vás skutečně nabitý pracovní týden. Není tedy divu, že vám budou docházet síly a budete se cítit unavená. O víkendu zůstaňte doma a relaxujte. Pusťte si televizi, dejte si dobrou kávu nebo čaj a nohy nahoru.

Býk
 Začátek roku vás vysiluje a vy nevíte, co se sebou. Zkuste se trochu více uvolnit a užívat si chvíle se svými blízkými i čas, který trávíte sama se sebou. Pusťte si oblíbený seriál, vyjděte si na zimní vycházku nebo si otevřete dobrou knihu.

Blíženci
Padne na vás smutná nálada a splín. Vydržte a nedejte se. Na konci týdne bude lépe. Dokonce se zlepší atmosféra v práci i v rodině. Také vás čekají zajímavá setkání.

Rak
Práce nad hlavu, nálada pod psa, tak by se dal popsat následující týden. Tak nevěšte hlavu. Za týden bude situace růžovější. A navíc vám to půjde pěkně od ruky a budete mít možnost se naučit něco nového.

Lev
Mnohem více než kdy jindy by se vám hodily otevřené obchody. Dětem chybí oteplovací kalhoty nebo ponožky a vám by se šikla pořádná čepice? Nebuďte zoufalá, když zjistíte, že mají všechny e-shopy vyprodáno. Zkuste se obrátit na kamarádky a oblečení si vyměnit. Bude to mnohem levnější i ekologičtější.

Panna
Máte náladu tvořit a budovat. Tak se do toho pusťte. I malá změna vám totiž zvedne náladu. Velké projekty si spíš teď jen rozmyslete a pořádně naplánujte a až budou otevřeny obchody, pustíte se do toho naplno.

Váhy
Taky vás už dohnala mánie otužování? A možná vás nahlodala myšlenka to taky zkusit? Proč ne! Začněte ale velmi opatrně a postupně. Není potřeba hned vyrazit k řece či rybníku. Vlažná sprcha je dobrý začátek.

Štír
Úbytek energie dojde i na vás. Ale to je přeci v zimě normální. Není třeba každý den vyrážet do plískanice. I děti jeden den procházku oželí. Pusťte si všichni třeba o víkendu pohádku, zalezte pod deku a odpočívejte. A také jděte dřív spát, ponocování vám energii nedodá.

Střelec
Držte se svých rituálů, dělají vám totiž dobře. Není to nuda, naopak. Dává to vašim dnům řád a vy jste díky tomu odolnější vůči špatné náladě, které je všude jen dost a dost. Jen tak dál. Vedete si moc dobře.

Kozoroh
Budete velmi razantní a nekompromisní. Nikdy si na vás nepřijde s ublíženími řečmi a kňouráním. Každého okamžitě usměrníte a ukážete mu, kde je jeho místo. Okolí vás kvůli tomu nebude mít moc v lásce.

Vodnář
Do práce se vrhnete plná elánu a optimismu. Žádný pracovní úkol vám nebude dělat problémy a všechno vyřešíte během chvíle. Jen si dejte pozor, ať nepřepálíte začátek. Ke konci roku už by vám pak mohly dojít síly a podepsat se to na zdraví.

Ryby
V příštím týdnu vás čeká osudové setkání, které vám dost možná změní celý život. Mějte proto oči na šťopkách, ať nepropásnete svou jedinečnou šanci udělat ze svého životu jednu velkou zábavnou jízdu.

Reklama