Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeOdpočinkové květnové odobí mezi dvěma svátky vás osvěžilo, ale spíše než na duši se to projevuje na těle. Pokud tedy máte pocit, že ztrácíte chuť do práce nebo obecně do života, zkuste se zaměřit na lidi, kterými se obklopujete. Není vaše blbá nálada způsobena hlavně jimi? Neradíme vám opouštět staré známé pro nové, jen zvažte, zda netrávíte zbytečně moc času ve společnosti lidí, kteří si stále jen stěžují nebo jsou negativní.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePrávě nastalo příhodné období pro budování a vylepšování vašeho rodinného hnízdečka. I partner bude, výjimečně, změnám nakloněn, proto využijte jeho chuti k práci a ke změnám a zapojte ho. Ze společně odvedené práce budete mít mnohem větší radost. Pozor si v tomto období dejte na přejídání - udržet si figuru vám dává zabrat, tak si to nepokazte.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Větší či menší nedorozumění s příbuznými řešte pokud možno s chladnou hlavou, protože rozčilení a rozrušení nebudou rozhodně dobrými rádci. Pokud máte pocit nespravedlnosti, řekněte o tom ostatním, ať vědí, jak se cítíte. Hlavně v sobě nepěstujte pocit křivdy a neužírejte se, to nikam nevede. Zkrátka mluvte o všem, co vás trápí i štve.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNetrapte se poznámkami cizích lidí. Každý má nějaký názor, konec konců i vy jej máte, a nemá smysl chtít se zalíbit všem. Už sama snaha o to je naprosto zbytečná a jen vás vyčerpává. Volné dny stravte se svojí rodinou, kde je vám nejlépe. V pondělí se vyjasní záležitost, na jejíž řešení čekáte už delší dobu. Nemusíte se obávat, situace se vyvine ve váš prospěch.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeKvěten je sice měsíc lásky, ale pokud jste si neužily v předchozích dnech, milé Lvice, nečekejte ani v nastávajícím období zázraky. Naopak velmi příznivé jsou konstelace pro pracovní a obchodní záležitosti, vypadá to na velmi výrazné zlepšení vaší finanční situace, a to už stojí za to, co říkáte? Jen se neunáhlete v rozhodování, nechte si vždy nějaký ten den na rozmyšlenou.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeOdříkaného chleba největší krajíc, a to v tyto dny platí i pro vás, milé Panny. Vaše zásady sice přesně určují směr vašeho života, ale někdy holt člověk míní a osud mění. Nebojte se změn a hlavně se zuby nehty nedržte jen toho, co důvěrně znáte. Možná se dozvíte i něco zajímavého o vašem partnerovi, o čem jste dosud netušila.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeJste mimořádně citlivé ke všem změnám ve vašem okolí a těžko je zpracováváte, ale tentorkát si budete muset zvyknout na něco, s čím jste nepočítala. Nedá se všechno naplánovat dopředu, jsou věci, které prostě přijdou, a je potřeba, abyste se s nimi uměla vypořádat. Nehroutí se přece svět, nebo snad ano?


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePřetvářka nebo dokonce intriky, to nejsou zrovna ty nejlepší stránky vaší povahy, milé Štírky, proto se k nim neuchylujte a nedovolte jim, aby ve vašem chování převládaly. Tentokrát by pravda vyplula na povrch dříve, než byste řekla švec, a čekaly by vás jenom trapné chvilky při vysvětlování a omlouvání. Nebude lepší se jich rovnou vyvarovat a být upřímná?


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNeslyšíte (nečetete) to určitě rády, milé Střelkyně, ale je na čase začít trošku ekonomičtěji přemýšlet a myslet také na tak zvaná zadní kolečka. Nikde není psáno, že se vám bude dařit donekonečna. Ne že byste nebyly schopné se o sebe postarat, jste pracovité, ale náhlá nemoc nebo jiná vážná komplikace by s vašimi financemi mohly nemile zatočit...

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeV jedné věci jste opravdu nenapravitelné, a to ve vaší neoblomnosti. Stavíte si kolem sebe zbytečně stěnu z různých zásad a pravidel a trváte na jejich dodržování, ačkoli už jsou možná dávno úplně mimo... přehodnoťte své názory a postoje, porozhlédněte se trochu kolem sebe, zkrátka, vytáhněte konečně tu hlavu z písku, jinak budete všem pro smích, a to je něco, co by vás opravdu mrzelo.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNeslevily jste náhodou příliš mnoho z vašich zásad, které jste si původně stanovily? Možná je to tak pro vás i pro ostatní pohodlnější, možná jste díky tomu i více oblíbené, milé Vodnářky, ale na druhou stranu, neměly byste na sobě nechat štípat dříví. Tím si autoritu rozhodně nesjednáte. A to ani doma, ani na pracovišti.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopePravděpodobně vás čeká velké rozhodování, milé Ryby, které se bude týkat vašeho citového života. Někdy prostě dojde na lámání chleba, s tím nic nenaděláte, a musíte si vybrat mezi dvěma či více možnostmi, protože fungovat prostě bude jenom jedna. Nebojte se toho a důvěřujte své pověstné intuici. Rozum nechte tentokrát stranou, jde přece o city, tak proč do toho míchat mozek...

Reklama