Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeMáte kupu starostí, přesto si najdete čas i na zábavu. Nepřehánějte to ale s ponocováním ani s požíváním alkoholu, mohla byste své tělo oslabit a ohrozit chorobou. Vyhněte se pokud možno neplánovaným akcím a dodržte to, co jste naplánované měla. Vyplatí se vám to.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVaše tělo nejlépe ví, kdy byste měla přibrzdit, a pokud jste k němu alespoň trochu vnímavá, víte, že nastal čas zvolnit. Nemusíte se zříci všeho, co jste měla v plánu, to vůbec ne, ale vynechte náročné záležitosti (pokud se dají odložit) a akce ve větší společnosti. Bude vám lépe v klidu a doma.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopePřihlásí se k vám někdo, koho jste dlouho neviděla. Možná těch osob bude v tomto období dokonce i více. Nemáte náhodou v plánu navštívit sraz ze základní, střední či vysoké školy? Překvapí vás, že i po tak dlouhé době najdete společnou řeč a budete si dobře rozumět. Je fajn zjistit, že některé věci se nemění.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeZpomalte, a to zejména pokud jste vášnivá řidička a občas zapomínáte kontrolovat tachometr! Překročení rychlosti by vám určitě v těchto dnech jen tak neprošlo… rychlost si mimochodem hlídejte i při jiných příležitostech, a opakujte si: Dvakrát měř, jednou řež/š. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeBudete mít tak zvaně hlavu v pejru, protože se před vámi najednou otevře spousta nových možností a vy nebudete vědět, které dříve využít. Takže se zhluboka nadechněte a napočítejte aspoň do deseti, než se do něčeho vrhnete! Neslibujte svoji účast na více místech najednou, je vám snad jasné, že to prostě není ve vašich silách. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeV zásadních věcech máte vždy jasno. Jen výjimečně si nevíte rady, a takové období pravděpodobně nastane v těchto dnech. Ať už je to nečekanými událostmi nebo vaším psychickým rozpoložením, nedovolte nikomu, aby na vás spěchal. Snažte se získat co nejvíce času na rozmyšlenou, abyste neudělala chybný krok.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePociťujete smutek, i když jste uprostřed společnosti? Někdy to na vás zkrátka padne. Nenuťte se do ničeho, ani do předstíraného veselí, protože to by vás naopak spíše ještě více rozladilo. Své blízké ujistěte, že s vaší „nenáladou“ nemají nic společného. Za pár dní bude zase lépe a budete se radovat ze života. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeMluviti stříbro, mlčeti zlato, tím byste se měla řídit v následujících dnech. Budete trochu zbrklá a váš jazyk bude hbitější, než by se slušelo. A na to pozor! Zejména v práci se držte a nekomentujte momentální dění, i když vás to bude pravděpodobně stát dost sil. Jediný, komu nějaké to peprnější slůvko rozhodně neuškodí, jsou vaše děti. Ty klidně usměrněte, jestli to potřebují. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePráce vás tížit tento týden nebude. Svoji pozornost můžete tedy klidně obrátit k vašemu partnerovi. Pokud se vaše představy o vaší společné budoucnosti už delší dobu rozcházejí, je na čase položit si otázku, zda je vůbec možné, abyste spolu zůstali. Zvlášť pokud jste ještě bez závazků, zvažte dobře všechna pro a proti a neodkládejte rozhodnutí. Jestliže jste spolu už nějaký ten pátek, postavili jste dům, zasadili strom a zplodili syna/dceru, pak je na místě velká shovívavost. Oboustranně. :)

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeČeká vás milé překvapení v podobě nějaké rodinné novinky… i když nepůjde o nic zásadního, udělá vám velkou radost, a to je dobře. Radujte se i z opravdových maličkostí, nic není samozřejmé a vaše momentální optimistické naladění udělá zázraky i s vaší fyzickou kondicí, uvidíte!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeČasto spoléháte na svůj osobní šarm, ale v těchto dnech neponechávejte nic náhodě a čeká-li vás zkouška v jakékoli formě, pečlivě se připravte! Na rovinu – nic nedostanete zadarmo, na to rovnou zapomeňte. :) Na co ale naopak nezapomínejte, je úsměv, ten může pomoci i tam, kde se situace zdá být beznadějnou. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeHlídejte si pitný režim a také stravu, důsledně se vyhýbejte těžkým jídlům a alkoholu, výjimkou nejsou ani rodinné oslavy! Možná budete za exota, ale vaše zdraví je přednější. Jste náchylná k problémům se zažíváním, a protože jste křehká bytost, mohlo by z toho být i něco horšího než jen pár dní na nemocenské… stojí vám to za to?