Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePlánujete-li ve svém životě nějaké změny, nenechte se od nich nikým odradit. Vy sama víte, co je pro vás nejlepší, a všechno jste jistě dobře promyslela. Naopak pokud někdo z vašeho okolí požádá v podobné záležitosti o radu vás, buďte obezřetná, řekněte svůj názor, ale zdůrazněte, že to je váš pohled na věc, který nemusí být univerzální. Vyhnete se tak výčitkám typu: Ale vždyť jsi mi radila, že...

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeTouha se zavděčit všem nebývá nejlepším společníkem. Vykašlete se konečně na představu, že všechno, o co se snažíte a čemu se věnujete, musí být naprosto dokonalé, trápíte tím jen sama sebe. Nestihla jste uklidit nebo nemáte doma k snídani čerstvé pečivo? A myslíte si, že právě tyto věci jsou měřítkem štěstí? Ne? Tak vidíte! Odpočiňte si, váš úsměv vás zdobí nejvíce.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Na své okolí působíte uvolněným a odpočatým dojmem, ale jen vy víte, nakolik je pro vás vytvoření tohoto dojmu pracné... neztrácejte optimismus, i pokud máte tak zvaně jazyk na vestě. Stíháte toho skutečně hodně, proč si tedy nevychutnat obdiv svých blízkých? Nebuďte nemístně skromná!


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeČeká vás setkání, které budete mít nutkání odmítnout, ale radíme vám, nedělejte to. Zažijete milé chvilky a rozhodně nebudete litovat. Letní náladu by vám neměl pokazit žádný škarohlíd, záleží ale především na vás, jestli budete poslouchat cizí stížnosti a necháte se jimi otrávit, nebo řeknete rázné: „Nezlob se, ale tohle jsou tvoje starosti, se kterými já nemám nic společného...“ - a s klidným svědomím si poplujete na svém pozitivním obláčku. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeHledáte-li dlouho partnera, a ne a ne ho najít, dejte si pauzu, ve které přemýšlejte o tom, jestli jste dostatečně samostatná. Mnohdy se totiž stane, že až v momentě, kdy se opravdu samostatnou stanete, objeví se někdo, kdo vám rád s čímkoli pomůže. :) Vy ale ráda spoléháte na druhé, a v tom je ten problém. O víkendu si dejte pozor zejména při konzumaci alkoholu a raději se mu úplně vyhněte.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeJe možné, že se setkáte s osobou z vaší minulosti, která váš život hodně zasáhla, a nejinak tomu bude ani teď, po letech. Setkání vás sice vyvede z míry, ale nedejte na sobě nic znát a ani poté si nepřipouštějte žádné pochybnosti. Minulost už máte vyřešenou a nemá cenu se v ní znovu utápět. Dávno už jste někde jinde, tak stůjte pevně na zemi.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeOdolávat pokušení je těžké, vy se ale tentokrát opravdu musíte přemoct, jinak hrozí nedozírné následky a mohla byste si opravdu nepěkně zavařit. „Čiň čertu dobře a peklem se ti odmění,“ říká se, tak to mějte na paměti. Odreagujte se fyzickou aktivitou sportovního rázu, udělá vám radost i dobře na duši, uvidíte.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeFinanční potíže vás zřejmě pronásledují, ale pokud už jste se jednou pro něco rozhodla, stůjte si za tím a nehleďte do minulosti, ale do budoucnosti. Poučte se a napříště už buďte obezřetnější. V rodině se nepouštějte do žádných sporů, nemá cenu rozdmýchávat vášně, lepší bude všechno vyřešit hezky v klidu. Radost si udělejte sklenkou dobrého vína, které je v malém množství organismu prospěšné. :)

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeLáto je jako stvořené pro setkávání všeho druhu, které obzvlášť těší právě vás, milé Střelkyně. Nezapomínejte ani na svoji rodinu, i když s přáteli trávíte čas velmi ráda, „vaše krev“ vás také ráda uvidí. Hlavně ale neslibujte „hory doly“, víte sama, že dlouho se nikde nezdržíte. :) Pozor si dejte také na alkohol - ten si nechte spíš pro ta setkání s přáteli. Mohl by vám příliš rozvázat jazyk, a to by nebylo dobré...


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Zadaří se vám ohledně financí. V následujících dnech můžete velmi dobře prodat nebo nakoupit, ať už se jedná o cokoli. Pokud prodáváte, nebojte se slevit, i když vám záleží na každé koruně, rozhodně neprohloupíte a spokojeny budou obě strany. Trápí-li vás zažívací potíže, přizpůsobte jim jídelníček, a nebudete muset k lékaři... to už za trochu toho omezování stojí, co říkáte?

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeJste poněkud duchem nepřítomná, řeklo by o vás patrně v těchto dnech vaše blízké i široké okolí. Vy sama si to ale naštěstí dobře uvědomujete. Pokud je to možné, nedělejte v těchto dnech žádná důležitá rozhodnutí, patrně byste se později divila, co jste tím vlastně sledovala. Prostě jen „buďte“ a dělejte věci, které už jsou zaběhnuté. Nepouštějte se do ničeho nového.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNa rozdíl od ostatních vám v těchto dnech nebude scházet suverenita ani tah na branku - probrala jste se z letargie a jedete na plný plyn. Využijte toho ve svůj prospěch hlavně v práci. Doma nepruďte a nechte ostatní dýchat. Máte-li vy dostatek energie, pusťte se klidně do velkého úklidu, nebo dokonce přestaveb, ale ostatní k tomu nenuťte!

Reklama