Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNestyďte se a splňte si své sny. Hvězdy jsou vám mimořádně nakloněny, ostatní znamení by vám mohla závidět. Možná se dočkáte i něčeho, na co už čekáte opravdu dlouho a už jste vlastně pomalu i ztratila naději... :)

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeChcete-li být v pohodě, zorganizujte si věci sama a nečekejte na to, až se odhodlají ostatní - však to znáte, že byste se nemusela dočkat vůbec. :) Nevadí, máte dost energie a nebudete potřebovat tolik odpočívat. Odlehčete jídelníček, využijte toho, že vás v těchto dnech ani nebude honit mlsná.

 


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeMusíte si ujasnit, co je momentálně vaší prioritou. Pokud máte rodinu a především malé děti, vynahraďte jim nyní čas, který jste věnovala pracovním záležitostem, kterých teď nebude tolik. V rodině a mezi příbuznými najdete klid a pohodu. Jste-li nezadaná a nikdo na vás doma nečeká, využijte pracovního klidu k tomu, abyste se věnovala svým opomíjeným koníčkům. :)

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeMáte skvělou náladu, kterou vám nezkazí žádný škarohlíd. Těm se ostatně jaksi intuitivně vyhýbáte a dobře děláte. :) Letní pohodu by vám mohla znepříjemnit jedině ztráta způsobená vaší nepozorností. Hlídejte si peněženku a klíče a nenechávejte kabelku bez dozoru na místech, kde se pohybuje hodně lidí.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNebudete mít nouzi o různé ctitele a nápadníky. Těm, o které nemáte zájem, to dejte důrazně najevo, jinak se jich nezbavíte a otráví vám chvíle volna. :) Nemusíte se na všechny neustále usmívat, to si nechte hlavně na doma, kde na vás váš partner stále čeká. :)

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeSpokojenost zažijete zejména, když přestanete řešit detaily. Nemůže být všechno dokonalé, v takovém prostředí byste se ani necítila dobře. V práci naopak dotáhněte všechny úkoly, ať máte na víkend čistou hlavu. Dobrou zprávou vás potěší někdo z vašich známých, bude se týkat i vás.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNěkdo z vašich blízkých vás překvapí připomenutím slibu, který jste dala. Nedejte na sobě znát, že jste na slib poněkud pozapomněla. :) Vše se vám podaří rychle napravit, když zapojíte váš pověstný diplomatický um. O víkendu si užijte klidu domova a nenuťte se do společenského života.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePadne na vás únava, kterou ale můžete využít i ve svůj prospěch. Rozhodně se nepřemáhejte a vychutnejte si lenošení aspoň o víkendu, nikdo vám nemůže nic vyčítat. Omluvte se i z dohodnutých soukromých schůzek, na které nemáte energii. Přeložte je na později, o nic důležitého nepřijdete. :)

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNemáte problém světu sdělovat svoje názory, v těchto dnech se ale snažte být diplomatická, abyste někomu neublížila a také abyste nevyložila karty před svým soupeřem předčasně. :) Chraňte si svoji taktiku jako oko v hlavě. Závěrečná výhra a odměna bude sladká!

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeBudete mít chuť si zahřešit. :) Proč ne, letní románek není od věci, pokud ovšem nemáte stálého partnera. Tomu byste mohla velmi ublížit hlavně v případě, že byste nebyla dostatečně diskrétní... Když už pudy ovládnou vaše tělo, nesmí omámit vaši hlavu, a pokud možno ani srdce.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeZaměstnají vás především vztahy ve vaší rodině. Pomozte, pokud o to budete požádána, ale pohlídejte si, aby nikdo, a to ani vaši nejbližší, nezasahovali do vašich původních plánů, které jste na tyto dny měla. Upozorněte je, že potřebujete vědět vše dostatečně dopředu, jinak nemohou čekat, že jim věnujete veškerý volný čas.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeV práci se spolehněte na dobré vztahy se svými kolegy. Budete potřebovat jejich pomoc a dostane se vám jí, pak ale vy nezapomeňte, že máte co oplácet, až bude potřeba. Doma bude vládnout klid a pohoda. Nemusíte vymýšlet žádný akční program, najde si vás sám. :)

Reklama