5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Září vás překvapilo svou akčností a hektičností, ale věřte, že všechno si časem sedne a vrátí do starých kolejí. Vezměte si na pomoc plánovací kalendář nebo třeba svůj chytrý telefon a vše si lépe promyslete. Další radou je, umět si říct o pomoc. Nemusíte na to být sama.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Je toho na vás trochu moc a je na čase si vyčistit hlavu. Ale od sportu ruce a nohy dál. Mohl by vám hrozit nějaký úraz. Tak raději šáhněte po knize, DVD, zajděte do kina nebo třeba na koncert. Však vy si určitě poradíte a víte, co vám udělá dobře.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Všude kolem vás to skřípe a i vás samotnou to vede do konfliktu. Můžete se zkusit ovládnout, ale na 100 % se do nějakého dostanete. Je jen a jen na vás, jak moc překročíte onu hranici produktivní hádky, která může být v mnoha věcech prospěšná. Držíme palce. Později vám to hvězdy rozhodně vynahradí.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Pokud vás dnes někdo požádá o pomoc nebo laskavost, neodmítejte. Váš přístup bude brzy oceněn. A kdo ví, co všechno s sebou přinese. Také je čas začít se připravovat na blížící se podzim. Vyrazte do lékárny a kupte si pořádnou zásobu vitaminů a dalších doplňků. Do boje proti všem bacilům!

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Připadá vám, že žádná situace, kterou řešíte, nemá východisko a nedaří se vám ji zvládnout tak, jak byste si představovali? Berte to jako znamení a raději si řekněte na chvíli dost a dopřejte si pauzu. S čistou hlavou se problémy nebo úkoly řeší podstatně lépe.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Milé Panny, pokud se s partnerem snažíte o miminko, teď je ideální doba snažit se ještě o trochu více. Víkend za dveřmi, tak toho využijte. A vy, bezdětné a svobodné, vy si užívejte následujícího týdne plnými doušky, čekají vás dny plné překvapení.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Jistota, ta je pro vás v životě velmi důležitá. Neustále potřebujete ujištění, že je vše v pořádku, že na vás lidem záleží. To je známka toho, že vaše sebevědomí není zdravé. Následující dny máte ideální podmínky na svém sebevědomí zapracovat. Naučte se konečně mít ráda. Vylepšíte tak tím kvalitu života i vztahů.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Ve vašem zaměstnání zavládne napětí. Na povrch vyplují problémy, které se v kolektivu již nějaký čas kumulují. Vyslechněte si kritiku, přijměte ji, zamyslete se, jak na sobě zapracovat. Nebojte se říci svůj názor na ostatní kolegy, jejich práci. Je důležité vyčistit vzduch v místě, kde trávíte tolik času.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
V posledních týdnech litujete nějakého rozhodnutí, které jste udělala. Vezměte to tak, že, co se má stát, stane se. Stejně již danou věc pravděpodobně nevrátíte zpět. Zkuste se s tím smířit a zamyslet se, jaké nejlepší ponaučení si z toho vzít, a jak se s onou situací poprat.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Ten kabát, co jste minulý týden viděla v obchodě vám nedá spát a i když máte doma tři a řekla jste si, že v září nebudete nakupovat na zimu, bude lepší si pro něj dojít. On by se taky mohl vyprodat a vy byste si to pořád vyčítala. Teď ty peníze máte, tak je utraťte.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Vaše bývalá láska vám znovu vstoupila do života a vy nevíte, jak se zachovat. Na jednu stranu jste rádi, že došlo k usmíření, ale na druhou zjišťujete, že tu osobu ještě stále máte v srdci a mohlo by vám to pokazit nynější vztah. Pokud se více kloníte k druhé variantě, buďte upřímní a bývalému partnerovi to řekněte a nechte ho vysvětlit, proč se vrátil.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Všechno se hroutí a vy máte pocit, že ztrácíte půdu pod nohama, což je tak trochu pravda. Osud si s vámi nepříjemně hraje a vy si nyní musíte najít jeden pevný bod, kterého se chytnete, abyste neupadli. Ve vašem okolí je osoba, která je schopna vám tuto pomoc poskytnout, tak ji nechte, ať vás drží pevně! Vybírejte pečlivě, jsou kolem vás totiž i lidé, kteří by tu pomoc mohli jen hrát, a nakonec by vás jejich zrada srazila na kolena.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama