beran.jpgBeran
Tento týden si dejte pozor na lidi, kteří se k vám budou chovat až příliš mile. Může to být jen maska. Nenaleťte a nesvěřujte se s příliš osobními věcmi. Můžou vám totiž snadno bodnout kudlu do zad. Potom se budete hodně divit.

byk.jpgBýk
Pokud chcete něco změnit, udělejte to. Nečekejte na nějaké až. Nemusí přijít a to věčné čekání vám jen kazí náladu. Navíc se vám bude dařit vše, na co sáhnete. Tak toho využijte. Máte na změny ideální čas.

blizenci.jpgBlíženci
Myslete trochu více na váš vztah a cíleně ho budujte. Pozvěte partnera ven na skleničku, naplánujte výlet, jděte si společně zasportovat nebo kupte lístky do kina. Nečekejte, až to udělá on. Bude mile překvapen a velmi to ocení...

rak.jpgRak
Potáhne vás to ven, do přírody, do lesa, do parku nebo na zahrádku. Možná vám tělo naznačuje, že chce trávit více času na čerstvém vzduchu. Počasí bude přímo na jedničku, tak co vám brání? Užijte si letní vzduch a slunce.

lev.jpgLev
Během tohoto týdne možná nebudete mít úplně nejlepší náladu. Vyříkáte si různá nedorozumění, ale bude kvůli tomu trochu dusno. Pak se díky tomu ale pročistí vzduch a budete se cítit lépe.

panna.jpgPanna
Budou vás přitahovat citliví, empatičtí lidé se soucitem a schopností intuice. Mohla byste potkat partnera, který bude naladěný na stejné vlně jako vy. Buďte na pozoru, o takové lidi je v poslední době nouze!

vaha.jpgVáhy
Tento týden se kvůli pozici měsíce moc nevyspíte. I přes absenci spánku však budete hodně aktivní, ale především impulsivní. Dávejte si tedy pozor na to, abyste dříve nemluvila, než myslela. Může vás to stát i povolání.

stir.jpgŠtír
Svou energii vkládáte do správných věcí, i když o tom pochybujte. Pokud jste si zadaly plán, jehož končené výsledky jsou v nedohlednu, nezoufejte. Vytrvalost přináší růže a vy můžete vybojovat, co jste si určila!

strelec.jpgStřelec
Partner vám možná už delší dobu dává signály, že něco není ve vašem vztahu v pořádku. Měla byste trochu zpozornit a začít si jich trochu více všímat. Možná byste si měli promluvit. 

kozoroh.jpgKozoroh
Láska kvete v každém věku – to není jen otřepaná fráze. I když se vám zdálo, že na milostné vzplanutí už nemáte nárok, život vás zase příjemně překvapí. I kdyby to mělo být jen krátkodobé povyražení, nebraňte se mu a nechte se rozptýlit. Romance na vás bude fungovat jako elixír lásky. 

vodnar.jpgVodnář
Zdálo by se, že dávné křivdy už jsou zapomenuté, ale kdepak. Někdo v rodině vám pravděpodobně nikdy neodpustí, co jste mu v minulosti udělala. Dejte si proto pozor. Je dost možné, že se vám bude někdo chtít pomstít.  

ryby.jpgRyby
Když se na to necítíte, prostě společnost odmítněte. Čas o samotě vám může opravdu prospět. Srovnáte si myšlenky, uklidníte se a do dalších kontaktů s okolím se budete pouštět s novým elánem.  

Reklama