5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Tento týden se vám podaří něco významného. Netrapte se proto, že z počátku nejdou věci tak, jak si přejete. Nakonec se budete divit, jak se vše skvěle vyvine. Závěr bude lepší, než jste si představovali.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Nesmutněte kvůli minulosti. Každý má v hlavě spousty myšlenek, co by bylo, kdyby… Hoďte to za hlavu a soustřeďte se na přítomnost a na to hezké, co může přijít. Minulost už stejně nezměníte!

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Vydejte se za hlasem svého srdce. Někdy příliš zapojujete mozek. Chcete, aby vše dávalo smysl, ale svými pocity se řídíte málokdy. Uvidíte, že se nakonec budete cítit lépe, když se pro jednou vydáte cestou srdce, místo cesty rozumu.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Dokola vám partner říká, že změna je život. Když se ale rozhodnete pro nějakou zásadní, která má vliv i na něj, vytkne vám ji. Kašlete na hádky a myslete si svoje. Důležité je, že jsou věci tak, jak jste je chtěli vy, nikoliv partner.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
V práci se toho moc nestane, proto je dobré klid využít k dohánění restů, které jste zanedbala. Popřípadě si můžete něco udělat dopředu, abyste se během dovolené nemusela stresovat tím, že nestíháte. Dejte si ovšem pozor na kolegy. Budou se na vás snažit navalit i svoji práci. Nedovolte jim to.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
V červnu vás trochu potrápí zdraví. Nesnažte se komplikace přechodit. Čím dříve vyhledáte lékaře, tím lépe. Podchytíte svůj problém včas a o to kratší dobu budete potřebovat k zotavení. Nepřepínejte se v práci ani v soukromém životě. Sport počká až budete znovu fit.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Dolehne na vás nahromaděný stres a budete mít potřebu zalézt do postele a vylézt z ní až za čtrnáct dní. Povinnosti vám to sice nedovolí, ale nic vám nebrání v tom prolenošit alespoň víkend. Vezměte si dovolenou od domácnosti a pokud máte partnera, ať se chvíli stará on. Prospěje mu to.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Červen pro vás nezačal zrovna nejlépe. Rodinné spory vrcholí a připadá vám, že vám nikdo z vašich blízkých nerozumí. Nebojte se, blýská se na lepší časy. V následujícím týdnu se situace uklidní a vzduch se vyčistí. Buďte otevřená diskuzím, ale nenechte se zmanipulovat. Stůjte si za svým.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
 Slyšela jste někdy v životě, že něco nedokážete? Tak teď je nejvyšší čas zbavit se předsudků a začít s tím, co jste vždy chtěla dělat! Pokud si myslíte, že by vám šlo kreslení, vyšívání nebo tančit tango, neřiďte se tím, co vám někdo kdysi řekl. Třeba to pramenilo ze závisti nebo jste v tu chvíli jen neměla dobrý den. Naučit se můžete vše, jen musíte pilně trénovat.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Necítíte se dobře? Je vám na zvracení a máte úzkost? I takové pocity mohou být příznakem alergie, která by mohla být v tomto týdnu silnější. Pokud vás trápí jakékoliv obtíže delší dobu, zajděte si na rozbor krve k imunologovi. Třeba zjistíte, že máte alergii nebo něco se štítnou žlázou. Když doktor na nic nepřijde, možná zjistíte, že si stavy navozujete samy.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Buďte k sobě upřímné, pořád vás baví, že vám váš partner nepomáhá v domácnosti? Ve 21. století už ze sebe nemusíte dělat služku! Seberte odvahu a promluvte si s ním. Dělba práce nemusí být zcela spravedlivá, ale určitě se najde něco s čím by mohl pomoct. Možná zjistíte, že stačilo říct, komunikace je ve vztahu nesmírně důležitá.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Některá z vašich kamarádek vám chce něco důležitého říct, ale nemá na to dostatečnou odvahu. Možná ví něco o vašem partnerovi, ale bojí se, že rozbourá váš vztah. Zkuste jí odvahu dodat třeba tím, že z ničeho nic začnete mluvit o tom, že byste ustála vše, abyste mohla s partnerem zůstat. Nakonec to třeba nebude vůbec nic hrozného.

Reklama