ber.gifBeran
Máte před sebou důležité životní rozhodnutí. Může se týkat vašeho bydlení, vztahu nebo třeba práce. Ať už je to kterákoli oblast života, řiďte se tím, co vám napovídá instinkt. Neberte ohledy na ostatní, ale rozhodněte se podle toho, co je nejlepší pro vás.

byk.gifBýk
V následujícím týdnu si docela zavaříte. Ale ne u plotny. Nebudete si moci pomoc a něco řeknete dřív, než se nad tím zamyslíte. To způsobí řetězovou reakci následných událostí, které rozhodně nebudou příjemné. Zkuste z nich vybruslit a zachovat si přitom alespoň nějakou čest.

bliz.gifBlíženci
Nebojte se zkoušet nové věci. Ten, kdo sedí pořád jen doma a řídí se pravidelnou rutinou, bude později litovat, že život neprožil, ale přežil. Až se před vámi objeví nová výzva, zvedněte hozenou rukavici. Uvidíte, že se ze sebe budete mít radost a dobrý pocit.

rak.gifRak
Jste obecně velmi citlivé znamení, ale v příštím týdnu hvězdy vaši citlivost jen znásobí. A tak se zkuste obrnit a nepropadejte lítostivým stavům a smutkům. Spíš se vyrazte bavit s přáteli a užijte si smíchu. 

lev.gifLev
Ve vašem životě je někdo, kdo si zaslouží více vaší pozornosti. Popřemýšlejte, kdo by to mohl být a zkuste to napravit. Pro začátek stačí vzít telefon a poptat se, jak se má a co ho trápí. Uděláte tak mnoho radosti. 

panna.gifPanna
Nejspíše budete mít během týdne pochmurnou náladu. Nesvádějte to ale na počasí, spíše se zkuste zamyslet. Možná je chyba uvnitř vás. Žere vás něco, co se v nedávné době stalo, ale vy si to zatím nepřipouštíte. Měla byste, protože se vám uleví.

vaha.gifVáhy
Všichni kolem vás nemusí mít stejný názor na věc, jako máte vy. Ale i přes to byste si jich měla vážit. Naučte se přijímat cizí názory i všechno nové, co život přináší. Nemusíte vždycky působit jako ta dokonalá a bezchybná. Možná jste pak lidem jen pro zlost nebo pro smích. Oni moc dobře vědí, jaká opravdu jste. A nikdo není dokonalý.

stir.gifŠtír
V práci se mohou vyskytnou problémy, ale v osobním životě se vše zlepší. Budete se cítit skvěle a vaši blízcí vás dobijí energií, kterou budete na řešení problémů v zaměstnání nutně potřebovat. Nebojte se, nepůjde o nic, co by se nedalo řešit.

strelec.gifStřelec
Trochu to kolem vás vře, ale vy se nenechte vtáhnout do žádné hádky či slovní přestřelky. Naopak. Buďte ta, která ostatní stmeluje, dává dohromady a situaci uklidní. Půjde vám to skvěle a pokaždé si budete vědět rady, jak v onen moment reagovat. 

kozo.gifKozoroh
Nadcházející týden přímo vybízí k navázání nových vztahů, a tak se můžete bez obav poohlédnout po novém životním partnerovi. Výběr by měl být úspěšný. Planeta energie Mars je v i únoru na vaší straně, a to může značit třeba novou lásku.

vod.gifVodnář
Únor a zvlášť závěr tohoto týdne může být dramatický, důležitá rozhodnutí a změny je tedy dobré zvládnout včas. Zvláště oblasti týkající se profesních plánů a investici. Bude také nutné najít rozumnou míru práce, odpočinku i relaxace.

ryby.gifRyby
Vaše vztahy projdou v roce 2020 změnou. To co se jste se snažily ututlat, vypluje na povrch. Věci se dají do pohybu a bude je nutno řešit, ať jde o vztahy na pracovišti nebo ty osobní, rodinné a partnerské.

Reklama