Beran
Beránci, pořád máte pocit, že vám chybí spousta dárků pro vaše nejbližší a vymýšlíte další a další varianty. A my vám radíme přibrzdit. Není třeba vykoupit všechny regály obchodů a utrácet horentní sumy. Překvapte své blízké spíš tím, že jim budete nyní věnovat svůj čas. Ocení to mnohem víc než větší kupu balíčků pod stromečkem.

Býk
Hlídejte si následující týden své emoce. Budou trochu mimo vaši kontrolu a lítat nahoru a dolu. A ještě jednu radu pro vás hvězdy mají, ta lákavá nabídka, která se k vám dostane, bude výhodná jen na oko. Když vše pořádně zvážíte a rozmyslíte, zjistíte, že by vás ta investice následně vlastně dost mrzela.

Blíženci
Už zase na vás útočí všichni bacily světa a vaše unavené tělo jim sotva odolává. Nejvíc ohrožené jsou vaše močové cesty, tak dejte tělu přísun vitamínů, brusinek, horkých čajů… Jinak se vám bude dařit dobře. Čeká vás hned několik příjemných setkání, které vám zvednou náladu.

Rak
Raci, tento týden se ponese hodně v duchu kritiky na vaší osobu. Nenechte si tím ale tak úplně kazit náladu. K práci i všemu ostatnímu přistupujte zodpovědně, ať vás nikdo nenachytá. Ze všeho, co půjde proti vám, si zkuste vzít i něco pozitivního. Není to vůbec důvod ke smutkům. Každá taková kritika vás může posunout zase v životě dál.

Lev
Vrhněte se do předvánočních příprav na 100 %. A to je dobře. Je lepší mít vše „z krku“ a pak si poslední dny před svátky užívat v poklidu. Hvězdy vám ale radí jedno – při nákupech dárků se neutrhněte ze řetězu a kupujte spíše drobnosti a maličkosti. Vánoce přeci o velkých darech nejsou!

Panna
Hoďte starosti a špatnou náladu za hlavu. Nestojí to přeci za ty vrásky. Nenechte si kazit předvánoční čas lidmi, kteří vám nesedí nebo s nimiž máte konflikt. Raději myslete na blížící se volno, večírek s kolegy nebo třeba pečení cukroví s kamarádkami. Cokoliv, co vám vykouzlí úsměv na tváři!

Váhy
Začněte se více starat o svůj imunitní systém. Stresové období by se na vás mohlo nepříjemně podepsat. Následující týden si dopřejte dostatečný přísun zeleniny a ovoce. Zapomeňte na nezdravé pokrmy a alkohol. Nechcete přeci Vánoce strávit s otravným bolením v krku a horečkou?

Štír
Příští týden si dopřejte jeden večer v klidu bez zbytečných stresů. Pokud je to alespoň trochu možné, věnujte se sama sobě. Zakažte si negativní myšlenky a výčitky, že děláte něco špatného. Je čas podniknout něco pro vnitřní harmonii, kterou nemůžete už pěkně dlouho najít.

Střelec
Vypadá to, že se ocitnete na morální hranici. Ozve se muž, který ve vás umí vyvolat pořádně žhavou jiskru. Dejte si ovšem velký pozor, abyste se nespálila. Touha je jedna věc, ale přece nechcete kvůli hloupému flirtu přijít o toho, komu na vás záleží? Nezadané dámy by se naopak měly pořádně odvázat.

Kozoroh
Nadopujte se vitamíny, čekají vás velice stresující dny a kolem vás bude hodně lidí šířit bacily. Nikdo si teď před Vánoci nemůže dovolit s nemocí zůstat doma, takže si to jeden po druhém předáváme mezi sebou. Nepodceňte to a posilujte imunitu. Rouška také není od věci.

Vodnář
Váš nadřízený nebude mít v následujících dnech vůbec dobrou náladu a bude si hasit žáhu v kanceláři. Nové úkoly, nespokojenost s každým odevzdaným projektem a mailové připomínky ke všemu, co s ním potřebujete řešit. Jestli můžete, snažte se tento týden neprojevovat negativně a i když si budete myslet své, usmívejte se a vše mu odkývejte.

Ryby
Nutně si potřebujete odpočinout! Ano, v předvánočním shonu to jde velmi těžko, ale protože si opravdu musíte utřídit myšlenky a vaším živlem je voda, hvězdy vám radí - jděte si zaplavat. Voda vás uklidní a dodá vám odvahy na kroky, které už se dlouho chystáte podniknout.

Reklama