Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePlánované společenské setkání se nebude vyvíjet úplně podle vašich představ. Opusťte myšlenku na to, jak všechno, včetně vás, bude dokonalé, a užijte si okamžiky se svými blízkými, i když se ne úplně všechno vydaří. Nakonec budete mít na co vzpomínat a co vyprávět - ostatně veselé historky s kapkou sarkasmu máte velmi ráda.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeTrápí vás chyby, které jste v nedávné minulosti udělala, ale není pravda, že se už nic nedá napravit. Dostanete druhou šanci, tak ji nepromarněte a hlavně neprováhejte! Nelamte si hlavu s těmi, kteří vás budou od „opáčka“ zrazovat, a hoďte jejich řeči za hlavu.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Budete jako utržená z řetězu. Pozor si dejte zejména na akcích mimo domov, jestli vás takové čekají, nástrah bude plno a bude těžké jim odolat... pokud ale vytrváte a nevzdálíte se dobrým mravům, odměnou vám bude pocit, že jste opravdu silná v kramflecích a nepotřebujete si nic dokazovat. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVykašlete se na řeči okolí a dejte na svůj vnitřní pocit. Jestliže s vámi vaše kamarádky nebo rodina ve všem nesouzní, neznamená to ještě, že se vaše cesty musí rozejít. Naopak. Je to zkouška, zda dokážete obhájit vaše stanovisko a trvat na svém, což vám většinou v myšlenkách potíže nečiní, realita ale bývá těžší. Neustupujte!

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVaše pevná vůle zřejmě v tyto dny podléhá těžkým zkouškám, ale pokud vytrváte, odměnou vám bude skvělý pocit ze sebe sama. Ve vašem případě se nejedná ani tak o dietní opatření jako spíše o to, zda dokážete stát na vlastních nohou a přežít chvíli bez toho, aby vás někdo neustále chválil a lichotil vám... to víte, že to dokážete, jen chtít!

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNaplánované akce se pravděpodobně nebudou konat, do cesty vám totiž vstoupí někdo, kdo je pro vás velmi důležitý, a kvůli němuž jste ochotná změnit v podstatě cokoli. A to je dobře, milé Panny. Zapomeňte na své oblíbené „přes to nejede vlak“ a buďte připravena ke změnám.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePotkáte někoho, kdo vás okamžitě okouzlí. Bude vám slibovat možné i nemožné... na vás je, abyste zvážila, jestli vás dotyčný náhodou tak trochu „nelakuje“. :) Pokud se vám tak líbí, nemusíte ho samozřejmě odmítat. Klidně se potěšte, ale nepočítejte rozhodně s ničím trvalým. Zachovejte si váš pověstný odstup.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeMáte-li intenzivní pocit, že s vaším partnerem něco není v pořádku, pokuste se s ním v klidu promluvit. Možná se dozvíte něco, co změní váš pohled události, které se ve vaší rodině nedávno odehrály. Rozhodně se nepokoušejte udílet moudré rady, ty teď nejsou na místě. Uklidněte partnera jinak, však vy už si poradíte... :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNenechte si od partnera vyčítat věci, které nemůžete ovlivnit. Vydýchejte se a řekněte mu, co si o dané věci myslíte. Domácí lehce podrážděné prostředí nebude pro vás to pravé ořechové, zvláště pokud je váš partner v zemském znamení, vykliďte radši pole a běžte někam na vzduch, on už se doma nějak uklidní...


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Pokud vás o víkendu čeká důležitá událost, dobře se na ni připravte a před odchodem z domu zkontrolujte, jestli máte s sebou všechno potřebné. Víme, že jste zodpovědná a tohle si hlídáte, ale v posledních dnech jste poněkud roztržitá, tak ať si nepokazíte reputaci. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNeslibujte nic, co nemůžete splnit, to je jednoduchá rada pro následující dny. Zároveň se ale snažte dostát těm závazkům, které už máte. Nechcete přece vypadat jako nespolehlivá slibotechna, milé Vodnářky, nebo ano? Žádné výmluvy vám nepomohou, pokud nedodržíte slovo, vaše pověst velmi vážně utrpí, s tím počítejte.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeBudete mít možnost vyříkat si s někým věci na rovinu. Nevyhýbejte se této konfrontaci a snažte se vysvětlit své jednání. Je normální, že každý má svůj názor, za to se stydět nemusíte. Stydět byste se spíš mohla v případě, pokud byste nedokázala své názory obhájit. Rozhodně se ale neuchylujte ke lžím, to je cesta do pekel.

 

Reklama