Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNepřepínejte své síly a vemte si příklad z těch, kteří sice pracují tak, aby splnili vše, co mají, ale stihnou ještě i spoustu dalších aktivit, které dělají pro radost, jen pro sebe. Vyžaduje to kapku toho timemanagementu, ale to vy zvládnete. Nemáte problém organizovat ostatní, neměla byste tedy mít problém zorganizovat i sebe sama. :)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeCítíte jaro ve vzduchu, a to ve vás, jako v pravých Býčicích, vzbuzuje naděje, nové síly a příliv tolik potřebné energie. V některých z vás mohou dokonce zahořet i velké vášně. :) Pokud jste nezadané, vybírejte s rozvahou, protože nápadníků bude několik a ne všichni budou mít dobré úmysly. Ty zadané ať soustředí své touhy na partnera a připraví pro něj cokoli nečekaného, vymykající se běžnému dění ve vašem vztahu. Uvidíte, jaké to bude oživení!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Ráda byste se více věnovala volnočasovým aktivitám, ale bohužel, práce vám to zatím nedovoluje. Nebuďte hned nabručená, víte sama nejlépe, že „bez práce nejsou koláče“, tak zaberte, věčně to trvat nebude. Určitě se ale vyhněte tomu, abyste si práci „tahala“ domů - nezahrnujte svými problémy vašeho partnera, má svých starostí dost. O víkendu si dejte záležet na sváteční tabuli a příjemné chvilky stolování protáhněte třeba až do svačiny... i u stolu se dá příjemně relaxovat a možná i vyřešit neřešitelné.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeMáte-li pocit, že stojíte na místě a nemůžete se nikam hnout, nepanikařte a snažte se to ještě chvíli vydržet. Hlavně nic neřešte silou, nepochodila byste a nakonec byste ublížila jen sama sobě. Buďte ještě chvíli trpělivá, věci se vyřeší a vyjasní - čeká vás krásné jaro! Nadechněte se pořádně a neříkejte, že ho už necítíte ve vzduchu. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNesnažte se zabít několik much jednou ranou, milé Lvice, i když vypadáte, že na to máte postřeh i sílu. :) Ve skutečnosti bude daleko lepší soustředit se na jeden, pravděpodobně dlouhodobější problém, který vás nejvíce trápí, a ten se snažte vyřešit. V něm je totiž klíč i k dalším věcem, které vám znepříjemňují život. A kdo by vám mohl pomoci? Vaše dobrá kamarádka, která vám poskytne jiný úhel pohledu, než který neustále zaujímáte vy sama. Co takhle ji jednou poslechnout a neoponovat jí obvyklým: Tobě se to mluví...? :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePokud žijete v domnění, že vaše starosti jsou ty nejhorší, jste na omylu, milé Panny. Místo přemítání o tom, čím vás osud postihnul, byste se měla zaměřit na své okolí a nezaujatýma očima sledovat dění. Jedno pěkné indiánské přísloví také praví: Nesuď nikoho, aniž bys ušel míli v jeho mokasínách. Tak co, můžete i teď říct, že zrovna vy jste na tom nejhůř?


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeMáte nejlepší příležitost k tomu, abyste uzavřeli životní kapitolu, která sice nebyla z nejhorších - naopak kdysi mohla být i velmi příjemná - ale ta doba je dávno pryč a teď už vám status quo přináší jen a jen trápení. Není dobré lpět na věcech či vztazích jen proto, že jste si na ně tak nějak zvykli... máte právo na to jít dál, to si uvědomte, a toto právo vám nemůže nikdo upřít. Ani ti nejbližší.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeVšichni známe svůj skutečný věk, přesto se často chováme, jako by nám bylo o dvacet let více, nebo dokonce o dvacet let méně. :) A to je váš případ, milé Štírky. Ano, chápeme, opravdu vypadáte skvěle a jste ve výborné kondici, nicméně datum narození v občanském průkazu mluví jasně a vy svůj stín jen těžko překročíte. Nesnažte se chovat, jako by vám bylo -náct, nebudete působit ani roztomile, ani mladě, ale prostě jen hloupě.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePřestaňte se neustále litovat, milé Střelkyně. Ano, víme, zima je nekonečná a vás už to opravdu, ale opravdu nebaví, navíc vás trápí straosti v práci a mnohé z vás i nepříjemné zdravotní potíže... jenže ostatní na tom nejsou o nic lépe, přesto si stále jen nestěžují a nenaříkají nad nepřízní osudu! O víkendu vyrazte do přírody, zastavte se, zhluboka se nadechněte a... ucítíte přicházející jaro! Jen pozor, aby vás náhlý příliv energie nesrazil do kolen, vy přece milujete přehled. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeVe vašem okolí vás všichni vnímají jako osobu férovou a otevřenou, nesnášející nespravedlnost a příkoří. Jen byste si měla dát pozor na to, abyste ve svém sveřepém postoji „znám pravdu a teď vám ji všem řeknu“ nezůstala nakonec úplně sama. Lidé se sice stále ohánějí tím, že pravdu chtějí slyšet, ale často, když jsou s ní přímo konfrontováni, přijde velmi nečekaná reakce. Tak se na ni připravte. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeZachovaly jste se necitlivě, a co je horší, vy o tom navíc moc dobře víte, milé Vodnářky! Nenechte se ukonejšit falešnými přitakávači, že chybu občas udělá každý, a pokud vás vaše reakce nebo váš čin z přechodzích dnů mrzí, neváhejte s omluvou. Je zbytečné řešit „co by kdyby“, podstatné je, co jste udělaly, a jaký pocit z toho opravdu máte. Nechcete přece záměrně nikomu ubližovat, to je vaše filosofie.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopePokud máte dojem, že vás štěstí tak trochu obchází, milé Ryby, vězte, že je to jen váš pocit, a je mylný. Samozřejmě, zažila jste už lepší dny, ale ani ty nadcházející nebudou špatné, to nám věřte. Cítíte jaro ve vzduchu a skrze ně do vás vstupuje energie, na kterou už jste přes zimu skoro zapomněla... ano, máte spoustu sil, a ne že ne! Všechno zvládnete, budete-li skromná a nebudete-li stále jen reptat. :)

Reklama