Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeV příštích dnech buďte za femme fatale! Není to úplně váš styl, spíše než „velké divadlo“ máte ráda věcné a přímé jednání, ale tentokrát se vám ženskost a hlavně rafinovanost vyplatí jak v práci, tak doma. Vytáhněte ze dna šatníku sukně, obujte podpatky a nebojte se být trochu teatrální. :)

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePřestože se snažíte o změny, stále opakujete stejné chyby. Nedivte se potom, že jste neustále rozladěná. Je potřeba změnit vzorce chování, ale hlavně myšlení. Zapracujte na tom a nestěžujte si stále na nepřízeň osudu. Vy jste jeho spolutvůrkyní! Jestli si neporadíte sama, oslovte odborníky nebo ty ženy z vašeho okolí, jejichž život je pro vás inspirací. Jak to dělají ony?


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeVšichni děláme chyby, ale málokdo je umí přiznat. Vy v těchto dnech své omyly překvapivě pokorně uznáte a v očích vašich blízkých stoupnete zase o stupínek výš... Pokus o nápravu můžete realizovat o víkendu, ale zvažte, jestli není lepší jít dál a nevracet se k tomu, co už je pryč.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeJste přecitlivělá a podzimní období nahrává vašim melancholickým náladám. Nepodléhejte jim a snažte se pracovat pouze s fakty, neuzavírejte se do svého vlastního světa, ve kterém vám sice je, jak vy říkáte, dobře, ale ze kterého je potom vstup do reality velmi složitý. Buďte nohama na zemi!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeZapracujte na své fyzičce. Nejste na tom tak špatně, ale bývalo to lepší, a vy dobře víte, že k tomu, abyste se cítila přitažlivě, potřebujete být fit. Outdoorové aktivity se pomalu přesouvají do interiérů, což vás tolik nebaví, na druhou stranu budete mít o to větší příležitost k tomu se družit a v kolektivu zazářit. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeÚnava v posledních dnech vám na náladě nepřidala, ale dnes, po úplňku, se zase blýská na lepší časy. Přemýšlejte o tom, jak si v podzimních dnech zpříjemnit život. Nenechávejte to na vašem partnerovi, který má momentálně jiné starosti a není schopen dlouhodobých plánů, na které jste naopak „machr“ vy. :)

 

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVaše půvaby okouzlují mnoho mužů ve vašem okolí. Můžete toho využít i ve svůj prospěch, samozřejmě ve vší počestnosti, pokud jste zadaná. :) Ani tak se přece nemusíte vzdávat malých lichotek a pomoci, kterou vám muži ochotně nabízejí. Nebuďte tak prudérní, nic špatného na tom není!

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeBudete poněkud vznětlivá a každá maličkost vás dostane do varu. Na to si dávejte pozor hlavně v práci, zejména pak u šéfa v kanceláři. Nestačí-li napočítat do deseti, zkuste stovku. :) Doma můžete své emoce trochu uvolnit a „upustit páru“, ale partnera předtím varujte, aby se případně uklidil do bezpečného úkrytu. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeRáda žijete přítomností a nemáte ve zvyku vzpomínat na ty, kteří jen prošli vaším životem a tak zvaně vám „sešli z očí“. Proto vás možná překvapí zjištění, že někteří z nich na vás stále myslí a rádi by se s vámi setkali. Čekejte pozvání na kávu či večeři, která bude plná vzpomínek. Občas není na škodu ohlédnout se.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeNěkteré své názory si necháváte pro sebe, ale když na to dojde, umíte věci velmi přesně pojmenovat. To může v těchto dnech překvapit i vaše nejbližší, protože vzbuzujete dojem, že dost věcí prostě neřešíte... naopak! Na lidech kolem vás vám velmi záleží a víte o nich mnohé. Jen buďte opatrná a mírněte svoji rétoriku.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNehazardujte se svým zdravím, a pokud se vám dlouhodobě vrací nějaký problém, je zřejmé, že se vám vaše tělo snaží cosi sdělit. Sice se o sebe staráte poměrně pečlivě, ale jak vidíte, stále máte prostor pro zlepšení. :) Svěřte se do rukou odborníků a nepodnikejte žádné nesmyslné samoléčby.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeKdyž se kácí les, lítají třísky. S tímto úslovím na rtech vstupte po klidném víkendu, kdy si vše srovnáte v hlavě, do nového týdne a udělejte si pořádek tam, kde je potřeba. Nebojte se malých obětí, ty jsou nevyhnutelné!

Reklama