Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeKomplikace v podobě chřipky nebo oslabení organismu vás zastihne právě ve chvíli, kdy to nejméně potřebujete. Nedá se nic dělat, tělo si žádá vaši „spolupráci“ a nejlepší bude, když zalehnete pod peřinu. Aspoň o víkendu! Jste-li fit, nechybí vám vůbec nic a můžete se radovat z toho, že všechno běží jako na drátkách. :)

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeBudete plná optimismu, jako už dlouho ne. Zřejmě se vám, přiznejte si to, tak trochu ulevilo, že svátky a oslavy jsou za vámi a konečně nastane období klidu, kdy nehrozí žádné hromadné navštěvování... užijte si pohody domova, kterou konečně nikdo nebude narušovat. To bude blaho!

 


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopePokud jste ke konci minulého roku pocítila nedostatek energie, v těchto dnech oslabení konečně poleví a vy se dostanete do tempa, které se vám bude zamlouvat. Ještě to sice nebude uplně ono a nepojedete na plný plyn, ale i tak toho stihnete dost a navíc vás bude bavit i pasivní odpočinek doma, což ocení váš partner.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeKaždý rok na jeho úplném začátku máte sklon podléhat skepsi. Zdá se vám, že to hezké (vánoční svátky) je pryč a zima bude nekonečná. Letos se ale připravte na úplně jiný start, pokud se vám ovšem podaří vyzout se z pohodlných domácích pantoflí a zahodit župan! Venku se „rozsvítíte“ a navíc potkáte někoho, kdo vám bude v dalších měsících intenzivně zvedat náladu.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeUž zase jedete na optimistické vlně a svítíte jako žárovička. :) Zaznamená to i vaše okolí a komplimenty vás zahrnou dokonce i vaše kamarádky nebo kolegyně v práci, od kterých byste to vůbec nečekala. Naučte se přijímat chválu i v tomto podání, někdy potěší dokonce víc než ta od mužů, za kterou se mohou skrývat postranní úmysly. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeKonečně můžete pustit z hlavy všechny ty plány, které se pojily s koncem minulého roku. Ten už je definitivně za vámi, a pokud se nechcete dál zbytečně trápit některými událostmi, pusťte ho pokud možno z hlavy a začněte znovu a jinak. Nemusíte hned všechno od základu měnit, jde spíš o to podívat se na věci z trochu jiného úhlu pohledu. Tedy... z jiného úhlu, než je ten váš. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeI když se konec minulého roku vydařil, vy jste ráda, že jsou svátky za vámi a vy se můžete soustředit na věci příští. Ano, máte chuť plánovat, promýšlet, a dokonce pak i budovat, přestavovat a vylepšovat... jak netypické pro váhavé dámy vašeho znamení. Proto využijte této tvůrčí konstelace a vrhněte se do změn, na které jste dlouho neměla energii. Teď ji máte!

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNejste úplně v kondici, protože jste na konci minulého roku trošku zlenivěla. :) V příštích dnech se proto pokud možno raději ještě šetřete. Hodláte-li ale zase naskočit do rozjetého vlaku a věnovat se intenzivně sportovním aktivitám, buďte opravdu hodně opatrná a nesnažte se lámat rekordy. „Pomalu, ale jistě“ budiž vašim heslem!

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeV následujících dnech doslova rozkvetete. Milujete nové začátky, proto i začátek nového roku vám přidal na optimismu. Budete rozdávat úsměvy a všichni na vás budou moct oči nechat. Pokud jste nezadaná, netříštěte se na několika místech najednou, ale soustřeďte se na ten jeden vysněný objekt zájmu. Máte téměř stoprocentní šanci na úspěch. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePřepadne vás lehká „lenora“ a vaše tempo v práci nebude takové, na jaké jste zvyklí... běžně ale odvádíte nadstandard, takže když si dáte pozor, můžete trošku vysadit, a nevšimne si toho nikdo, ani váš šéf. :) Odpusťte si ale vyřizování soukromých hovorů na pracovišti. Uši nepřejících kolegů slyší až za roh!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeO vás se obecně ví, že nemáte problém s tím říkat lidem pravdu do očí. I vaši blízcí s tím počítají, na druhou stranu, trocha toho taktu by vám rozhodně neuškodila, spíše naopak! V příštích dnech vás bohužel bude hodně, ale hodně svrbět jazyk. :) Je na vás, jestli se ovládnete, nebo jestli někomu bez obalu sdělíte, co si opravdu myslíte, a budete tak riskovat, že o dotyčného/dotyčnou se pokusí infarkt.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeDrobné neshody s partnerem vám pokazí náladu, ale neměla byste hned dělat z komára velblouda. Váš partner je pro vás velmi důležitý a milujete ho i s jeho chybami, proto nic zbytečně nehroťte! Pokud máte ponorku, vyrazte si s kamarádkami na skleničku nebo naplánujte holčičí den, dva... vašemu tolerantnímu muži to vadit nebude a přivítá vás opět s otevřenou náručí. :)

Reklama