ber.gifBeran
Chyby z minulosti se vám vrátí jako bumerang a nebude to nic příjemného. Opět se ve vašem okolí objeví lidé, o kterých jste si myslela, že už je nikdy neuvidíte. Otevřou se staré rány a vy budete na dně. Pokuste se to konečně vyřešit, promluvit si s lidmi, kteří vás ranili a udělejte tlustou čáru za tím, co bylo.

byk.gifBýk
Vaší hlavní devízou bude v následujícím týdnu trpělivost a chladná hlava. Zatímco ostatní kolem vás budou vyšilovat, vy si zachováte klid a problémy vyřešíte rychle a efektivně. Tím si získáte obdiv vašeho okolí, rodiny i kolegů v práci.

bliz.gifBlíženci
Z předchozích vztahů jste prchala, protože vždy zvítězil váš strach ze závazků. Teď už je ale ten pravý čas na to se usadit s někým, kdo vás bude milovat. Pamatujte na to, že partnerství neznamená, že budete k tomu druhému připoutaná. Stanovte si pravidla a každému zůstane část svobody.

rak.gifRak
Dolehne na vás tíha povinností a vy se budete cítit jako vymačkaný citrón. Dbejte na dostatek spánku a vyváženou stravu. To vám pomůže překonat nejhorší chvíle. Zbytečně byste mohla být protivná na někoho, kdo si to nezaslouží. Než něco řeknete, dobře si ro rozmyslete. Nemluví z vás jen vyčerpání a s tím související špatná nálada?

lev.gifLev
Cítíte se nafoukle nebo zavodněně. Konečně je čas něco udělat se svým tělem. Co takhle zapojit trochu pohybu a zaměřit se na zdravější stravu? Zkuste to a uvidíte, že se budete cítit o dost lépe. Tento týden je ten správný čas, abyste se sebrala a něco se sebou začala dělat.

panna.gifPanna
Sychravé počasí vám leze na mozek a vám se nic nechce. Kvůli rychlému přechodu z léta do podzimu jste unavená a nejraději byste zůstala zachumladá doma pod peřinou. Nezapomeňte na pohyb a vitamíny, protože byste mohla velmi snadno podlehnout nachlazení.

vaha.gifVáhy
Není nad to se nad špatnými věcmi okolo nás povznést. Je dobré uvědomit si, že všechny situace, které vás v životě potkávají, nejsou jen tak, ale dobře je připravuje osud. Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré a opravdu tomu tak je. Zamyslete se nad tím, že někteří lidé řeší daleko složitější životní trable.

stir.gifŠtír
V tomto týdnu bohužel nepřijdete ani ke koruně navíc. Jestli si myslíte, že budete mít štěstí v sázení, ani raději peníze do takového kroku nesázejte. Hvězdy při vás momentálně ve vaší finanční situace nestojí a je to proto, že jsou dotčené z vašeho předchozího utrácení. I zlevněné zboží se nakonec nasčítá.

strelec.gifStřelec
Nepříznivé počasí vám hatí plány. Co teď s tím? Nezoufejte, však se dá vymyslet i náhradní plán, který může stát za to. Co třeba návštěva muzea, divadla, kina nebo posezení u dobrého jídla? Hlavně se nestresovat. Možností je spousta.

kozo.gifKozoroh
Blízká osoba ve vašem okolí má psychické problémy, které vycítíte, když se pokusíte otevřít co nejvíce srdce a necháte tělem prostoupit světlo empatie. I ten nejveselejší člověk na světě může mít bolavou duši a takovým lidem je potřeba pomoct, protože může dojít i na nejhorší. Proto řádně naslouchejte a klidně se i vyptávejte.

vod.gifVodnář
Tento týden pro vás bude příznivý. Budete se cítit možná trochu unaveně, protože počasí nám nebude moc přát, avšak neztratíte optimismus ani dobrou náladu. Užijete si pěkné dny se svými blízkými. Pokud nemáte v plánu někam vyrazit, zkuste o tom zapřemýšlet. Co třeba posedět s dobrou kamarádkou nebo zajít někam za kulturou?

ryby.gifRyby
Potřebujete upustit napětí, které ve vás je nastřádané. Přestaňte ignorovat všechny signály, které dostáváte od vašeho těla či okolí. Možná je na čase říct pekně od plic šéfovi nebo manželovi, co vám vadí a čemu ustupujete. Držet to v sobě nikam nevede a naopak vám to může zadělat na pořádné zdravotní obtíže... 

Reklama