5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Dostanete se do hledáčku místních drben, které o vás budou rozhlašovat kde co. Může vás to mrzet, ale spíš by byla lepší reakce hodit to za hlavu a užívat příjemného léta. Věnujte čas svým blízkým, zaslouží si to víc než ti, co kolem sebe plivají žluč.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Už dlouho si slibujete, že se objednáte k lékaři a vyřešíte zdravotní obtíže, které vás již nějaký čas trápí. Nemusíte se bát, nečeká na vás žádná zdravotní pohroma, ale prevence je základ a přecházet píchání v zádech nebo odkládat vrtání plomby je hloupost. Telefon do ruky a volejte.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Zase vás ovládne chuť tvořit a vyrábět. A pokud se do něčeho opravdu pustíte, půjde vám to od ruky. Nepouštějte se ale do příliš velkých projektů. Pokud je totiž nezrealizujete hned a nedotáhnete do konce a finální podoby, nedokončíte je nikdy. V opačném případě se budete z výsledku radovat.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Je nejvyšší čas udělat detox přátel. Zamyslete se nad tím, s kým se stýkáte rádi a s kým naopak moc ne. Rozlučte se s některými online přátelstvími a raději se vídejte v reálném světě s těmi, co vám něco přináší, dělají vám radost a naplňují vás. Protože jedině tito lidé stojí za to mít ve svém životě.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Milí Lvi, nemáte pocit, že toho v posledních dnech bylo příliš? Co takhle zvolnit a konečně se pořádně vyspat? Věřte, že vás to dokonale nabije novou energií! Heslo „není čas ztrácet čas“ raději na chvíli nahraďte heslem „zdraví máme jen jedno“ a hurá odpočívat! Však ono se to nezblázní.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Tento týden bude asi trochu hektický, ale dobré je, že vy to zmáknete s úsměvem na rtech. A právě proto se vám bude dařit na všech frontách! Bude také vhodné začít uvažovat o něčem novém, ať už v rodinné nebo pracovní oblasti. Je něco, co by vás lákalo? Teď je správný čas!

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
V následujících dnech byste si měla vyčistit stůl s lidmi, kteří vás už dlouhodobě štvou. Zbytečně vám to ubírá energii. Pokud tedy máte ve svém okolí někoho, kdo vám křivdí, promluvte si s dotyčnou osobou. Než tak učiníte, dobře si promyslete, co chcete říci. Hlavně při promluvě zůstaňte v klidu. Uvidíte, jestli se opět obnoví přátelství nebo naopak zanikne.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Příští týden pro vás bude ve znamení pochybností, především sama o sobě. Ono to není na škodu, alespoň se hlouběji ponoříte do svého nitra. Naslouchejte dobře svému hlasu. Třeba vás konečně dožene ke změně, které je pro vás potřebná, ale vy jste ji neustále odkládala.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Momentálně se nacházíte ve šťastném období. Vše se zdá být tak, jak jste si vždy přála. Vy se ale i přesto obáváte, co přijde za průšvih. Tyto negativní myšlenky potlačte, zbytečně se jen trápíte a přemýšlíte nad hloupostmi. Místo strachů se radujte a veselte se ze života.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Vám to ale bude pálit v dalším týdnu. Budete sršet nápady a vtipem, takže pokud vás napadne opravdu dobrý podnikatelský záměr, neváhejte a pusťte se do něj. Máte totiž velkou šanci na úspěch. O svém nápadu se ovšem nezmiňujte svým negativním přátelům, mohli by vás lehce odradit.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Peněženka zeje prázdnotou, to se vám moc nepovedlo. Nedávno vám přišla nabídka na přivýdělek a hvězdy vám radí, vezměte ji. V létě se každá koruna hodí a vám se stále nedaří vytvořit si rezervu, kterou byste potřebovali. POZOR v dalším týdnu se pro nezadané objeví někdo, kdo by mohl zaujmout pozici budoucího partnera.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
I dovolená v ČR může být pěkná! Netrapte se tím, že nemůžete jet v létě s rodinou k moři a podívejte se po pronájmu malé chaty v naší krásné zemi. Pokud máte děti, můžete jim tak připravit mnohem malou táborovou hru a něco je naučit. Hlavní je být s nimi.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama