5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Celý týden bude třeba něco řešit, zařizovat, domlouvat a je jen na vás, jak v tom obstojíte. Zkuste domluvit vaší horké hlavě a raději si vše pořádně rozmyslete, než se pustíte do řešení. Takže výdech, nádech. My i hvězdy vám držíme palce. 

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Váš lásky čas právě nastává. Slunce zahřeje i vaše srdce a vy celá jen rozkvetete. Užívejte si tento jarní čas se vším všudy a dovolte si být trochu lehkovážná a nemusí jít jen o flirt, ale i třeba o pořádnou porci zmrzliny či jedné skleničce vína navíc…

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Tento týden se vám velmi šikne notes a dobré plánování, protože nebudete vědět, co dřív a dny nebudou, bohužel, nafukovací. Ale pozitivní na tom je, že vás ten šrumec bude vlastně bavit. Počítejte s tím, že večer odpadne do postele a usnete jako mimino.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Pokud jste se, milí Raci, těšili na pohodový klidný týden, tak jsme na omylu. Čeká vám práce jako na kostele, trochu stresu, nestíhání a řešení restů. Nepolevujte. Pět pracovních dní zvládnete levou zadní a pak vás čeká nějaký čas, kdy budete moci polevit a užívat plnými doušky krásného jarního počasí. Už teď plánujte nějakou akci, ať se máte na co těšit!


5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Možná ucítíte, že by to chtělo změnu. Ve vašem zaměstnání, ve vztahu nebo v životě. Není na co čekat. Udělejte to! Začněte koukat po nových pracovních nabídkách, odejděte ze vztahu, který vám nedělá šťastné, najděte si nové bydlení nebo alespoň udělejte čistku šatníku. Uvidíte, že to bude velká úleva a třeba vás čeká nová životní etapa.


5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Máte elánu a energie na rozdávání? No ještě aby ne, když tu máme krásné slunečné jaro! Využijte toho na 100 % a investujte svůj pozitivní přístup k životu jak do práce, tak i svého osobního života. Hodně se smějte, dělejte věci, které vás činí šťastnou a klidně si něco nového kupte. A možná je také nejvyšší čas začít přemýšlet, do jaké destinace se letos vydáte na dovolenou. Francie je skvělá volba!

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Zbavte se zimního oblečení, které už nebudete potřebovat, vytáhněte oděvy jarní a pěkně barevné. Stejné je to i s líčením. Začněte používat více jasnějších odstínů. Uvidíte, že i tato drobná změna bude ku prospěchu a vám jen prospěje. Ihned budete mít lepší náladu a pocítíte novou, pozitivní dávku energie.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Milé štírky, začněte se usmívat a radovat i z drobností. To je totiž alfa omegou krásného života. Sice můžete mít nějaké problémy, ale vězte, že se brzy vše v dobré obrátí. Hvězdy vám totiž po celé jaro budou nakloněny. Nepříjemné nástrahy života jsou pro nás bonusem, jak se poučit do budoucna. Berte to tak.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Pokud plánujete miminko, nebo se vám nedaří otěhotnět, je ideální doba se do toho vrhnout po hlavě. Ovšem, ne tak, aby vás to zbytečně stresovala. Berte to tak, že vše přijde v ten správný čas. Prozradíme vám ale, že byste se velmi brzy mohla konečně dočkat.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Na další týden vám hvězdy připravily celkem velkou dávku úkolů. Budete muset stihnout to jednoho týdne vtěsnat rodinnou oslavu, přípravu na velkou prezentaci v práci a k tomu bude váš partner nemocný a bude vyžadovat hodně péče. Připravte se na to a možná si raději do kabelky ráno přidávejte energetický nápoj, nebo hroznový cukr.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Nejenže budete oplývat hromadou energie, ale zároveň konečně dokončíte úkoly, které jste si dali už na konci loňského léta. Evidentně na vás působí teplé počasí a ono se to opravdu samo neudělá. Bohužel. V dalším týdnu si dejte pozor na přepětí při sportu, mohlo by se vám vymstít delší imobilitou.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Klasické jaro a rybám se bouří hormony. Touha po intimnostech je nyní tak veliká, že pro nezadané je to skoro výzva k úletům na jednu noc. Nenechte se zmýlit, i z těchto krátkodobých vztahů se nakonec může vyvinout pěkný vztah, jen má lehce bouřlivější začátek a musíte natrefit na správný protějšek.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit