Beran
Hvězdy si s vámi trochu pohrávají a vy můžete mít pocit, že se nic nedaří. Možná je to ale znamení, že plýtváte energií někde, kde nemáte. Zabýváte se věcmi, které nejsou podstatné. Přepněte na čistě sobeckou vlnu a dopřejte si všechno to, co máte ráda.

Býk
Poslední dobou stále tápete nad tím, zdali má to, co děláte, smysl. Bohužel to nezjistíte do té doby, dokud danou věc neotestujete. Ať se jedná o práci, vztah či nový koníček. Zkuste vždy více než jedno rande či jednu lekci. Teprve potom celou situaci v klidu zhodnoťte.

Blíženci
Je před vámi velká pracovní výzva, ve které ale obstojíte a dokážete svým nadřízeným, že je čas na ocenění. To nutně nemusí být finančního charakteru, ale v podobě větších pravomocí. Kolegové vám navíc tento úspěch budou přát.

Rak
Vaše výdaje občas převáží vaše příjmy, možná je načase se poohlédnout po nové a lépe placené práci nebo možnosti přivýdělku. Právě teď je na to ideální čas. Změn se nebojte. A hlavně o sobě nepochybujte.

Lev
Buďte stále ve střehu. Někdo do koho byste to neřekly, se vám snaží vlézt do soukromí, aby později mohl využít vaše tajemství. Také neříkejte každému vše, co vás trápí, na potkání. Vaše problémy to nevyřeší, naopak by je to mohlo zhoršit.

Panna
Děkujte hvězdám za poslední měsíc. Snažily se vám pomoct, jak jen to bylo možné. Pokud jste však jejich náznaky nepochytila, musíte dát příště více na svou intuici. Neposlouchejte rady ostatních a věřte jen sama sobě.

Váhy
Energie a elánu máte na rozdávání. Možná za to může blížící se jaro. Zimy už jste měla dost! Tento týden bude nejlepším na sportovní aktivity i vymýšlení nových projektů. Také vás čeká příjemné setkání s blízkou osobou, což vám dodá energie ještě více.

Štír
Snažíte se prosadit si svou, ať už jde o soukromí nebo zaměstnání. Měla byste se ale vyhnout náhlým rozhodnutím. Jste zbytečně netrpělivá a podrážděná. Zkuste věřit víc i ostatním a spolehnout se a ně. Nebudete zklamaná.

Střelec
Máte pocit, že to ve vašem vztahu skřípe? To se vám ale opravdu jen zdá. Měla byste se trochu povznést nad věc a nebýt příliš vztahovačná. Uvolněte se. Možná vám s partnerem jen chybí nové zážitky. Vyjděte si spolu třeba na večeři nebo do kina.

Kozoroh
Na změny počasí nebude dobře reagovat vaše pleť, dá jí to skutečně zabrat, a proto byste jí měla věnovat zvýšenou pozornost. Nezapomínejte na odličování a pravidelnou hydrataci. Vydržte se chvilku pečlivě starat a vaše pleť vám to vrátí.

Vodnář
Zimní deprese se vás ne a ne pustit. Zkuste načerpat novou energii a životní elán tím, že budete více času trávit v přírodě. Na procházku můžete vyrazit klidně sama, je to skvělý způsob, jak si můžete srovnat myšlenky a hodit se do pohody.

Ryby
Svůj večerní čas byste měla přestat věnovat jen věcem, které vás moc neobohatí. Máte před sebou tvůrčí období, a proto je vhodné soustředit se na aktivity, jimiž se můžete rozvíjet. Nově získané schopnosti, dovednosti a znalosti se vám budou hodit nejen v práci.

Reklama