Beran
Měla byste se pořádně zamyslet na rodinnými financemi. Zdá se vám, že peníze mizí kdesi v černé díře. Zkuste si dát všechny příjmy a výdaje na papír a několik týdnu je sledovat. Potom lépe odhadnete, na čem by se dalo ušetřit.

Býk
Z nevysvětlitelného důvodu se cítíte poněkud neklidně, jste roztěkaná a nesoustředěná. Dobrým útočištěm pro vás v těchto dnech bude příroda. Načerpejte si z ní energii do zásoby a uvidíte, že vám pomůže se zklidněním.

Blíženci
Samá práce a žádná zábava vám leze na mozek. Kdy jste měla naposledy dovolenou dlouhou alespoň týden. Na Vánoce se těšíte jako na smilování, ale i v týdnu máte právo na odpočinek. Nemusíte být dokonalou pracovnicí, matkou, hospodyní i partnerkou zároveň. Dokonalost neexistuje.

Rak
Zaměřte se na jídlo, často na něj zapomínáte a vaše tělo strádá. Podvýživa nemusí být hned vidět, ale nedostatek důležitých minerálů a vitaminů se neblaze podepíše na vašem zdravotním stavu. Připravujte si jídlo dopředu, ať nad sebou máte nějakou kontrolu.

Lev
Držte se lidí, které dobře znáte a neopouštějte staré přátele pro nové. Během tohoto týdne sice můžete potkat řadu zajímavých a přitažlivých osobností, vztah s nimi ale nakonec bude spíše povrchní. Oblast lásky pojmete v duchu tradičních hodnot a dáte přednost trvalým svazkům. 

Panna
Po většinu času se budete v prosinci držet v zaběhaných kolejích a nevybočíte z okruhu současných možností a pravomocí. Bude to trochu nuda, ale jistota. K postupnému pokroku vám pomohou organizační schopnosti.

Váhy
V příštím roce důvěřujte více přírodě a méně chemii. Neládujte se vitamíny v pilulkách a jezte místo nich dostatek čerstvého ovoce a zeleniny. Čtěte složení uvedené na potravinách a vyhýbejte se těm, které obsahují umělé náhražky a konzervanty.

Štír
Přáno bude tento týden zejména tvůrčím aktivitám. V hlavě se vám vynoří nové nápady a budete mít náladu zpracovat je originálním způsobem. I když vám třeba zaměstnání neumožňuje projevit se kreativně, fantazii můžete zapojit v mimopracovních aktivitách.

Střelec
Poslední dobou není váš životní styl zrovna to, co by měl být. Máte pořád na něco chuť a občas se přejíte. To se může podepsat na vašem těle. Konečně to zkuste změnit. Zařaďte více pohybu a méně se tláskejte vším možným přes sebe. Dívejte se, co jíte.

Kozoroh
Už nějakou dobu si lámete hlavu s vánočními dárky pro některé blízké. Zrovna tento týden by se na vás ale mělo konečně usmát štěstí a vás napadnou geniální dárky, kterými na Štědrý den uděláte radost.

Vodnář
Tento týden vás čeká úspěch v lásce a přátelských vztazích. Před vámi jsou příjemné chvíle, které si nenecháte nikým a ničím zkazit. Navazování nových známostí nebude nic těžkého. Poslední dobou jste totiž dost komunikativní.

Ryby
Tento týden vás přepadne lenost. Zima, která je venku, vás v tom ještě podpoří. Ráno se vám bude vstávat hůř než jindy a přes den byste nejraději seděla zachumlaná doma pod dekou. Měla byste se ale zkusit přemoci a vyhledat nějaké aktivity. Nic nedělat je totiž dost depresivní.

Reklama