Beran
Tento týden vám přinese mnoho problémů. Budete se s nimi však muset vypořádat. Ale hlavně klid, zbytečně nevyšilujte. Vše dopadne nakonec dobře. Hlavně vše dotáhněte do konce.

Býk
Pravděpodobně vás budou svrbět prsty, protože jste už dlouho nebyla nakupovat. Zkuste si projet online e-shopy. Na mnoha z nich jsou teď slevy. Třeba svou touhu ukojíte. A můžete při tom rovnou koupit i nějaké vánoční dárky.

Blíženci
Všechno bude plynout po starém. Vy byste však chtěla trochu víc, než jen stereotyp, který vás ubíjí. Měla byste ale být vděčná za to, co máte. Na změny teď není vhodné období.

Rak
Už nějakou dobu spřádáte v hlavě plány na větší změnu a nyní je čas ji posunout do fáze realizace. Doba není ideální, ale i první krok je krok. A po něm přijdou další. Tak do toho.

Lev
Příliš vám momentálně nejde sdělovat vaše emoce a ostatní neví, na čem s vámi jsou. Neskrývejte se ve vašem nitru, ale trochu se otevřete. Vaši blízcí to ocení. Úlevu najdete i vy.

Panna
Máte pocit, že se o vás nikdo nezajímá a že jste všem takzvaně ukradená? Možná se nejprve zamyslete nad svým postavením. Jestliže se přátelům sama neozvete a čekáte až na impulz z jejich strany, vztahy zřejmě neudržujete správně. Když je vám smutno, připomeňte se.

Váhy
Pořád vás trápí smutek ze ztráty blízkého? Tento týden byste se s dotyčným mohla konečně rozloučit. Měsíc je ve fázi kdy přináší klid a mír do duší nejen zemřelých, ale i do té vaší. Zkuste třeba jeden z rituálů zelené magie.

Štír
Psychická úleva by měla přijít okolo středy. Své mysli ale budete muset trochu pomoct. Dopřejte si relaxaci v podobě zapálení svíček a četby. Nenechte se ničím rušit a užívejte si teplo, které se bude rozprostírat po celém těle.

Střelec
Možná máte nutkání věci urychlovat, ale věřte, že všechno má svůj čas. Nakonec by se ukázalo, že pro danou věc je myšlena úplně jiná cesta a ta vaše by směřování spíše ublížila.

Kozoroh
Každý dobrý skutek se počítá, a zvlášť v této době. Když začnete někde pomáhat, zbavíte se pochybností o vlastních schopnostech a důležitosti. Bude to na vás mít lepší efekt než psychoterapie.

Vodnář
Důsledky toho, co jste ve vzteku udělala se teprve projeví. Nemyslete si, že to jen tak zametete pod koberec. Zloba se vám vrátí zpátky jako bumerang a vy budete mít co dělat, abyste situaci vybalancovala.

Ryby
Svému životu potřebujete dát řád. Čím víc jste doma, tím méně se vám chce něco dělat, a tak se ve volných dnech jen znuděně povalujete na gauči. Zařaďte do svého programu nějakou rutinu – může to být i to, že každý den přečtete alespoň deset stránek knížky.

Reklama