Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePopusťte uzdu své fantazii a zkuste to tentorát trochu pozitivně. Váš sen by se opravdu mohl tentokrát stát skutečností. Má to ale malý háček. Bude potřeba, abyste na chvíli zapomněla na svou tvrdohlavou „palici“ a spolehla se spíše na srdce než na rozum. Dokážete to?

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNaordinujte si volno, a to takové, že nebudete dělat skutečně nic! Nebudete vařit, žehlit ani uklízet, protože nic z toho vám beztak neuteče. Jestli to vydržíte i déle než dva víkendové dny a vezmete si třeba i dovolenou, vaše tělo i mysl se vám potom bohatě odvděčí. Ale i den či dva budou k dobru. Odpočinek potřebujete jako sůl!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Vaše drahá polovička vás nejspíše na pár dní opustí a vy budete najednou jako bez (pravé) ruky. Možná se budete opravdu divit, co všechno pro vás vlastně váš partner dělá, aniž byste si toho všimla. Pokud si to uvědomíte, bude to pro vás jen dobře. Tam, kde jste teď, jste se dostala i díky tomu, koho máte po svém boku.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeJste nepoučitelná a znovu jste někomu sedla na lep. Měla byste si už konečně ujasnit, co vlastně od života chcete. Někdy to vypadá, že to ani sama nevíte! Nestačí ale jenom snít, je třeba i konat. Nestavte vzdušné zámky a ve svém okolí se snažte mít takové lidi, kteří vás ve vašem naivním snění nebudou podporovat, ale naopak vám pomohou postavit se nohama na zem.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeJak dlouho už jste si neudělala radost? Posledních pár dní nejste v nejlepší náladě, proto si zasloužíte nějaké to rozptýlení. Pomoci by vám mohla i změna prostředí. Pokud máte pár dní volna, vyrazte za humna, nebo aspoň o víkendu podnikněte výlet do míst, kde jste ještě nebyla. Jestli vás ale tlačí čas a máte hodně práce, potěší vás i, když si koupíte něco pěkného jen pro sebe. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeUdělejte si pořádek v šatníku, milé Panny. Z mnoha věcí už jste vyrostla a některé modely už jste hlavně na sobě neměla několik let. Proč je schováváte? Jste pověstná svým smyslem pro pořádek, ale vaše skříň vám zrovna dobrou vizitku nedělá. Vyměňte staré onošené věci za nové, díky slevám vás to ani nebude tak bolet. :) To, co už nechcete, můžete darovat potřebným, a dobrý pocit bude dvojnásobný.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeČasto se přizpůsobíte partnerovi, i když vám to není dvakrát po chuti, nebo mu dokonce odsouhlasíte něco, s čím nesouzníte. Pak se ale nedivte, milé Váhy, že váš partner získal dojem, že si může vlastně dělat, co chce, a řešit věci bez vašeho vědomí. Nelíbí se vám to? Tak se konečně ozvěte a řekněte NE!

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeBude vás honit mlsná, milé Štírky, a to jak doslova, tak obrazně. :) Pokud jde o chuťové pohárky, uspokojte je a dejte jim, čeho si žádají. Figuru máte skvělou, nemáte se čeho obávat. Pokud si ale děláte chutě na nové dobrodružství, tam se držte zpátky! Vyhlédnutý „bonbonek“ není volný a vaše sokyně v lásce by vám nepěkně zatopila. To radši zajděte do té cukrárny. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeV práci se vám bude mimořádně dařit a dočkáte se ocenění od nadřízených, které vás potěší, i když budete před kolegy předstírat, že o nic nejde a na mínění vašeho šéfa vám pramálo záleží. Opak je pravdou. :) Ale jdete na to chytře, s tímhle přístupem vám aspoň nehrozí, že by vám závistivé kolegyně házely klacky pod nohy.

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Dejte si pozor na to, abyste neuvěřila pomluvám, kterými se vás někdo bude snažit ošálit. Zejména pokud se týkají vašeho partnera. Vy ho přece znáte nejlépe a víte, že mu můžete důvěřovat. Jestliže jste přece jen na pochybách, za žádnou cenu to na sobě nedejte znát a pomlouvače rázně utněte. Pokud je něco skutečně špatně, přijdete na to sama.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeZdá se vám, že se vám někteří lidé vyhýbají? Možná je to tím, že jste se k nim před časem nezachovala právě citlivě. Zamyslete se nad tím, jakým způsobem prezentujete své názory. Je sice pěkné, že vám záleží na tom, abyste byla upřímná a všem říkala pravdu do očí, na druhou stranu trocha diplomacie by vás opravdu nezabila!

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVěnujte se sama sobě. Naplánujte si den či celý víkend, kdy budete dělat jen to, co vás baví a co vám dělá radost. Že to zní jako sci-fi? A proč prosím vás? Věřte, že vaši blízcí vám trochu té samoty rádi dopřejí, hlavně pokud vás to osvěží a zase budete fit. :)

Reklama