Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeMáte-li pocit, že se po vás zejména v práci chce více, než můžete zvládnout, nestěžujte si doma a neplačte v koutku, a už vůbec se nevztekejte, protože tím ničeho nedosáhnete. Co byste naopak udělat měla, je ozvat se tam, kde to má smysl - tedy na místech, odkud úkoly přicházejí. Na rozdíl od jiných - za vámi je vaše práce i její výsledky dobře vidět, a to jsou vaše pádné argumenty, které můžete uplatnit.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNetrucujte a neurážejte se, pokud po vás v práci chtějí i věci, které dříve ve vaší pracovní náplni rozhodně nebyly. Vaše obavy, že byste je nezvládla, jsou liché, a ve skutečnosti vás brzdí spíše jen vaše nízké sebevědomí. Místo toho se radši starejte, jestli a jak bude práce navíc ohodnocená, a až potom zvažujte případný odchod. Nerozhodujte se s horkou hlavou, pěkně si počkejte, až vychladne(te). :)


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Není divu, že vám vaši přátelé říkají, že vypadáte unaveně. Vy jste unavení, protože pracujete na 150 procent, ale nejhorší je, že neumíte efektivně odpočívat. Místo toho, abyste opravdu vypnuli - a vypnuli i telefon, počítač a jiné technické vychytávky, trávíte u nich hodiny ve snaze se odreagovat, jenže vytoužený klid nepřichází. Nedivte se, tudy cesta nevede. Odstřihněte se a vyrazte do přírody nebo vemte do ruky knihu. Uvidíte, jak vám to udělá dobře!


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNesnášíte přetvářku a také povrchnost, ale nedá se nic dělat, i lidé s těmito vlastnostmi jsou kolem nás, a není jich málo. Jestliže s nimi máte problém v soukromí, nebude zase tak těžké se jim vyhnout. Pokud se s nimi ale musíte setkávat v zaměstnání, není to pro vás jednoduché a je možné, že vám lezou natolik na nervy, že kvůli nim zvažujete svůj odchod. Neunáhlujte se, situace se totiž vyvine ve váš prospěch!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeSpoléhat se na to, že „všechno nějak dopadne“, je sice také jeden ze způsobů, jak přežít, ale pro vás, Lvice, je to poněkud nedůstojné, nemyslíte? Kde jsou ty ideály, kterými jste se ještě nedávno oháněla? Hezky si na ně vzpomeňte a snažte se ovlivnit věci kolem vás, máte tu možnost, a ne že ne! Tak se nevymlouvejte na žádnou „vyšší moc“ a konejte!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeŘíká se, že čas jsou peníze, ale váš čas není o nic dražší než čas druhých, milé Panny. Proto jím nemrhejte a pochopte, že ostatní chtějí od vás slyšet rozhodné slovo, aby se podle toho také mohli zařídit. Vaše okolí je k vám velmi tolerantní, protože zná a umí ocenit vaše dobré stránky, ale vy byste na oplátku zase měla ocenit právě tu toleranci - a vážit si jí, ne s ní počítat jako se samozřejmostí.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeSvou nerozhodností lezete na nervy nejen svému partnerovi, ale už i svým kamarádkám, a to je co říct, protože ony pro vás mají pochopení a vědí, že rychlé rozhodování do vašeho rejstříku rozhodně nepatří. :) Chápou, že důležité věci je třeba řádně promyslet, ale že budete 14 dní váhat, jestli a kdy s nimi půjdete na kávu, to už je trochu moc, nemyslíte?


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeMáte-li delší dobu pocit, že jste na všechno sama a že vás tento stav vysiluje, zamyslete se, jestli to náhodou není tím, že vás vůbec nenapadlo nikoho z vašeho okolí požádat o pomoc. Většinou se totiž snažíte všechno vyřešit na vlastní pěst, také proto, že jste ráda „paní situace“, ale ne vždy se vám to daří, jako například teď. Tak se překonejte a nechte si pomoci nebo poradit. Nebude to bolet. :)

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeTeplé dny plné slunce vám vlily spoustu energie do žil, i když by se mohlo ztát, že víc činorodé už snad ani být nemůžete, pořád máte svoje rezervy, které právě teď můžete dobře využít. Nespoléhejte ale na to, že vám „plná pára“ vydrží donekonečna, a upněte své síly k nějakému smysluplnému cíli! Hlavně nepodlehněte lenosti, byla by opravdu škoda tento pro vás příznivý čas nevyužít ve váš vlastní prospěch.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeNebuďte na své nejbližší tak příkrá, vždyť se zase tolik neděje a nemusíte se hned rozčilovat kvůli každé maličkosti. Jistě, oteplilo se a umíněným hlavám, mezi které patříte, se snadněji „zavaří“ mozek, to ale neznamená, že si to hned musí slíznout váš partner, vaši rodiče nebo vaše děti! Počítejte do sta, když to na vás přijde, snad to pomůže. :)

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNe nadarmo se říká, že nemoci těla jsou nemoci ducha. Pokud vás trápí zdravotní problémy bez zjevné příčiny, zamyslete se nad svým životním stylem a postojem k sobě samé a ke svému tělu. Jestliže vaše pochroumané zdraví naopak zjevnou příčinu má a vy ji znáte, není snad nic jednoduššího než s tím začít něco dělat! A nevymlouvejte se, prosím vás, na nedostatek času!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeChystáte-li se na dovolenou, ujistěte se, že jste na nic nezapomněla a všechno jste zařídila tak, abyste se nemusela v době volna stresovat, jestli je doma všechno v pořádku. Jedete-li do zahraničí, nezapomeňte hlavně na cestovní pojištění, jeden nikdy neví a těch pár korun navíc za tu jistotu rozhodně stojí! Pokud vás dovolená v nejbližších dnech nečeká, nevěšte hlavu, víkend si užijete, ať už budete kdekoli, třeba i doma v kuchyni s hrnkem dobré kávy a novou knížkou. :)

Reklama