Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeChtěla byste doma cítit větší podporu vašich blízkých, místo toho máte naopak pocit, že nejsou zcela srozuměni s tím, o co se právě snažíte. Možná jste jim jen dostatečně nevysvětlila svoje úmysly - pořád jste ve spěchu a důležité informace často jen tak „hodíte přes rameno“, ale to nestačí! Udělejte si čas na to, co je opravdu důležité!


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNepotlačujte nic v sobě a řekněte, co máte na srdci. Nemáte se čeho obávat, naopak, váš partner vás pochopí a dokonce i ocení, že jste ho také jednou nechala nahlédnout „pod povrch“. Pozor si dejte jedině na to, abyste volila správná slova. Výčitkami nebo nadávkami situaci rozhodně nezlepšíte.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeNefixujte se stále na jedny a ty samé lidi jen proto, že je znáte už velmi dlouho... Potřebujete nyní změnu a inspiraci, nebaví vás někde vysedávat a řešit stále stejné věci už po sté... Neznamená to samozřejmě, že byste měla „opustit staré známé pro nové“, to ostatně ani není váš styl. Jen se snažte rozšířit okruh těch, se kterými se pravidelně vídáte.

.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVáš vztah prošel zkouškou, která vám ukázala, jak na tom s partnerem skutečně jste. Nezalekněte se změn a nových situací, které vás v souvislosti se vztahy celkově v těchto dnech čekají. Máte proměnlivé období, které je ale mimořádně inspirující a zábavné. Můžete si i zariskovat, štěstí stojí při vás. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeJedno velké pokušení na vás bude čekat v následujících dnech všude, kam se hnete... jste-li odvážná a ničeho se nebojíte, jděte do risku. Vyděláte na tom a bude to jízda! Pokud máte ráda jistotu a hazard s city vás v současné situaci neláká, pak radši v příštích dnech neopouštějte domov a hýčkejte si to „své jisté“.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeSnažíte se naplnit představu někoho o vás samotných a z toho, že vám to nejde, jste rozladěná. Nedivte se, nemůžete popřít sama sebe, a to ani v případě, že byste to ráda udělala kvůli někomu, koho milujete. Vykašlete se na to včas, takový vztah by stejně nefungoval!

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeZaměřte se na maličkosti! Velké akce vás beztak děsí, nerada rozhodujete sama o zásadních věcech, naštěstí v těchto dnech vás žádná dilemata nečekají a vy máte možnost zaměřit se na detaily, což vás baví daleko víc. Zkrášlujte, vylepšujte, sebe nebo své okolí, podle svého gusta. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeMáte pocit, že nic nestíháte. Nebude to náhodou tím, že pracovní týden je nyní o něco kratší? Nebojte se, není to způsobeno vaší leností ani tím, že byste polevila v nasazení... vše zase doženete, teď se zaměřte na odpočinek a dopřejte si i nějakou tu sladkou dobrotu, odměňte se!

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVelké dítě, které se ve vás ukrývá, se zase jednou dostane ke slovu. A nebude to vůbec na škodu. :) Budete hravá a roztomilá a všem mužům ve vašem okolí se to bude líbit. Vy ale mějte oči jen pro toho svého prince a náležitě mu dejte najevo, že je pro vás ten jediný, ať nemusí žárlit na všechny samce v okolí. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeJste velmi přísná. Neuváženými slovy zraníte někoho, na kom vám záleží. Vyřčená slova se nedají vzít zpět a počítejte s tím, že dotyčná osoba bude vaši pravdu dlouhou dobu vydýchávat. Omluvou nic nezkazíte, ale okamžité zázraky nečekejte, chce to čas.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNeřiďte životy svých blízkých, a to ani s omluvou, že to s nimi myslíte jen dobře. Pamatujte, že cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly. :) Nechte druhé, ať si tu svoji vyšlapou sami, i když už teď víte, že to nebudou mít lehké. Zvlášť pokud se jedná o vaše dospívající děti, nediktujte jim od rána do večera a nechte je trochu dýchat.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNa nic nejste sama, dokonce ani na velké pracovní úkoly, které vás nyní čekají. Vše můžete přinejmenším probrat doma s partnerem a uvidíte, že se nemáte čeho obávat... „Ve dvou se to lépe táhne“ budiž vašim heslem těchto rušných dní.

 

Reklama