Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeV posledních dnech jste byla lehce napjatá a nervózní, s víkendem ale konečně přijde zklidnění, které byste měla využít k tomu, abyste si odpočinula od stresu a okolního uspěchaného světa. Nelitujte ani prošvihnuté schůzky s kamarádkou a klidně se omluvte, pochopí, že teď potřebujete svůj klid, a dokonce i trochu té samoty.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVrací se vám konečně lepší kondice, proto vám také hned „otrne“ a vy budete mít pocit, že zase můžete „skály lámat“. Na to ale pozor! Držte se trochu zpátky a nepouštějte se do žádných velkých dobrodružství, ještě nenastal ten pravý čas. Vykašlete se i na generální úklid domácnosti, Velikonoce jsou ještě daleko. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Vaše komunikační schopnosti vám už otevřely nejedny zavřené dveře, v následujících dnech si ale dávejte pozor, aby vám pro změnu pěkně nezavařily. Budete mít sklon být prostořeká, to si ale nechte na doma, jinde na to nebudou zvědaví... doma už vás znají, tam vám pro vaše krásné oči projde leccos. :)

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVáš šestý smysl vás málokdy zklame, proto se ho ani nyní nesnažte umlčet a naslouchejte mu, i když vám říká něco, co vám vlastně vůbec není příjemné. Opravdoví přátelé vás nezklamou a budou za vámi stát, ti ostatní nejsou důležití a nemusíte litovat, když o ně přijdete. Na druhou stranu zase získáte více času sama pro sebe – a to není vůbec špatné. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeJe-li ve vašem životě někdo, ke komu chováte něžné city, aniž by to ovšem dotyčný tušil, je na čase vyjít s tajemstvím na světlo. :) Nebojte se odmítnutí, i kdyby k němu došlo, nebude vás dlouho bolet, protože pochopíte, že to nebyl ten pravý. Ve vašem životě se objeví úplně nové perspektivy, které vám dodají nečekaný elán.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeDo vaší bezprostřední blízkosti se dostane muž, který vás až nebezpečně zaujme... pokud nejste zadaná, všechno je v nejlepším pořádku a můžete se vrhnout do dobrodružství, které rozhodně bude stát za to. A vy, zadané Panny, nohy na ramena a utíkejte, seč vám síly stačí... tedy pokud nechcete vytloukat klín klínem. :)

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVaše starosti vám trochu přerůstají přes hlavu, přitom se nejedná o nic až tak závažného, to jen ve vaší hlavě dostala jistá záležitost obří rozměr. Svěřte se partnerovi, který vás dobře zná a jistě vás i uklidní, uvidíte. O víkendu si vyčistěte hlavu manuální činností, u které nemusíte myslet vůbec na nic. :)

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeMáte hodně práce a vašim nejbližším se zdá, že žijete v nějaké jiné dimenzi. Jste duchem nepřítomná a unikají vám důležité události, což vašeho partnera hodně mrzí a mohlo by se stát, že vám to i nepěkně vyčte. Zastavte se, milé Štírky, aspoň o víkendu a zúčastněte se rodinného programu.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeMáte pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Rozčiluje vás, jak je jiný, uvědomte si ale, že kdyby byl stejný jako vy, s největší pravděpodobností byste spolu nevydrželi ani týden. :) Vyjděte mu vstříc, udělejte si o víkendu hezký večer doma u skleničky s vínem a vše se vyjasní... Začněte plánovat třeba letní dovolenou, ať přijdete oba na pozitivnější myšlenky.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

V příštích dnech budete poněkud roztržitá, což u vás není obvyklé, a překvapí to nejen vás, ale i vaše blízké. Abyste předešla katastrofám, ještě více než jindy si pečlivě plánujte program, pracovní i rodinné aktivity, a kontrolujte si osobní věci, abyste o ně nepřišla.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeMěla byste se pokusit zlepšit vztahy na vašem pracovišti, ať už jste v nadřízené pozici, nebo v podřízené funkci, na tom nezáleží. Vaše komunikační dovednosti dokážou zachránit kdejakou vypjatou situaci, snažte se za každou cenu zachovat chladnou hlavu, budete ji potřebovat vy i lidé kolem vás. :)

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeJistě i vaše okolí zaznamenalo, že se vám poslední dobou dobře daří a že také výborně vypadáte, proto na sebe komplimenty nenechají dlouho čekat. Budete se hřát na výsluní a pochvaly vám udělají dobře, jen si dejte pozor, všichni bohužel nejsou upřímní... tak si raději nenechte slávu příliš stoupnout do hlavy. :)

Reklama