5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Vánoce jsou už dávno pryč, Silvestr také, ale nový rok vám energii do žil moc nevlil. Poslechněte své tělo a dejte mu přesně to, co potřebuje. Více spánku, odpočinek, procházku, hrnek čaje. Energie se zase vrátí. Nebojte.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Na výprodeje vás moc neužije, přebrané svetříky ani trička vás nenadchnou. Pokud máte jen trochu času nazbyt, zajděte si na výstavu či koncert. Udělá vám to náramně dobře. To je přesně relax, který potřebujete.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Jste po novém roce trochu „rozlítaná“. Zkuste se soustředit jen na to podstatné. Některé povinnosti, ale i zájmy počkají a vám soustředění na méně věci jen prospěje. A platí to i pro práci, i zde platí méně je více.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Raci, přivítejte nový rok ve velkém, vykročte pravou a nebojte se změn. Tento rok je pro to jako stvořený. Hvězdy pozitivně svítí pro vaši kariéru i milostný život. Zaměřte se nyní na plánování, sestavte si to-do-list, seznam cílů a přání. Uvidíte, jak vás to bude motivovat!

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Letos se rozhodně nebojte nových výzev. Čím více jich podniknete, tím více vás bude rok 2018 bavit. Milujte na maximum, pracujte tak, abyste na sebe mohli být pyšní, cestujte a i přes stres, který i tak přijde, nezapomínejte odpočívat a relaxovat.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanny
Něco nového se blíží! Že by nový vztah? Práce? Rodina? Mějte oči otevřené, změna přijde nečekaně a bude jednoznačně pozitivní. Ale pozor, panny, hlídejte si své zdraví. Zobejte vitamíny, zajděte si na preventivní prohlídku a dávejte na sebe pozor.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Máte pocit, že jste v tom předchozím roce nic moc nezažila? Domluvte se s kamarádkami a vyrazte někam za dobrodružstvím. Třeba takový euro víkend v Itálii či Španělsku vás jistě uspokojí. Pokud toužíte po něčem, kde bude podstatně více adrenalinu, vyzkoušejte seskok padákem, bungee jumping atd. Není potřeba otálet, pusťte se do toho po hlavě.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Minulý měsíc jste se vydala z vašich úspor, i tak to na Vánoce bývá. Sice na vás všude číhá zlevněné zboží, které je velmi lákavé, ale vy byste se měla držet na uzdě. Raději si penízky, které byste dala za novou sukni či boty hoďte do kasičky. Určitě máte hodně módních kousků, tak proč utrácet za další?

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Pokud jste přesvědčená, že toho pravého už nepotkáte, máme pro vás dobrou zprávu. Jste na omylu, přijde a to velmi brzy. Následující týden vám bude totiž nakloněn, alespoň, co se lásky týče. Mějte se tedy na pozoru. Onoho prince můžete potkat totiž kdekoliv a kdykoliv.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Uvědomte si, že každý má právo na svůj vlastní názor a vaše neustálé přesvědčování ostatních o tom, že pravdu máte vy, může být otravné. Když se jen malinko stáhnete, uvidíte, že se vám už tak často nebude stávat, že na vás „nikdo nemá čas“. Někdy je potřeba zamyslet se trošku víc nad svým chováním a vás občas zaslepí zlost a přenášíte ji na druhé. Zkuste se z toho vyboxovat třeba při sportu, endorfiny jsou zázračné.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Vánoce jste strávila s rodinou a došlo i k dlouhým a náročným debatám, které jste sice vyhrála, ale možná jste i někomu v rodině ukřivdila. Pro jistotu si zrekapitulujte, co jste řekla, zda jste nevytáhla něco, co mělo zůstat nevyřčené. Upřímná omluva se cení a vy jste toho schopna, protože mít dobré vztahy v rodině je pro vás důležité.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Před svátky jste hodně utrácela a začínáte počítat, jestli vůbec budete mít letošní zimu dostatek financí na lyžovačku v zahraničí, kterou jste plánovala. Dávejte si pozor na rychlé a neuvážené útraty a uskrovnit se můžete třeba tak, že si celý leden budete vařit a vynecháte návštěvy restaurací.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit