5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Něco ve vašem životě nevychází tak, jak jste si představovala, a proto kopete kolem sebe a hledáte viníka svých problémů mezi ostatními lidmi. Nemá to cenu. Tentokrát jste za svůj osud zodpovědná jen vy. Měla byste si to rychle uvědomit, jinak o všechny přijdete.  

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Pokud už delší dobu bojujete s kilogramy navíc, v červenci se vám konečně podaří něco shodit. Jděte na to jednoduše a nevymýšlejte, jakou zázračnou dietu vyzkoušíte. Klíčem k úspěchu je vyvážený jídelníček, netučné maso a hodně zeleniny. Nezapomínejte na pohyb.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Neštěstí v lásce bude příští týden ve vašem případě vykoupené štěstím ve hře. Měla byste se přihlásit do nějaké soutěže nebo si alespoň pár korun vsadit ve sportce. Vyšší částky ale raději ne, protože kdo chce moc, nemívá nic.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Raději to v následujících dnech nepřehánějte s pohybem. Potenciálně vám hrozí nebezpečí úrazu. Zdržujte se proto co nejvíc doma a rozhodně se nenechte vyhecovat k nějakým velkým sportovním výkonům. Hvězdy vám v této oblasti nejsou nakloněny. 

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Tento týden bude přát svobodným. Vyrazte do společnosti a nebraňte se poznávání nových lidí. Možná konečně potkáte spřízněnou duši. Tento týden jsou vám hvězdy nakloněny. Tak to nepropásněte.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Tento týden byste se měla vydat někam za uměním. Co třeba nějaká výstava nebo výlet na hrad či zámek. Určitě přijdete na jiné myšlenky a dozvíte se něco zajímavého.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Na své drahé polovičce se vám poslední dobou pořád něco nezdá a pořád vidíte nějaké nesrovnalosti. Co když je ale chyba u vás? Zamyslela jste se nad tím? Zkuste o tom popřemýšlet. Třeba se pak vše vyjasní a napětí mezi vámi odezní.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Šetřete energii na lepší zítřky. Pokud se vám nedaří uspět na poli během posledního půl roku, nejspíše se vám to nepodaří přes léto. Hvězdy vám na cestu úspěchu budou svítit až v září, kdy poznáte, které lidi je dobré si držet blízko u sebe, aby vám kýženého úspěchu pomohli dosáhnout.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Láska a nevázaný sex je možná cítit ve vzduchu, vás se to však netýká. Tento týden není vhodný na milostné lapálie, které by vám mohly pokazit třeba váš dlouhodobý vztah nebo prostě jen letní atmosféru, kterou si můžete užívat i bez toho, abyste hledali vzrušení v podobě nově navázaného milostného vztahu.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Penízky budou, my nebudeme. Tohoto pravidla se řiďte zvlášť v tomto období. Věčný hon za penězi se nevyplácí hned z několika důvodů. Za prvé můžete přijít o zdraví, které máte v poslední době kvůli stresu chatrné, ale můžete se také stát, že přijdete o kamarády, jež budete kvůli zlaťákům zanedbávat.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Nelíbí se vám, jak vypadáte? Tak to je nejvyšší čas vyrazit třeba do venkovní posilovny. Na rozteklé tvary není na koupalištích nikdo zvědavý a věříme, že i vás to trápí. Proto je tady síla z Venuše, která vám pomůže shodit přebytečná kila v rekordním čase. Ale pozor! Síla nebude trvat moc dlouho a také to nepřehánějte ve vedrech!

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Toužíte po krásných vlasech, ale přitom máte už delší dobu na hlavně jak se říká pár „chlupů“? Působení měsíce v kombinaci s vodou ze studánky by vám mohlo pomoct. Naberte v úterý vodu v jakékoliv studánce a o půlnoci si s ní polévejte vlasy. Potom zastřihněte konečky a za měsíc uvidíte rozdíl!

Reklama