Beran
V příštím týdnu budete mít nostalgickou náladu. Všechno kolem vám bude připomínat již prožité, a ne vždy půjde zrovna o pozitivní vzpomínání. Moc dobře ale víte, že negativní věci v životě přinášejí poučení do budoucna, a proto si vážíte i jich. 

Býk
Ze všech povinností vám půjde hlava kolem. Práce, domácnost, partner, možná i děti. Zápřah si vybere svou daň a vy si budete připadat jako zmačkaný igelitový sáček vlající ve větru. Spraví to dlouhý spánek. Po devíti hodinách budete jako vyměněná, ale nepřežeňte to, jinak budete ještě unavenější.

Blíženci
Stres se projeví někde na vašem zdraví. Dost možná na zažívání, protože jistě víte, že ve střevech sídlí i imunita. Zaměřte se proto více na svůj jídelníček. Nepřejídejte se a zařaďte jídla bohatá na vlákninu.

Rak
Do dalšího týdne vstupujete s velkými očekáváními. Už od začátku měsíce se vám daří uskutečnit většinu věcí podle vašich představ. V práci se vám bude dařit a váš nadřízený si všimne vaší píle. Hvězdy jsou vám zkrátka nakloněny.

Lev
V komunikaci s ostatními to budete mít tento týden těžké. Možná dojde k několika nedorozuměním. Vyplatí se vám být klidná a rozvážná. Snažte se mít k ostatním trochu více pochopení. Vyhnete se tak zbytečným rozbrojům.

Panna
Tento týden před vámi bude jedno velké rozhodnutí. Není ale čeho se bát. Stačí jen naslouchat své intuici a vše bude dobré. Také byste se měla vyvarovat příliš velkému projevu emocí. Ke všemu přistupujte s chladnou hlavou.

Váhy
Cítíte se unavená a bez nálady? Možná je to tím, že vás svazuje lenost. Když vás má v pasti dlouhou dobu, bude se vám těžko vracet do aktivního života. Proto se snažte uvědomit si, co vám lenost vzala a co dala a zkuste prolomit ledy.

Štír
Finanční krize není něco, na co byste vždy neměla řešení. Vzpomeňte si, co jste dělala, když jste se do ní dostala naposledy. Nebylo to jednoduché období, ale zvládla jste ho. Proto žijte přítomností a nestrachujte se z budoucnosti.

Střelec
Dávejte se pozor na to, co říkáte. I když máte dobré vztahy s rodinou a vašimi blízkými, i tak vám tento týden s jedním členem hrozí hádka. Roztržce předejdete tím, že nebudete bodat do vosího hnízda. Ani z legrace.

Kozoroh
Vaše dobrá náladu může leckomu zamotat hlavu. Pokud partnera hledáte, máte ideální chvíli někoho potkat. Pokud jste zadaná, pozor, ať nepodlehnete lákavé aférce. Nemusela by se to vyplatit.

Vodnář
Jeden velký kámen starostí vám padl ze srdce a nyní se skoro vznášíte na obláčku. Následující týden se trochu více soustřeďte na výdaj svých financí a utrácejte s rozmyslem. Vždy je dobré mít něco bokem pro strýčka příhodu.

Ryby
Pro své blízké byste udělala první poslední, ale přiznejme si, že i vy byste si podobný servis zasloužila od nich. Rozdělte rodině úkoly a snažte se je neplnit za ně. Jinak se to nemají nikdy šanci ani naučit…

Reklama