5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Duben je tady. Měli byste se vypořádat s jarní únavou a začít cvičit. Je ten nejvyšší čas, abyste se do léta stihla dát do formy. Ale pozor, ať to nepřeženete. Začněte zlehka.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
V zimě jste byla doma zalezlá pořád. Je čas si trochu povyrazit. Vyjděte si s kamarádkami nebo kupte lístky do kina. Procházka do parku by vám také prospěla. Svět na vás čeká.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Špatně spíte? Možná je to tím, že máte plnou hlavu starostí. Zkuste se trochu uvolnit a myslet pozitivně. Špatné myšlenky hoďte za hlavu. Možná by vám pomohla i relaxační masáž nebo vířivka. Co vy na to?

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Přísloví, že boží mlýny melou pomalu, ale jistě, je pravdivé. Sama to brzy poznáte. Někdo ve vašem okolí vám hodně ublížil, ale neujde trestu. Vlastní sobeckost ho nakonec srazí na kolena, a ještě za vámi přijde s prosíkem.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Mezi kolegy se šušká, že byste mohla přijít o práci. V zaměstnání se totiž chystají změny. Ať už se tato zlá předtucha potvrdí, nebo ne, nevěšte hlavu. Nové příležitosti vás zase o kousek posunou a změna prostředí není na škodu. Navíc vám neuškodí, když si na chvíli odpočinete. 

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
V tomto týdnu se partnerským neshodám nevyhnete. V jednu chvíli bude doma pořádně dusno. Nedělejte důležitá rozhodnutí s horkou hlavou, raději se jděte projít a vychladněte. Jinak hrozí, že uděláte něco, čeho budete později litovat. Hádavou náladu se snažte potlačit a nerýpejte se v malichernostech.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Tento týden byste měla nabrat odvahu na impulsivní rozhodnutí při koupi komerčních prostorů. Rýsuje se vám nápad na podnikatelskou činnost, kterou si nesmíte nechat ujít. Dejte si pár dní dovolenou a přemýšlejte o tom, co byste v životě chtěla dělat a kam budete dát směřovat.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Štěstí vám bude přát zvláště při flirtování. Zkuste zajít s kamarádkou do baru a hodit očkem po nějakém muži. Taktika se jistě neobejde bez odezvy. Přes den se hýčkejte, dejte si relaxační koupel a věnujte větší pozornost líčení a outfitu. Štěstí stojí na vaší straně.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Dejte si pozor na sportovní aktivity. Jejich provozování by se vám mohlo ošklivě vymstít. Jaro svádí k tomu, abychom začaly pracovat na postavě do plavek, ale pokud to přeženete, osud vám může přinést úraz. Zkuste začít jen polehoučku.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Pokud se rozhodnete, že nyní je ta správná chvíle se naučit něčemu, co jste vždy chtěla umět, je naprosto ideální čas. Půjde vám to od ruky i do hlavy. A je opravdu jedno, o jakou oblast se bude jednat. Zkuste se porozhlédnout po nějakém kurzu. Jazyky, ruční práce, sport? Vrhněte se na to!

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Pozor na nachlazení. Sluníčko sice už příjemně hřeje, ale když se schová, rázem je zima. Nejvíc bude trpět váš krk. Zapomeňte na ledové nápoje a zmrzliny, ještě si jich v létě užijete dost...

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Druhý dubnový týden pro vás bude trochu hektický. Práce, domácnost, prosby přátel, které také zaberou váš čas. Zkuste ten stres nějakým způsobem vyvážit a najděte něco, co vám přinese kýžený odpočinek a klid. Náš tip je: kniha, sauna nebo procházka v parku. 

Reklama