5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Všechny velké a důležité investice odsuňte stranou a vyčkejte, nepřinesly by vám prospěch, ale spíš pořádný bolehlav a vleklé problémy. Další naše rada se týká partnerských vztahů. Ty budou maličkato jiskřit, ale bude stačit upřímná promluva a tou se vyčistí vzduch.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
V práci to nebudete mít nyní na růžích ustláno, tak se hlavně nepouštějte do žádných konfliktů, hlavně s nadřízenými. Je zbytečné říkat, že by se vám to rozhodně nevyplatilo. Naopak v osobním životě bude vše klidné a bez hádek. A to je asi důležitější.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Říká se, že všechno zlé je k něčemu dobré. Některé lekce prostě musí přijít a na nás je, vzít si z nich to nejlepší a poučit se. Zní to jako snůška frází, ale jinou radu pro vás momentálně nemáme. Konec litování, je čas se odrazit ode dna…

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Minulé týdny asi byly náročné. Po psychické, možná i fyzické stránce. Nemějte ale strach, vše se v lepší obrátí. Odměňte se za své pracovní snažení, pořiďte si něco hezkého do podzimního šatníku a vyrazte si třeba zaběhat nebo na inline brusle. Čeká nás babí léto, tak si jej užívejte na maximu.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Lvi, připravte se na možné rozbroje v rodinných kruzích. Možná na vás budou mít vysoké nároky rodiče, sourozenci nebo partner. Připravte si proto pevné nervy. Asi nebudete vědět, kam dříve skočit. A pokud jste si mysleli, že by bylo vhodné začít s nějakou kreativní činností, teď je ta správná doba.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Připravte se na velmi pohodový a spokojený týden. Vše vám půjde od ruky, budete mít dobrou náladu, zasmějete se, doma bude panovat harmonie a bude se vám dařit po všech stránkách. A pokud by vás čekala nějaká složitá rozhodnutí, nemějte z nich strach. Vždy se budete moci na někoho obrátit a poradit se.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Ráda a často sníte o lepší budoucnosti, ale děláte pro její realizaci málo. Teď je ten ideální čas začít na svých plánech tvrdě pracovat. Seberte odvahu a začněte budovat cestu za lepšími zítřky. Hvězdy vám jsou nakloněny, tak toho využijte.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Práce a dostatečné finanční zajištění je pro vás na prvním místě. Ruku na srdce, umíte si ale užívat i běžného života mimo vaše zaměstnání? Zaměřte se na potřeby své i vaší rodiny. Zajděte si s manželem na večeři, udělejte si příjemné odpoledne s dětmi, kdy budete hrát společenské hry, vyrazte navštívit svou maminku. Tyto chvíle stojí za to a žádné peníze je nenahradí.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
V posledních dnech je o vás zvýšený zájem mezi muži. Možná jste si toho nevšimla, ale je to tak. Tuto přízeň si užívejte, nic ženě nezvedne sebevědomí více než zájem opačného pohlaví. Dejte si však pozor. Mohla byste totiž sklouznout do milostné avantýry, která by sice byla příjemná, ale následně by se mohla šeredně vymstít. Takže flirt ano, ale nic víc.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
V dalším týdnu vás čekají jen samé příjemné zážitky. Nechte se unášet na vlně pozitivní energie a čerpejte síly na kolem obcházející podzimní depresivní nálady. Pokud jste nezadaní, v příštím týdnu vás možná čeká jedno zajímavé setkání.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Nadcházející týden přímo vybízí k naplánování příjemného večera, nebo i víkendu ve wellness. Měli byste si dopřát masáž a uvolnění  sauně, nebo vířivce. Dopřejte si chvilku pro sebe a posilte imunitu pro nadcházející chladné období.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Přestaňte smutnit a zkuste za svou aktuální bolístkou nakreslit opravdu tlustou černou čáru. Je čas se posunout dál a minulost vás jen brzdí v rozletu a lepší to s ní nebude. V životě je mnoho smutných momentů, ale ten váš už je načase ukončit. Však otevřete oči, uvidíte někoho, kdo vás má rád a kdo stojí za povšimnutí, může vám změnit život.

Reklama