Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeVěnujete poslední dobou příliš pozornosti svým známým a kamarádům, dopřáváte jim sluchu, řešíte jejich problémy – a jim to pochopitelně vyhovuje. To je sice chvályhodné, ale ve vašem napjatém časovém rozvrhu vám už nezbývá čas na to, abyste zorganizovala vlastní život. Možná proto tak ráda trávíte čas s lidmi, kteří ve vašem životě nejsou tak důležití, a řešíte radši jejich problémy než ty své. Ale uvědomte si už konečně, že to děláte na úkor těch, na kterých by vám mělo záležet nejvíc, a především na úkor sebe sama.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeMnoho z vás bylo v uplynulém týdnu vystaveno velkým výzvám a změnám, které jste, zdá se, zvládly dobře, ale přece jen nejde ze dne na den změnit životní styl a bude chvíli trvat, než si všechno tak zvaně sedne. Buďte trpělivá a snažte se uspořádat si život tak, aby to vyhovovalo především vám a vaší rodině. Využijte nové situace také k tomu, abyste některé své staré zvyky vyměnila za nové, zdravější. Hlavně co se týká stravování a pohybu.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nové informace, které se k vám dostaly, jen potvrdily to, co jste si už dlouho myslela. Teď máte v rukou další argumenty a mozaika se doplnila o části, které v ní chyběly, máte tedy výbornou příležitost ji konečně využít ve svůj prospěch. Nemusíte se bát neúspěchu, v těchto dnech hvězdy přejí vyřizování všeho druhu. A vám, nadaným a komunikativním blíženkyním, obzvlášť.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeZapracujte na svém sebevědomí. Navenek sice působíte vyrovnaně, ale vaše citlivá povaha a také vaše momentální citové rozjitření by vás mohly oslabit zrovna ve chvíli, kdy to budete nejméně potřebovat. Aspoň v práci se rozhodně nebojte projevit svůj názor a pohled na věc a odhodlejte se také k vyřízení záležitosti, kterou už odkládáte až nemožně dlouho... Hvězdy přejí vyřizování všeho druhu, využijte toho!

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeOslabená imunita je bohužel daní za váš rozmařilý životní styl, který jste si v prázdninových dnech dopřávala. Léky od doktora určitě zaberou, ale před příchodem sychravého podzimního počasí byste se měla vážně zamyslet spíš nad tím, jak změnit své nezodpovědné chování vůči svému tělu. Stav tělesné schránky se odráží i na duchu, to už byste mohla vědět. Tak se nedivte, že máte náladu pod psa.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeJe sice chvályhodné, že se tak pěkně staráte o svého partnera, ale přiznejte si, že přehnaná péče nejenže není zapotřebí, ale především vás samotnou velmi vysiluje, ať už fyzicky, nebo psychicky. Váš partner je dospělý člověk a měl by si s většinou svých potíží umět poradit sám. Nejste jeho matka, abyste mu stála „za zadkem“ od rána do večera a připomínala mu i čištění zubů. Nemáte náhodou strach, že mu za chvíli pěkně polezete na nervy?


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVáš partner s vámi patrně v nejbližších dnech ztratí trpělivost, jestli se okamžitě nevzpamatujete a nezačnete konečně plnit to všechno, co jste mu naslibovala. Už teď víte, že to nebude ve vašich silách, ale projevte aspoň snahu! Starosti s dětmi, které přišly automaticky se zahájením školní docházky, zase pominou, těch se nemusíte bát. V práci problémy nebudou také, tam naopak zapůsobí váš přirozený šarm a všichni, i vaši nadřízení, vám budou zobat z ruky. Využijete toho?


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeDaří se vám všechny pracovní projekty, na kterých se podílíte, což vám dodává sil a hlavně optimismu, který potřebujete. Zúročte ho doma; nenoste dobrou náladu jen mezi své přátele, ale sdílejte ji s partnerem, dětmi nebo rodiči, zkrátka s těmi nejbližšími. O svých plánech do budoucna se také poraďte právě s rodinou, protože se týkají i jí.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePokud vás dohnala minulost a není to zrovna příjemné setkání, snažte se vybruslit z prekérní situace se ctí. Nejděte rozhodně hlavou proti zdi, což vám ani není blízké, a podobným přístupem byste ničeho dobrého nedosáhla. S prosbou o pomoc se můžete kdykoli obrátit na své přátele, kteří vás všichni mají velmi rádi a také vám ochotně pomohou. V nich máte velký dar.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Překvapivě váháte v situaci, kterou byste měla okamžitě využít ve svůj prospěch. Kde se ve vás vzaly pochybnosti, když doteď jste byla přesvědčená, že víte přesně, jak se zachovat? O radu můžete klidně požádat partnera, který vás dobře zná a dokáže vám poradit v situaci, kdy si najednou nejste jistá. Nebojte se, poradí vám dobře.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNetočte se v kruhu a neodkládejte to, co jste si naplánovaly, zejména co se týká práce, milé Vodnářky. Před ní totiž stejně neutečete, což vy velmi dobře víte, a žádné váhavé tanečky okolo nemají cenu. Ostatní potřebují slyšet vaše rozhodné slovo, a to jak v práci, tak i doma. Tam se nebojte bouchnout do stolu, pokud máte pocit, že (hlavně dětem) o prázdninách poněkud poklesla morálka.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNa vaše kousavé poznámky nikdo nebude zvědavý, nechte si je pro sebe, milé Ryby, i když máte pocit, že ostatní potřebují popohnat. Tento týden zrovna neoplýváte taktem ani schopností porozumět druhým, proto se společnosti spíše vyhněte a snažte se načerpat sílu a dobrou náladu o samotě. Dařit se vám bude fyzická práce, ať už to bude cokoli, bude to pod vašima rukama vzkvátat.

Reklama