Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeZásadní rozhodnutí týkající se vašich potomků učiníte s lehkostí, která vás samotnou překvapí. Váš bystrý úsudek a především vaše zkušenosti vám pomohou nejen v soukromí, ale i v práci. Tam vám všechno zkomplikuje líný kolega, za kterého budete muset bohužel vyřešit na úkor vlastních povinností to, na co on se vykašlal.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeObdobí cestování nekončí a kupodivu vás stále baví, ale pomalu se vám začíná i stýskat po domově, klidu a vašich oblíbených rituálech. Sentimentalitu rozsvítí děti a zvířata. Dospělí budou od vás stále něco potřebovat, na vás je, abyste řekla „dost“, pokud se budete cítit přetížená.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeNesnášíte faleš a přetvářku, což se projeví v příštích dnech. Budete čelit obzvlášť vypečenému a lstivému chování. Od začátku vám bude naštěstí jasné, o co se jedná, a s dotyčným si to vyřídíte pěkně z očí do očí. Dostane co proto, a dobře mu tak. Nešetřete ho. :)

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeRáda byste pomohla všem, které máte ráda, ale nebude to ve vašich silách. Hlídejte si priority a svůj volný čas dělte jen mezi ty, kteří si to zaslouží. V příštím týdnu se dočkáte změny na pracovišti, která vás hodně překvapí, protože jste ji vůbec nečekala. Nezaujímejte hned negativní postoj, změna bude nakonec k vašemu prospěchu. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeSkoncujte v těchto dnech se vším, co je vám přítěží, zejména jedná-li se o materiální záležitosti... v oblasti citové to asi bude složitější, nicméně uvědomíte si, že některé lidi prostě musíte nechat odejít. Jakkoli se to ještě nedávno zdálo nemožné, váš pohled se radikálně změní. A je to dobře.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePracujte rukama! Budete u toho i relaxovat, hlavně si ale potřebujete „vyčistit“ hlavu, a na to je manuální práce nejlepší. Čím déle nebudete přemýšlet o všech starostech, které vás tíží, tím lépe. Doslova omládnete a po víkendu se vrátíte do práce plná nové energie. Možná zbude čas i na zábavu, tu si neodříkejte a klidně vyrazte do víru velkoměsta. Bude to legrace!

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePokud před svým partnerem máte nějaké tajnosti, budou v těchto dnech ve velkém ohrožení! Dávejte si pozor na pusu i na to, jak se chováte, a nehřešte ani ve chvílích, kdy si myslíte, že vás nikdo nevidí. :) I stěny budou mít uši a oči, tak pozor na to!


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeSnažte se o nahled, i když vás situace v práci rozčiluje. S některými věcmi je lepší se smířit, pokud není ve vašich možnostech a kompetencích, abyste s nimi něco udělala. Doma naopak bude vše v harmonii, tam získáte rovnováhu a čas strávený s vašimi příbuznými vás bude vyloženě těšit.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeZase jste v kondici a „plné polní“ a s radostí budete plánovat věci příští. Prospěje vám změna prostředí, není tím ovšem myšleno, že si dáte láhev vína v restauraci místo toho, abyste si ji otevřela doma u televize. :) Vyměňte město za přírodu a společnost za klid... aspoň na chvíli, o víkendu. Návrat do civilizace bude o to radostnější.

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeBudete prchlivá a z úst vám uniknou slova, která vás budou později mrzet. Nedá se nic dělat, ale vzpomeňte si na to, že na omluvu není nikdy pozdě. Nezatvrzujte se ve svých názorech jen proto, že jste stoprocentně přesvědčena o své pravdě. Stejně tak ji může mít i váš protějšek nebo kdokoli jiný, je to také záležitost úhlu pohledu.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVyjde vám úplně všechno, co jste si v těchto dnech naplánovala, což se nestává tak často. Užijte si pocit, že všechno běží jako na drátkách, a dovolit si můžete i takový luxus, jako je chvíle nicnedělání. :) Můžete je strávit sama, ale i s někým, kdo bude rád zahálet s vámi. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeDejte už konečně minulosti vale. Máte-li stále pocit, že některé věci nepřebolí, vězte, že je to hlavně ve vás. Netahejte vzpomínky jako kouli na noze a obraťte svoji pozornost k budoucnosti. Tu můžete ovlivnit, tak se do toho pusťte klidně hned.

Reklama