Týdenní horoskop pro Býky: Netlačte na pilu

horoscopeUž delší dobu řešíte jednu zásadní životní otázku, týkající se především vás samotných, ale také vašich nebližších. Hvězdy pro vás mají na příštích sedm dní jednu dobrou radu: Nechte to plavat, milí býci, tentokrát to nepůjde ani silou, a ani ještě větší silou. :) Víme, jste na to zvyklí, ale některé věci prostě neovlivníte, jsou totiž dané osudem. Pokud se ve vašem okolí vyskytuje někdo, kdo vás na první pohled zaujal, a vy jste nezadaní, dejte se na úprk. Tohle by totiž byl požár!


Týdenní horoskop pro Berany: Splňte, co jste slíbili

horoscopeBerany čeká perných sedm dní. V práci se nahromadily staré úkoly, které jste v zápalu boje smetli pod koberec. Vyřešte je, ať máte na víkend čistou hlavu. Venku bude krásně, vyrazte do přírody a naberte sílu na další pracovní týden. Přehodnoťte také svůj časový rozvrh a naplánujte si volnočasové aktivity - pokud nějaké máte. Pokud ne, zamyslete se. Nemůžete se jenom honit z práce do práce. A od ostatních to také nečekejte, jsou prázdniny.


Týdenní horoskop pro Blížence: Nikdo vám neodolá!

horoscopeKam vstoupíte, tam si všechny podmaníte. Jste momentálně těmi nejvíce okouzlujícími stvořeními zvěrokruhu. Nenoste ale nos příliš nahoru, sluší vám skromnost, a navíc za vás mluví vaše činy. Pomozte, kde bude potřeba, vrátí se vám to. A nešetřete úsměvy a lichotkami ani doma. Když už se tam moc nevyskytujete, tak ať chvíle vaší přítomnosti aspoň stojí za to. :)


Týdenní horoskop pro Raky: Trocha nostalgie neuškodí

horoscopeRaci, vy byste měli v nejbližších dnech odcestovat na dovolenou, kde byste si mohli odpočinout, ale hlavně si vyčistit hlavu. Potřebujete to. Pokud se nikam nechystáte, zavzpomínejte třeba na vaši nejoblíbenější knížku z dětství či mládí a znova si v ní zalistujte. Uvidíte, jak se zklidníte, a trocha té nostalgie vám udělá jako vždy dobře. Rodinu hýčkejte, ale nezapomínejte ani sami na sebe.


Týdenní horoskop pro Lvy: Ne všichni přátelé jsou čestní, pozor na to

horoscopeLvům se v příštích dnech bude mimořádně dařit. Okouzlíte všechny, i ty, které snad ani okouzlit nechcete. :) Dávejte si dobrý pozor na ty, kteří se chtějí vetřít do vaší přízně. Ne všichni jednají na rovinu a bez postranních úmyslů. O víkendu možná přehodnotíte vztahy s některými vašimi novými přáteli. Pokud o některé přijdete, nelitujte. Nebyli to ti praví.

 


Týdenní horoskop pro Váhy: Zaflirtujte si!

horoscopeStále trvá období útlumu, milé Váhy, ale blýská se na lepší časy. Vyrazte ven, do přírody, načerpejte síly, abyste ostatní neděsili svým ustaraným obličejem. Hlídejte si osobní věci, vaše pozornost není nejlepší a mohli byste doplatit na to, že nejste ve střehu. A recept na lepší náladu? Rozhlédněte se kolem sebe. Někdo po vás pošilhává - a není to rozhodně proto, že by měl nemocné oči. :) Co byste řekly, Váhy, na malý červencový flirtík?


Týdenní horoskop pro Panny: Nenechte se rozhodit

horoscopePomalu se rozhlížíte kolem sebe a zdá se, milé Panny, že vám padají ty růžové brýle, které jste měly v posledních týdnech na nose. Není každý den posvícení, jak se říká, vaše lepší období ale stále trvá, i když se občas objeví mráček v podobě nepříjemného šéfa nebo kamaráda, který si na vás neudělá čas... To jsou jen maličkosti, nenechte se jimi rozhodit! Taky přece nejste vždycky stoprocentní, nebo snad ano?

 


Týdenní horoskop pro Štíry: Pozor na žihadla!

horoscopeNeradi vám to říkáme, ale čeká vás menší studená sprška, a možná proběhla už včera, nebo právě dnes. Nedivte se, milí Štíři, tak trochu jste si o ni sami řekli. No, nakonec to ale nebylo nic tak hrozného, nedělejte z komára velblouda a zkuste na to rychle zapomenout, ne jako obvykle... Pokud budete konzumovat ryby, dávejte pozor na kosti. A také na bodavý hmyz. Jste náchylní k píchnutí růzého druhu!

 


Týdenní horoskop pro Střelce: Nebojte se být sami!

horoscopeV následujících dnech nedělejte žádná důležitá rozhodnutí, milí Střelci, protože vám to nebude myslet tak jako obvykle. Odložte vše podstatné až na další týden. Pokud vám lidé v okolí lezou na nervy, nedávejte to za vinu jim, protože zkrátka nejste v nejlepší kondici ani náladě a máloco a málokdo vám jde pod nos. Sportujte nebo aktivně odpočívejte, klidně sami. I vy občas potřebujete klid a samotu, na tom není nic divného.


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Zachovejte klid!

horoscopeKozorozi, vy budete muset v nejbližších dnech změnit plány, což neděláte vůbec rádi. Bude se to týkat dovolené, nebo rodinných záležitostí. Máte rádi věci pod kontrolou, ale ne vždy je to možné. Dýchejte zhluboka a počítejte do deseti, než se rozčílíte. V práci si dejte pozor na kolegyně ženského pohlaví, zejména ty, které se tváří jako vaše nejlepší přítelkyně. Ne všichni mají dobré úmysly.


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Najezte se!

horoscopeVšichni kolem vás mají plné ruce práce, vás ale všechno obtěžuje a do ničeho se vám nechce, což u vás není úplně obvyklé. Utíkáte z práce i z domu a nemáte nikde stání. Lidé ve vašem okolí jsou zvyklí na to, že jste občas protivní, ale čeho je moc, toho je příliš. Smiřte se s tím, že pracovních dnů je zkrátka více než těch víkendových, a prázdniny jsou pro děti, ne pro dospělé. Realitu si můžete zpestřit nákupem něčeho dobrého do žaludku, to vám stoprocentně zvedne náladu.

 


Týdenní horoskop pro Ryby: Naslouchejte těm pravým

horoscopeVás čeká náročnější pracovní období, milé ryby, ale s trochou dobré vůle je zvládnete. Nenechte si do své práce mluvit lidmi, kteří jí nerozumí, a naslouchejte naopak těm, kteří vědí, o čem mluví. Po práci dejte přednost času strávenému s partnerem, s ním načerpáte potřebnou energii.

Reklama