Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeZáležitost, nad kterou jste úplně neměla kontrolu, se nakonec z vašich rukou nevymkla a vy jste příjemně překvapena jejím průběhem. Teď už nic neponechávejte náhodě a směřujte věci tam, kam chcete, aby se ubíraly. Nenechte si do toho mluvit ani svými blízkými, pokud se jich to bezprostředně netýká. Partnerovi o víkendu schvalte program mimo domov, potřebujete si od sebe odpočinout.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePozvánka na schůzku od muže, kterého jste dlouho neviděla, vás zaskočí. Nezvažujte dlouho, zda se s ním setkat, nemáte se vůbec čeho obávat, budete si mít o čem povídat. Ale pozor, nenechte se opít rohlíkem, pokud jste zadaná, protože lhát neumíte. Nevěra by se dříve či později provalila. Stojí vám to za to? Hezký večer budete mít i bez ní. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Ve vašem partnerském vztahu většinou hrajete první housle vy, ale děláte to velmi chytře, takže váš partner si toho pravděpodobně ještě nevšiml. :) Dejte si ovšem pozor, abyste v příštích dnech příliš urputně netrvala na svém. Vaši drahou polovičku by to zbytečně popudilo a stálo by vás to víc, než by vám bylo milé.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNa stole vám leží pár nesplněných úkolů, které stále odsouváte ve jménu „důležitějších“ záležitostí. Dejte si ale pozor na to, abyste něco opravdu nepromeškala, máte ještě příležitost to zachránit. Co s týká vztahů, nenechte se nikým zneužívat, a to ani vašimi kamarádkami, které jsou zvyklé, že jste tu vždy pro ně. Děláte pro ně hodně, ale - co dělají ony pro vás?


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNápad, který jste nosila delší dobu v hlavě, byste měla začít realizovat právě teď, hvězdy jsou vám nakloněny a započaté úsilí bude zcela jistě úšpěšné, ať už se týká čehokoli. Dejte si jen ve svém okolí pozor na falešné „přátele“. Držte se raději těch starých, ověřených, a nové nechte prověřit časem, to bude nejjistější.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePřizpůsobte se vašemu zdravotnímu stavu a nechtějte pořád lámat rekordy, kondička už není, co bývala zamlada. Ale komu to vadí? Hýbejte se pro radost, nikoli pro výsledky... Pokud vás přepadne blbá nálada, zavolejte tomu, komu důvěřujete, nemusí se jednat o vašeho partnera. Sdělený problém bude rázem poloviční, navíc vám dojde, že nejenom vy máte občas starosti.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNěkdo z vašeho okolí, komu důvěřujete, vám vnukne zajímavou myšlenku. Nenechte ji zase zapadnout a zabývejte se jí intenzivně, protože by vám v budoucnu mohla přinést úspěch i finanční přilepšení. Peníze pro vás sice nejsou tou nejdůležitější věcí, ale přece jen: Nehodilo by se vám mít nějakou tu rezervu?


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeDostanete příležitost napravit chybu, kterou jste v minulosti udělala, a i když byla v podstatě z nevědomosti, tak teď už jistě dobře víte, jak se zachovat a věci dát do pořádku. Tak neváhejte ani minutu! Pomocnou ruku podejte i někomu, kdo není z vašeho nejbližšího okolí, protože dobré skutky nebudou rozhodně po zásluze potrestány, ale naopak, odměněny. :) Miminálně se můžete těšit z dobrého pocitu, a to vůbec není k zahození.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeV příštích dnech toho na vás bude v práci hodně, jste totiž jedna z mála, koho nezchvátila chřipka, a termíny nečekají... potřebnou energii doplňujte, jak to půjde, o víkendu v přírodě, v pracovní dny krátkými pauzami a dobrým jídlem. Když bude nejhůř, začněte plánovat letní dovolenou, to vám určitě zlepší náladu o sto procent. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Ráda dáváte hlasitě najevo svůj názor, ať už se jedná o cokoli. Jakmile jste přesvědčená o své pravdě - a to vy jste téměř vždycky :) - měníte se v nesmlouvavého diskutéra. Proč ne, ale nezdá se vám, že vás poslední dny pádná argumentace poněkud unavuje? Zkuste vrhnout svoji energii jinam. Věnujte se dětem a aktivitám s nimi, vyčistíte si hlavu.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeKolik času věnujete své práci a kolik své rodině? Pokud významně převažovala v poslední době práce, změňte to. V práci udělejte nejnutnější a pospíchejte domů. Jak je to dlouho, co jste si s dětmi nezahrála pexeso? A co jste si s partnerem v klidu neposeděla se sklenkou něčeho dobrého v ruce? Nejde samozřejmě o požívání alkoholu, ale o užívání si chvil s vašimi blízkými. Práce chvíli počká... do pondělí určitě. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeMáte sklon neustále v sobě rozebírat, co jste měla nebo mohla udělat jinak. Žijte dneškem a neryjte se pořád ve starých pověstích českých, milé Ryby. :) Důležité je, jak se momentálně cítíte. Nepochybujte o sobě stále a neobávejte se toho, „co se zase pokazí“. Nemusí se pokazit vůbec nic, jen musíte věřit sama sobě.

Reklama