Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeAčkoli jste sama velmi samostatná a svobodomyslná, své děti máte sklon hlídat a organizovat více, než je zdrávo. Dopřejte jim trochu té volnosti, ať už jsou jakéhokoli věku. Ty dospělé nechte vydýchat klidně i několik dní v řadě. Nebojte se, přežijete to. Vy i ony. :)

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNepodlehněte plíživé únavě a o víkendu řádně relaxujte. Potřebujete hodně spánku, tak pokud je to jen trochu možné, oddejte se mu. Když nejste vyspaná, všechno najednou vidíte daleko černěji, to už dávno sama víte. Takže: Žádné ponocování a šup do pelíšků. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeMáte spoustu starostí a v hlavě vám neustále krouží ne zrovna pozitivní myšlenky. Leží-li na vás důležité rozhodnutí, se kterým už delší dobu váháte, poraďte se naposledy s tím, komu nejvíce důvěřujete (patrně to bude váš partner) a „řízněte“ do toho. Ať už to dopadne jakkoli, uleví se vám už jen tím, že to budete mít za sebou.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVrhněte se na zkrášlování vašeho hnízdečka. Udělejte si doma klidně už i tu pravou vánoční atmosféru. Nemusí vám zrovna uprostřed obýváku trůnit vánoční stromeček, ten ještě nechte v komoře, jinak se ale můžete vyřádit. :) Světýlka, svíčky, aromalampy… ať je vám doma příjemně!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePokud vám vaše kamarádka už poněkolikáté ruší schůzku, neurážejte se hned a neškrtejte ji ze seznamu přátel. Zřejmě má nějaké závažnější problémy nebo starosti, o kterých byste ovšem vy, jako její kamarádka, měla vědět. Zamyslete se, proč tomu tak není. Měla byste více naslouchat a méně mluvit o sobě.

 

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeRespektujte svého partnera se všemi jeho přednostmi i chybami. Vážíte si jeho dobrých vlastností, ale ty špatné stránky nerada vidíte a nejradši byste z něj měla pana Dokonalého. On je ale jen „obyčejný muž“, který vás miluje, stejně jako vy nejste žádná princezna ze Sáby. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeAbyste předešla dalším hádkám, domluvte se s vaším partnerem na pravidlech, která budete ohledně domácnosti oba dodržovat. A za jejich nedodržení stanovte sankce. Nemusíte hned zavádět středověké tělesné tresty, i když… jak se to vezme. :) Větší tělesné sblížení by vašemu vztahu momentálně rozhodně neuškodilo! :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeOslavte svoje narozeniny důstojně, ať už se jedná o jakékoli číslo, žádné není tak „závažné“, abyste se musela utápět v alkoholu… naopak! Zkuste to letos jinak. Zapijte je klidně fresh džusem, místo obvyklé „pijatyky“ pozvěte kamarády třeba na decentní večeři a nedělejte si s ničím hlavu. Konec konců, jsou to vaše narozeniny, vy rozhodujete, jaké mají být. :)

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeSetkáte se s někým, koho jste už dlouho neviděla. Když budete dobře naslouchat, dozvíte se informaci, která pro vás bude hodně znamenat. Zejména proto, že vám otevře nové obzory a podíváte se na své problémy jinýma očima.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeMáte spoustu energie a bude vás to lákat vrhnout se na nějaké to sportování, kterému už jste se dlouho nevěnovala. Tak na to pozor! Pokud jste v posilovně nebo na cvičení jednou za „uherský rok“, nepokoušejte se trhat rekordy, hrozí vám úrazy zejména krku a krční páteře.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNebuďte netrpělivá a snažte se za každou cenu dokončit všechny rozpracované projekty. O víkendu je hodíte za hlavu a budete si užívat volna. Flákat se ale také nebudete, protože vaše povinnosti v rámci rodiny za vás nikdo neudělá. Leda za malý úplateček. Přemýšlejte o tom. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNenechte si mluvit do své práce, tedy ne že byste snad neměla respektovat pokyny nadřízeného, pokud jste zaměstnaná, ale to je asi jediný člověk, podle kterého byste se měla řídit. Kromě sebe. :) O víkendu vyrazte na nákupy dárků, budete překvapivě úspěšná a přinesete krásné úlovky.

 

Reklama