beran.jpgBeran
Všude kolem sebe uvidíte reklamy na jazykové kurzy a bude vás to rozčilovat, víte totiž, kde je vaše slabina. Tak už se konečně odhodlejte a hoďte svůj stud za hlavu. A není třeba hned naskočit do drahého kurzu. Zkuste to třeba s aplikací na telefonu, přepněte na cizojazyčné titulky nebo si vezměte do ruky knihu a začněte v cizím jazyce číst.  

byk.jpgBýk
Byla jste odhodlaná ke změnám a nyní vaše úsilí zase trochu polevilo. Zkuste se vrátit ve vašich myšlenkách zpět a znovu se namotivovat. Následující týden bude ideální pro všechny začátky. Směle do toho.

blizenci.jpgBlíženci
V osobním či profesním životě se vám bude dařit. I když budete mít chvíli pocit, že přichází nějaké drama, nakonec se vše uklidní a vše bude perfektní. V práci se dáte do řeči s kolegou, s nímž jste se nikdy příliš nebavila, a zjistíte, kolik toho máte společného.

rak.jpgRak
Tento týden se můžete těšit na harmonické a pohodové dny. Budete se cítit báječně a jen tak nic vám nezkazí náladu. Žijte a radujte se. Zbytečně se ničím nestresujte a užívejte si maličkostí. Také byste si měla udělat radost a koupit si nějaký nový kousek do svého šatníku.

lev.jpgLev
Vaše city jsou jak na houpačce. Doma sice máte partnera, se kterým žijete ve stabilním vztahu, ale vaše myšlenky utíkají přesto k někomu jinému. Ujasněte si to. Přemýšlejte a buď už jednou pro vždy zapomeňte nebo se rozhoupejte k dalšímu kroku.

panna.jpgPanna
Situace, která vám nedávno ležela v žaludku, se tento týden možná konečně vyřeší. Samozřejmě bude trochu ale záležet i na vás. Budete muset najít trochu odvahy a být ten, kdo udělá první krok.

vaha.jpgVáhy
Buďte svá a spontánní. Pokud chcete zapůsobit na lidi, věřte, že většina z nich pozná vaši přetvářku a afektovanost. Zamyslete se nad svým chováním a začněte na něm pracovat. Nyní je nejlepší čas, protože hvězdy jsou nakloněny vašemu sebevědomí.

stir.jpgŠtír
Jestli chcete někoho potkat, neseďte doma. Láska je kolem vás cítit a vaše aura přitahuje dobré duše. Jenže ty nepotkáte doma u televize nebo za obrazovkou počítače. Vyrazte třeba na výstavu, sama, abyste měla větší šanci na to, že vás někdo osloví.

strelec.jpgStřelec
Pokud se cítíte v poslední době úzkostně, nezoufejte. Ve vzduchu je sice cítit podzim, ale léto ještě neskončilo! I přes to, že již není na koupání, můžete si ho ještě užít. O víkendu vyrazte na výlet za každého počasí.

kozoroh.jpgKozoroh
Je nutné zamyslet se nad tím, jestli má váš vztah nějakou perspektivu. Jeden na druhého nemáte čas a ve chvílích, kdy jste spolu, se akorát hádáte. Takové soužití stejně není dlouhodobě udržitelné. Posbírejte odvahu a udělejte zásadní rozhodnutí.

vodnar.jpgVodnář
Je čas naladit se na romantickou vlnu. Partner se vás totiž bude snažit překvapit a vy mu to nesmíte zkazit. Nevysmívejte se jeho romantickým gestům a přijměte je s povděkem. Váš vztah to posílí.

ryby.jpgRyby
Další týden se bude nést ve znamení neklidu, který vás bude provázet na každém kroku. Nebudete mít stání, bude se vám těžko soustředit na práci. Ale nebojte, neznamená to nic vážného. Tělo se takhle občas projevuje. Vydržte to a brzy bude lépe.

Reklama