5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Napětí, které je kolem vás, obzvlášť v práci, ustává. Uleví se vám, tlak není příjemný pro nikoho. A hned budete zase o něco raději chodit do vašeho zaměstnání. První květnový svátek byl akční, zkuste ten druhý prožít poklidněji.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Čeká vás velmi vyrovnaný týden, kdy vás nerozhodí téměř nic. Pletichy v práci, špatné známky potomků, náročný protějšek, nereálné nároky vašich rodičů – vše přejdete s klidným úsměvem na tváři. Takto by to mělo být po celý rok. Nebo rovnou život.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Táhne vás to za humna a vězte, že vám jakákoli cesta udělá jen dobře. A ani nemusíte příliš plánovat, hvězdy stojí na vaší straně a zapůsobí, abyste měla šťastnou ruku při výběru. Těšte se na prima prodloužený víkend. (A i na ty, co musí do práce, hvězdy nezapomněli a přihrají jim nečekaný příjemný zážitek.)

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Milí Raci, čeká vás pohodový a sluníčkový týden. Máte se na co těšit! Naplánujte si nějakou příjemnou kosmetickou proceduru, ať se na léto těšíte víc a víc, vyrazte s přáteli na zahrádku a s partnerem na romantickou vycházku. Hodně spěte, čtěte si a nikam nepospíchejte. Tento týden je zkrátka celý jen a jen o vás.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Krize jsou od toho, aby se řešily. A tak to také dělejte. Nenechte problémy „vyhnít“ a raději jednejte a mluvte o nepříjemných věcech dříve, než bude pozdě. Věřte, že vám to vnitřně velmi uleví. Tento týden se ale také můžete těšit na nějaké milé překvapení. Že by nový objev? Nebo nečekaný dáreček? Mějte oči otevřené.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Pokud stále váháte nad nákupem nějakého nového přírůstku do šatníku, tak teď je ideální čas to realizovat. Udělejte si radost a vůbec nad tím nepřemýšlejte. Je jaro, a to si žádá veselé barvy, vzory i střihy. Také si zajděte na dobrou večeři nebo do kina. Kvůli práci tyto životní radosti trochu flákáte, nemyslíte?

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Nedávno jste se zklamala v nějakém muži. Máte neuvěřitelnou touhu mu pěkně od srdce vše říct či napsat. Než tak uděláte, zamyslete se, jestli je to opravdu potřeba. Zprvu zkuste známou terapeutickou metodu, kdy všechna slova, která byste chtěla vyslovit, přepíšete na papír. Mělo by se vám ulevit. Je lepší posečkat než jednat v efektu. Raději se zachovejte jako dáma a vezměte si z toho jen to dobré do budoucna.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Jaro je v plném proudu, proto neztrácejte čas a vyrazte ven si ho plnými doušky užívat. Zapomeňte jednou na sobotní úklid a vaření obědu, místo toho vezměte své milované na výlet do přírody. V naší zemi je toho tolik krásného k vidění, že by byla hloupost trávit nádherné sluneční dny doma. A že nemáte parťáka, se kterým byste je uskutečnila? Nevadí, můžete přeci jet i sama. O to vice si pročistíte hlavu a utřídíte myšlenky.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Váš následující týden bude ve znamení přátelství. Je tedy ideální doba zavolat kamarádkám, které jste tak dlouho neviděla a konečně se s nimi potkat. Už dlouho si to totiž slibujete. Možná se vám zpočátku nebude chtít, ale byla by velká škoda se nesejít. Jen zavzpomínejte, co jste spolu prožily krásného, jistě toho bude dost. O takové lidi, se kterými vás pojí jen příjemné vzpomínky, je škoda se v životě ošidit.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Venku je krásně a vaše nová láska pracuje tolik, že na vás nemá čas ani o víkendu. Zkuste tedy vymyslet nějaký výlet s kamarádkou a prodloužený víkend si užijte s ní. To, že máte nového partnera, bohužel neznamená, že kvůli němu budete sedět doma a čekat jestli bude mít čas aspoň zajít na večeři.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Ve vašem okolí je škodná! Někdo kolem vás se vám chystá ublížit, ale pokud zareagujete s čistou hlavou a neútočně, jeho/její zlá slina vám neublíží. Pokud ovšem vybuchnete, může vás tento útok stát práci, nebo partnera. Ovšem jedno ponaučení si odnesete, nesvěřovat se lidem v práci o všem, co se děje u vás doma.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Váš sourozenec je v úzkých a vy byste mu měla zkusit pomoc. Jde o finanční stránku, která dokáže v rodině udělat slušnou paseku. Pokud máte na to, dostat svého sourozence z problémů půjčkou, rozhodně si trvejte na svém a podepište spolu smlouvu, kde si určíte formu splácení a lhůty. Bude to o dost jednodušší pro obě strany, i když to zní velice neosobně. Lepší chvíle nepříjemností, než možnost, že spolu už nikdy nepromluvíte, protože dobu splácení a formu jste viděli každý jinak.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama