Beran
Tento týden se můžete těšit na zajímavá setkání. Nečekejte ale přátelské nebo dokonce partnerské schůzky. Půjde o práci. Můžete z toho vytěžit, stačí se jen naladit na správnou notu.

Býk
Zvládáte vše skvěle i přesto, že Vánoce jsou za dveřmi a práce je víc než dost. Nenechte se zviklat ve vašich rozhodnutích. Budou rozhodně správná. Čeká vás příjemný týden.

Blíženci
Připravte se na nabitý pracovní týden. Možná se budete cítit trochu vyčerpaná psychicky i fyzicky zároveň. Soustředit se bude skoro nadlidský úkol. Ale na konci týdne se vše spraví. Dopřejte si oddech.

Rak
Máte spoustu skvělých nápadů, které ale nyní nemáte čas realizovat. Zkuste si je ale zaznamenat a vrátit se k nim v nějakém klidnějším období. V mezičase dozrají jak víno.

Lev
Vzkaz pro nezadané lvice – dívejte se lépe kolem sebe. Někdo po vás pokukuje a stojí o vaši přízeň. A i vy zadané se dočkáte pozornosti od svého partnera. Užijte si ten pocit.

Panna
Necítíte se ve své kůži? Může to být tím, že se příliš poddáváte strachu z budoucnosti. Snažte se žít přítomným okamžikem a nestresovat se. Pečujte o své zdraví a finance, šetřete a vše dobře dopadne.

Váhy
Budete plná elánu a energie. Pozor ale, abyste s ní příliš neplýtvala. Tento týden by se mohly vyřešit rodinné konflikty, dokonce i ty, které visí ve vzduchu už hodně dlouho. Ke konci týdne si dejte pozor na prochladnutí.

Štír
Pokud vás tíží, že nemůžete pořídit svým dětem drahé vánoční dárky, které si přejí, rozhodně si nikde peníze nepůjčujte. Mohlo by se vám to pořádně vymstít, tento rok bude každý zbytečný materialismus potrestán. Vánoce nejsou o darech, ale o tom, že je rodina pohromadě.

Střelec
Ve vzduchu není cítit jen chlad, ale také láska. Dobrou zprávou je, že nebudete muset čekat do příštího roku, vaše srdce bude zalité teplem ještě letos. Zadaní dostanou vyznání od partnerů či od svých dětí, nezadaní by se měli řádně rozhlížet! Láska může číhat kdekoliv!

Kozoroh
Z hrudi vám spadne velká tíha a budete zase svobodněji dýchat. Užijte si tento pocit co nejvíce to půjde, protože nemusí trvat věčně. S vašimi sklony ke stresování navíc ani věčně trvat nebude.  

Vodnář
Je na místě, abyste přehodnotila svůj životní styl. Udělejte si revizi jídelníčku i pohybové aktivity. Do Vánoc máte ještě dost času udělat změny, které vám napomohou k lepšímu pocitu i zdraví.

Ryby
V následujícím týdnu si dávejte větší pozor na své zdraví. Hvězdy vám v tomto ohledu nejsou příliš nakloněny a prorokují větší náchylnost k úrazům než obvykle. Vyvarujte se jakýchkoli nebezpečnějších aktivit a na přechodu se dobře rozhlédněte.

Reklama