ber.gifBeran
V příštím týdnu bude vaše mysl otevřená novým poznatkům. Nastal správný čas na to, abyste se začala učit něco nového. Něco, co jste vždycky chtěla umět, ale stále jste to odkládala. Může to být cizí jazyk nebo třeba dějiny třetí říše. Ať už to bude cokoli, půjde vám to jako po másle.

byk.gifBýk
Dosavadní vzhled vašeho bydlení vás začne pěkně nudit. Zatoužíte po změně a budete jí chtít hned teď. Zapomeňte na unáhlená rozhodnutí. Nejdřív si všechno dobře rozmyslete a naplánujte. Mohla byste totiž později litovat.

bliz.gifBlíženci
Splňte si něco, po čem už delší dobu sníte. Může to být hmotné i nehmotné přání. Za tvrdou práci si nicméně zasloužíte odměnu, ta vás bude motivovat, abyste ve svém úsilí nepolevovala. Život není jen o práci, ale i o užívání si. Na to nezapomínejte.

rak.gifRak
Uspořádejte rodinnou sešlost, je třeba utužovat vztahy. Lidský život netrvá věčné a vaši blízcí budou chtě nechtě postupně odcházet. Užijte si je, dokud tu jsou. Můžete od nich načerpat skvělé rady do života i životní energii.

lev.gifLev
Dejte si pozor na rodinné příslušníky, kteří se vám budou snažit udělit „dobré“ rady do života. Nechat si poradit je jedna věc, ale co si budeme povídat, už nejste dítě. Vaše rodina vás nemusí vždy znát nejlépe, a proto karty radí: Dejte v rozhodování raději na svou intuici.

panna.gifPanna
Nenechte se rozhodit počasím a nekažte si jím náladu. K podzimu zkrátka déšť, vítr a plískanice patří. Přibalte si skládací deštník do kabelky a přizpůsobte oblečení ne náladě, ale počasí. Podzim je také barevné listí, kaštany a burčák...

vaha.gifVáhy
Užíváte již delší dobu léky na bolest, ale přijde vám, že vůbec nezabírají? Je to tím, že je bolest vyvolaná psychikou. Proto se musíte zaměřit především na uzdravení své duše. Začněte tím, že si dáte jeden den volna, pusťte si oblíbený film a pijte u toho čaj na uklidnění nervů. Uvidíte, že vám bude lépe.

stir.gifŠtír
Počasí, které momentálně panuje, sice možná vypadá, že není na žádné dlouhé procházky, ale opak je pravdou. Trpíte-li podzimní úzkostí, není nic lepšího, než vyrazit ven. Dobře vám bude třeba v lese, kde nyní můžete nasbírat spoustu hub a uvařit si něco dobrého.

strelec.gifStřelec
Přijde vám, že o vás partner nejeví zájem jako dříve, a že má možná něco za lubem? Karty vás ujišťují, že je to jen vaše paranoia. Nic špatného se neděje a se zimou odejdou i zbytečné starosti. Zkuste se soustředit na něco jiného nebo si o tom s partnerem promluvit. Jestli je vztah v pořádku, pochopí to.

kozo.gifKozoroh
Zkuste trošku dbát na pestrou stravu a nezapomínat na vitamíny, právě nyní, když venku každou chvíli fouká a prší, je vaše tělo potřebuje víc než kdy jindy. A nepodceňujte spánek, i ten pomůže vaší imunitě odolat proti všem bacilů, která nyní řádí.

vod.gifVodnář
Je čas si trochu vylepšit podzimní šatník. Následující týden totiž budete mít šťastnou ruku na úlovky, které vám budou nejen slušet, ale zároveň vám vydrží roky. Náš tip: zkuste omrknout saka, jsou slušivá, a pokud sáhnete po teplejším materiálu, mrznout nebudete.

ryby.gifRyby
Zkuste být odvážnější a vyzkoušejte nové chuťové kombinace. Objednejte si něco, co jste ještě nejedla, poohlédněte se po netradičním receptu, ochutnejte vámi neobjevenou kuchyni nebo kupte novou ingredienci. Vystoupení z komfortní zóny vám přinese úplně nový zážitek. Vaše chuťové buňky vám poděkují.

Reklama