Beran
Zažeňte už smutky. Pokud teskníte kvůli muži, věřte, že si váš smutek nezaslouží. Tak už se vzchopte a začněte zase pěkně myslet na sebe a naučit se mít ráda sama sebe. Naplánujte si nějakou akci, která vám ho vyžene z hlavy. Venku sněží, tak co třeba zkusit lyže?

Býk
Vy si ani žádná předsevzetí dávat nemusíte. Pokud o něco stojíte, jdete si za svým a je jedno, jestli je leden, či listopad. Některá znamení by si z vás mohla vzít příklad. V následujícím týdnu si stanovte priority a věnujte se pouze tomu, co bude opravdu hořet. Svojí energií šetřete.

Blíženci
Takové lehké pokusy o novoroční předsevzetí máte každý rok, ale nikdy vám nevydrží dlouho. Důležité ale je, že si utřídíte myšlenky a srovnáte si priority a alespoň na chvíli si jasně přiznáte, co je pro vás nejlepší a co by bylo dobré pro sebe udělat.

Rak
První zkrácený týden byl takový rozjezdový. Ten následující už ale spadnete do všech povinnosti až po uši a čeká vás celkem náročných pár dní. To ale nevadí, přes svátky jste si užili volna a odpočinku, tak neklesejte na mysli. Čeká vás totiž šťastný rok, tak ho zahajte, co nejlépe to jen půjde.

Lev
Začátek roku je sice trochu pomalejší, ale neusněte na vavřínech. Tento týden za vámi přijde nabídka, která se bude těžko odmítat. Uvědomte si ale, co teď máte a zdali vám stojí za to říci všemu sbohem. Někdy ani ty peníze nejsou tou nejlepší cestou. Myslete na svou rodinu, přátele i kolegy. To vše jsou důležité proměnné.

Panna
Možná se vám to nebude zdát jako správný čas, ale konec loňského roku jste opravdu makaly na maximum, a tak je nejvyšší čas vzít si čas sám pro sebe a vzít si v práci dva tři dny volno. Že to není nejvhodnější čas? Nebojte, ty maily občas opravdu počkají. Důležitá je vaše psychická pohoda.

Váhy
Do nového roku jste nevstoupila příliš šťastně. Ihned jste se začala „nervovat“. Zamyslete se, jestli vám to za to utrpení stojí. Možná se stresujete i zbytečně. Zkuste se na danou situaci podívat očima druhého. Věci nemusejí být tak černé, jak se zprvu zdají.

Štír
Nedala jste si žádné předsevzetí, pak si ho dejte nyní. Jedním z vašich problémů je netrpělivost. Vše chcete mít hned. Nemáte ráda, když nemáte v hlavě jasno. Začněte s tímto neduhem pracovat. Do budoucna se vám dávka trpělivosti bude hodit, věřte nám.

Střelec
Jste velmi citlivá osoba, ale někdy je to až přespříliš. Uvědomte si, že ne každý je zvědavý na citové výjevy plné hysterie. Zkuste některé věci v sobě držet. Nemusíte se ihned hroutit, když něco nejde podle vašich snů. Je to sice nepříjemné, ale takový je život.

Kozoroh
Před první ranní kávou raději s nikým nemluvte! Možná by bylo lepší zavést si rituál kávy už doma a nečekat do práce, protože jakmile na vás kolegyně spustí, jen co dosednete ke stolu, jste hned nepříjemní a podráždění. Své kolegy tím odrazujete od jakékoliv komunikace a to, že se už odpoledne usmíváte, neznamená, že vás vezmou do party, když jste je ráno poslali do oněch míst.

Vodnář
Sužuje vám život těch pár faldů navíc, co jste si za poslední měsíce nastřádali na břiše, a nechce se vám chodit do fitka? Pak by pro vás bylo nejlepší začít cvičit doma a to nejlépe po ránu. Dejte si budíka o půl hodinky dříve a najděte si krátké video s cvičením, které zvládnete. Bude vám mnohem líp, a když tentokrát vydržíte, výsledky se dostaví.

Ryby
Druhý týden roku 2019 vám půjde všechno, na co sáhnete. Zasedlo si na vás štěstí a nerozptyluje vás žádné trápení s láskou, jako tomu bylo loňský rok. Využijte tohoto momentu a pusťte se do věcí, které už tak dlouho odkládáte. Nemusíte se bát nezdaru.

Reklama